اخبار

بازی شیبا اترنیتی ارتقای جدیدی دریافت کرد، این چیزی است که تغییر کرده است

شیبا اترنیتی با جذب بازیکنان در سراسر جهان جذابیت بیشتری به دست آورده است.

شیبا اترنیتی ، بازی SHIB CCG، ارتقاء جدیدی دریافت کرده است. شیبا اترنیتی که در 6 اکتبر در سراسر جهان راه اندازی شد، در حالی که بازیکنان سراسر جهان را به خود جذب می کند، مورد توجه قرار گرفته است.

همانطور که توسط توسعه دهنده اصلی شیبا اینو، شیتوشی کوساما فاش شد، شیبا اترنیتی بیش از 250000 بار دانلود شده است. او معتقد است که این “یک دستاورد بزرگ برای چیزی است که بسیاری معتقدند فقط یک الگوی رفتاری” است.

او همچنین فاش کرد که پلی ساید، تیم Shib، آزمایش‌کنندگان بازی SHIB و مشاور بازی‌های شیبا اینو، ویلیام وولک، سخت تلاش کرده‌اند تا بیش از 100 باگ را پیدا کرده و آن‌ها را برطرف کنند.

ناظر SHIB Discord SHIBQueenie جزئیاتی را در مورد مشکلات رفع شده توسط ارتقاء اخیر به اشتراک گذاشت. او خاطرنشان می کند که مشکلی که باعث از دست دادن رتبه بازی در پس زمینه برنامه در منوی اصلی شده بود، برطرف شد. همچنین دکمه اطلاعات در صفحه انتخاب رشته منوی ایجاد شیبوشی که اطلاعات صحیح را نمایش نمی داد، رفع شد.

در آغاز ماه نوامبر، شیتوشی کوساما، توسعه‌دهنده اصلی SHIB، انتشار راهنمای رسمی بازیکنان شیبا اترنیتی و همچنین یک قطره منحصر به فرد NFT برای عکس‌های موجود در آن را اعلام کرد.

همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شده است ، بازی شیبا اینو در اپ استور اپل به رتبه های برتر صعود کرد. این بازی با ورق رایگان به عنوان یکی از “ده بازی برتر جهان” در بررسی اپل اپ استور رتبه بندی شد.

پیش از انتشار، شیتوشی کوساما، توسعه‌دهنده اصلی SHIB، احتمال سوختن SHIB از طریق بازی CCG را برجسته کرد، اگرچه جزئیات خاصی ارائه نشده است.

اکنون که بازی منتشر شده است، کوساما می گوید که با نزدیک شدن به عرضه بتا، روی نسخه بلاک چین بازی و شیباریوم تمرکز کرده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا