اخبار

ریپل علیه SEC: احزاب به بن بست می رسند، متهمان ریپل از دادگاه می خواهند تا زمان بندی را تأیید کند

ریپل از دادگاه درخواست کرده است که برای اجبار اقدام کند.

در به‌روزرسانی‌های اخیر که توسط جیمز کی فیلان در رابطه با دعوی حقوقی ریپل علیه SEC به اشتراک گذاشته شده است، “طرفین در مورد پاسخ‌های SEC به مجموعه چهارم درخواست‌های متهمان برای پذیرش دعوا دارند. متهمان درخواستی برای اجبار ارائه خواهند داد و پیشنهاد داده‌اند. یک برنامه توجیهی با دادگاه. اختلاف خاصی مشخص نشده است.”

در نامه ای که به قاضی سارا نتبرن ارسال شد، که توسط جیمز کی فیلان به اشتراک گذاشته شد، متهمان ریپل، برد گارلینگ هاوس و کریس لارسن، از دادگاه درخواست کردند تا اندازه و برنامه جلسه توجیهی را به منظور اختلاف در مورد پاسخ SEC به مجموعه چهارم ریپل تأیید کند. درخواست‌های پذیرش (RFA)” که طرفین در مورد آن به بن بست رسیده‌اند.

بنابراین ریپل از دادگاه درخواست کرده است که درخواستی برای اجبار تهیه کند. طرفین همچنین موافقت کرده‌اند که برنامه زمان‌بندی پیشنهادی و محدودیت‌های صفحه ارائه شده در نامه را برای این پیشنهاد دنبال کنند. بر اساس این گزارش، درخواست متهمان و نامه کمیسیون بورس و اوراق بهادار در مخالفت با درخواست متهمان بیش از هفت صفحه نخواهد بود و حداکثر ظرف مدت 10 روز کاری پس از این طرح ثبت خواهد شد.

SEC موظف است به RFAهای ریپل (درخواست پذیرش) در مورد مسائل مختلف پاسخ دهد، از فروش XRP در خارج از کشور گرفته تا سؤالات مربوط به دفاع از اطلاعیه منصفانه و اینکه آیا دفتر کل XRP در زمان فروش در سال 2013 “کاملاً کاربردی” بوده است یا خیر.

این نامه مناقشه خاصی را مشخص نمی‌کند، اما در اواخر سال 2021، دادگاه به SEC دستور داد تا به بازجویی‌های ریپل در تأیید صحت یک سند، و همچنین موارد مربوط به دفاع از اطلاعیه منصفانه و دفاع فراسرزمینی ریپل، پاسخ دهد.

پاسخ SEC به ریپل در ایمیل‌های Hinman امروز، 18 می است. دادگاه همچنین درخواست هر دو طرف را برای تمدید مهلت شامل حق الوکاله مربوط به گزارش تکمیلی دکتر آلبرت متز در یک دستور فقط به صورت متنی پذیرفته است. ، و اکنون تا 27 مه 2022 موعد مقرر است.

در آخر هفته، ریپل یک پاسخ شش صفحه ای به اظهارات SEC مبنی بر اینکه اسناد Hinman توسط امتیاز وکیل-مشتری محافظت می شود، ارائه کرد. در سند دادگاه، ریپل استدلال می‌کند که همانطور که SEC ادعا می‌کند، ایمیل‌ها ممکن است با امتیاز وکیل-مشتری محافظت نشوند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید