اخبار

شیبا اترنیتی در بزرگترین رویداد بازی جهان به نمایش گذاشته می شود: جزئیات

بزرگترین رویداد بازی جهان برای به نمایش گذاشتن شیبا اترنیتی آماده است.

حساب توییتر متمرکز بر جامعه شیبا اینو، SHIB BPP ، به اشتراک گذاشته است که بازی SHIB CCG، شیبا اترنیتی، در گیمزکام در توییتی به نمایش گذاشته خواهد شد: «ویلیام ولک در گیمزکام، بزرگترین رویداد بازی و نمایشگاه تجاری جهان از نظر حضور خواهد داشت. فضا و حضور در نمایشگاه را برای نشان دادن ابدیت شیبا به نمایش بگذارید. ناشران و شرکت ها هر ساله نرم افزار و سخت افزار جدید را به صنعت و بازدیدکنندگان خصوصی معرفی می کنند.”

مشاور اصلی بازی شیبا اینو، ویلیام ولک ، حضور خود را در نمایشگاه جهانی بازی های ویدیویی تایید کرد و به طور خاص اظهار داشت که برای نمایش شیبا اترنیتی شرکت کرده است.

گیمزکام یک نمایشگاه تجاری برای بازی های ویدیویی است که هر ساله در کولنمسه در کلن، نوردراین-وستفالن، آلمان برگزار می شود. این نمایشگاه با مساحت 220000 متر مربع به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای بازی و نمایشگاه های تجاری جهان شناخته می شود.

در سال 2019، 373000 نفر در این رویداد حضور داشتند. امسال حدود 1100 غرفه‌دار از 53 کشور جهان حضور خواهند داشت.

شیبا محبوبیت زیادی دارد

همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شده است ، بازی شیبا اترنیتی مدت کوتاهی پس از اینکه توسعه دهنده اصلی شیبا اینو، شیتوشی کوساما، در دسترس بودن آن را برای آزمایش اولیه در ویتنام اعلام کرد، در ویتنام محبوب شد.

ویلیام ولک، کهنه کار بازی، گزارش داد که تیم مجبور شد به دلیل تقاضای بالاتر از حد انتظار، ظرفیت سرورهای گیم پلی را 50 برابر افزایش دهد.

پیش از این، در ماه آگوست، نام بازی موردانتظار نبرد مبتنی بر کارت، شیبا اترنیتی، که با همکاری استودیو PlaySide سازنده بازی مستقر در استرالیا ساخته شده بود، با سر و صدای زیادی فاش شد.

شیتوشی کوساما ، توسعه‌دهنده اصلی شیبا اینو نیز ابراز امیدواری کرد و اظهار داشت که شیبا اترنیتی فقط برای فروشگاه اپلیکیشن اپل منتشر شده است و نه بازی بزرگ بلاک چین. وی در پاسخ به این سخنان تند گفت: آیا می توانی سگ را نوازش کنی و مانند دیگرانی که ما را دست کم گرفتند، شما نیز خواهید فهمید که ما میم نیستیم.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا