اخبار

سم بنکمن-فرید از شواهد دیرهنگام محاکمه جنایی ناراحت شد در حالی که FTX به دنبال فروش سهام هوش مصنوعی است

به گفته وکلای او، هنوز بیش از 3.6 میلیون سند در محاکمه جنایی سم بنکمن-فرید توسط دادستان ارائه نشده است.

سم بنکمن-فرید ، مدیر عامل سابق FTX ادعا می کند که دادستان ها ضرب الاجل های کشف شواهد کلیدی مورد نیاز برای دفاع از یک سری اتهامات کلاهبرداری را از دست داده اند.

در 5 ژوئن، وکلای بنکمن-فرید در نامه ای به قاضی ناحیه ایالات متحده، لوئیس آ. کاپلان، گفتند که دولت تمام محتویات پنج دستگاه الکترونیکی را که قرار بود تا پایان ماه مارس کشف کند، تحویل نداده است.

یک لپ‌تاپ و آیفون متعلق به کارولین الیسون ، مدیر عامل سابق آلامدا ریسرچ و یک لپ‌تاپ متعلق به یکی از بنیانگذاران FTX، گری وانگ در میان این دستگاه‌ها بودند.

طبق نامه وکلای بانکمن-فرید:

از آنجایی که کمتر از چهار ماه دیگر به تاریخ محاکمه می‌رسد، دفاع نگران است که تولید دیرهنگام چنین کشف بزرگ و مهمی بر آماده‌سازی دفاع تأثیر بگذارد.»

بنکمن-فرید قرار است در تاریخ 2 اکتبر به دلیل اتهامات متعدد کلاهبرداری ، ادعای کمک های مالی غیرقانونی سیاسی و رشوه به دولت چین با دادگاه روبرو شود. بر اساس این نامه، او نمی‌خواهد تاریخ محاکمه را به تعویق بیندازد و ممکن است درخواست‌های اضافی «در صورتی که کشف جدید زمینه‌ای برای درخواست‌های جدید فراهم کند» ارائه شود.

گزیده ای از نامه وکلای بانکمن-فرید. منبع: CourtListener

در ادامه این نامه آمده است که دولت در ارائه اطلاعات مربوط به بدهکاران FTX نیز کوتاهی کرده است. پیش از فاش شدن میزان کمبود، گفت: «این تولیدات دیرهنگام تأثیر تجمعی بر توانایی دفاع برای آماده شدن مناسب برای محاکمه دارد.

“پنج تولید تا کنون حجیم بوده و در مجموع بیش از 3.6 میلیون سند و بیش از 10 میلیون صفحه را شامل می شود.”

چهار تولید اول شامل حدود 1.1 میلیون سند بود و آخرین مورد که در 25 می به دفاع رسید، فقط کمتر از 2.5 میلیون سند را شامل می شود “که بیش از سه برابر اسناد موجود در کشف موجود است.”

در همین حال، بانکداران FTX که وظیفه نجات این شرکت درگیر را دارند، ظاهراً به دنبال نقد کردن سهام شرکتی هستند که بخشی از بخش هوش مصنوعی فعلی است.

در 6 ژوئن، سمافور گزارش داد که Perella Weinberg، شرکت بانکداری سرمایه‌گذاری در بورس ورشکسته، «فروش صدها میلیون دلار سهام» در استارت‌آپ هوش مصنوعی Anthropic را به سرمایه‌گذاران بالقوه نشان داده است.

طبق ترازنامه های FTX در زمان ورشکستگی آن در نوامبر 2022، این شرکت دارای سهام Anthropic به ارزش 500 میلیون دلار بود که تخمین زده می شود ارزش آن بسیار بیشتر باشد در حال حاضر رونق هوش مصنوعی در نوسان کامل است.

آنتروپیک در آخرین دور سرمایه گذاری سری C خود در 23 می، 450 میلیون دلار با ارزش 4.6 میلیارد دلاری گزارش شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا