اخبار

ریپل در مقابل SEC: در اینجا به‌روزرسانی اخیر در دادگاه XRP آمده است

براد گارلینگ هاوس، مدیر عامل ریپل، نسبت به صدور حکم به زودی درباره شکایت ابراز خوش بینی کرد.

بر اساس آخرین به روز رسانی ارائه شده توسط جیمز کی فیلان در دادخواست جاری ریپل SEC، “اعلام کننده بانکدار سرمایه گذاری” پاسخی به مخالفت ریپل با درخواست قبلی برای محافظت از نام، موقعیت و کارفرما از دید عموم ارائه کرده است.

«اعلام کننده بانک سرمایه گذاری»، کارمند یک نهاد تحت نظارت SEC، اظهارنامه خود را «داوطلبانه» به SEC ارائه کرد.

با این حال، در یک پیچ و تاب ظریف، استدلال های ارائه شده توسط نمایندگان قانونی “اعلام کننده بانک سرمایه گذاری” به نکته قابل توجهی اشاره می کند.

در سند ضمیمه توییت جیمز کی فیلان آمده است: «اعلام کننده بانکدار سرمایه گذاری در یک فروشنده کارگزار ثبت شده در SEC کار می کند و به همین دلیل، در موقعیتی نبود که چنین درخواستی از SEC – تنظیم کننده اصلی شرکتش – را رد کند. اگر اظهار کننده بانکدار سرمایه گذاری از ارائه اظهارنامه امتناع می کرد، جایگزین کمیسیون بورس و اوراق بهادار این بود که شهادت خود را وادار به تأیید اعتبار سند مورد بحث کند. بدیهی است که در مواردی که شاهد تنها گزینه ارائه اظهارنامه یا شهادت باشد، وجود دارد. هیچ انتخاب واقعاً داوطلبانه ای نباید انجام شود.”

فرد ریسپولی، وکیل دادگستری و شرکت کننده در دعوی حقوقی ریپل که درخواستی برای حضور در سمت معاونت حرفه ای از طرف ریپر فایننشال ارائه کرد، در زیر توییت فیلان اظهار داشت:

هزینه های حقوقی احتمالاً توسط کارفرمای اعلام کننده اسرار ما پرداخت می شود، زیرا سیدلی یک شرکت حقوقی بزرگ است که بسیار گران است. پاسخ از این جهت جالب است که به ملایم ترین شکل ممکن بر SEC سایه می اندازد… شرکتی که در اینجا بین یک سنگ و مکان سخت گیر افتاده است.

مدیر عامل ریپل از رفتار SEC به عنوان “خجالت آور” انتقاد کرد

اخیراً، برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، در حالی که نسبت به صدور حکم در مورد این شکایت به زودی – احتمالاً در نیمه اول سال جاری – ابراز خوش بینی کرده بود، شکایت SEC را به شدت مورد انتقاد قرار داد و گفت که عملکرد آژانس تاکنون “شرم آور” بوده است.

پس از اینکه ریپل به اسناد بسیار مورد جستجوی کارمند سابق SEC ویلیام هینمن دست یافت، مدیر عامل ریپل اظهار داشت که “شرم آور بودن” SEC برای کسانی که این پرونده را دنبال می کنند شوکه کننده خواهد بود.

گارلینگ هاوس گفت: “SEC از شما می خواهد که فکر کنید که به افشای، شفافیت و وضوح اهمیت می دهد. آنها را باور نکنید.”

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا