اخبار

روسیه اولین پرداخت برون مرزی را در استیبل کوین تتر آغاز کرد

پلتفرم گفت، علاوه بر تتر، شرکت هایی که از طریق سیستم Exved معامله می کنند، می توانند از دلار آمریکا و روبل دریایی استفاده کنند.

یکی از اولین پلتفرم‌های پرداخت فرامرزی در روسیه رسماً راه‌اندازی خود را اعلام کرد و می‌گوید که به اشخاص حقوقی محلی برای پردازش تسویه حساب‌های بین‌المللی در ارزهای دیجیتال تسهیل می‌کند.

Exved، یک پلتفرم تسویه حساب دیجیتال محلی – که خود را “سیستم جستجوی طرف مقابل دیجیتال” توصیف می کند – راه اندازی را در 7 دسامبر اعلام کرد و بیان کرد که واردکنندگان و صادرکنندگان روسی اکنون می توانند از راه حل تجارت به تجارت (B2B) خود برای ساده سازی استفاده کنند. فرآیند «عملیات ارزی و فعالیت اقتصادی خارجی».

در این اطلاعیه آمده است که پلتفرم Exved به طور خاص به فرد اجازه می دهد تا با استفاده از استیبل کوین Tether در کنار روبل فراساحلی و دلار آمریکا، تراکنش های برون مرزی را انجام دهد.

اگزود تاکید کرد: این پلتفرم با رعایت اقدامات مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم منحصرا با اشخاص حقوقی کار می کند و افزود:

“هدف این پروژه کمک به اشخاص حقوقی روسیه برای پرداخت های برون مرزی بدون واسطه با حداقل نرخ های بازار است.”

بر اساس این اعلامیه، راه اندازی Exved شامل شرکای اصلی صنعت، از جمله InDeFi Bank، که پروژه روبل کریپتو غیرمتمرکز را در سال گذشته راه اندازی کرد، درگیر شده است.

سرگئی مندلیف، بنیانگذار و مدیرعامل بانک هوشمند InDeFi در 7 دسامبر گفت که مکانیک داخلی Exved توسط بانک مرکزی و سرویس نظارت مالی فدرال فدراسیون روسیه آزمایش و تایید شده است.

«البته خود این پروژه عموماً یک ابتکار خصوصی است. هدف این است که اول از همه به مردم نشان دهیم که می توانند به جای 6-7 درصد، 2-3 درصد پرداخت کنند و مکانیسم های خاصی برای اجرای درخواست های پرداخت ارائه شود.

همانطور که قبلا گزارش شده بود، بانک مرکزی روسیه و وزارت دارایی این کشور در سپتامبر 2022 به توافقی دست یافتند که اجازه تسویه مرزی ارزهای دیجیتال را می دهد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا