اخبار

دعوی حقوقی ریپل و SEC: این ممکن است بزرگترین تصمیم برای XRP برای جان دیتون باشد

به گفته جان دیتون، این ممکن است بزرگترین تصمیم برای XRP در مورد Ripple-SEC باشد.

به گفته جان دیتون ، بنیانگذار Cryptolaw، تصمیم قاضی سارا نتبرن در مورد پیشنهاد SEC برای بررسی مجدد ممکن است “بزرگترین تصمیم” برای XRP در پرونده ریپل باشد. 63 ایمیل شامل پیش نویس ها و نظرات درباره سخنرانی مدیر هینمن در مورد امنیت نبودن ETH موضوع طرح تجدید نظر هستند.

SEC قبلاً از طرف شاکی درخواست تجدید نظر کرده بود، با این ادعا که سخنرانی هینمن، که قبلاً به عنوان “نظر شخصی” نامیده می شد، اکنون ممکن است به عنوان “راهنمای عمومی” نامیده شود.

بسیاری از چرخش آژانس متعجب شدند، از جمله وکیل جرمی هوگان ، که با توییتی پاسخ داد: «دارم آن را می خوانم، اما نمی توانم کاملاً آن را باور کنم. حالا این سخنرانی اصلاً نظر شخصی هینمن نبود، بلکه قصد داشت موضع بخش مالی Corp در مورد دارایی های دیجیتال را منتقل کند؟! در دنیای حقوقی، این به همان اندازه دیوانه است!!”

جان دیتون معتقد است که احتمال ذکر XRP در هر یک از 63 ایمیل همچنان محتمل است، اگرچه نسخه نهایی سخنرانی هم بیت کوین و هم ETH را مورد بحث قرار می دهد و به XRP اشاره نمی کند.

او با احساس پرسید: «احتمال اینکه XRP اصلاً در هیچ یک از 63 ایمیل مطرح نشود چقدر است؟ شانس اینکه حداقل یک نفر در زنجیره ایمیل XRP را مطرح کند چقدر است؟ یک نفر در زنجیره ایمیل می تواند یک سوال بسیار منطقی مانند: “در مورد XRP چیست؟” “

دیتون احساس می‌کند که ارسال ایمیل‌ها توسط SEC ممکن است برای XRP بسیار بزرگ باشد: «اگر قاضی نتبرن در نهایت حکم کند که ایمیل‌ها باید بازگردانده شوند، بسیار بزرگ است. فراموش نکنید، حتی اگر SEC او را متقاعد کند که ایمیل‌ها تحت پوشش DPP هستند، او همچنان می‌تواند امتیاز را نقض کند و اسناد تولید شده را سفارش دهد.”

دو سناریو ارائه شده توسط بنیانگذار قانون کریپتو ارائه شده است. اولاً، اگر قاضی نتبرن حکم کند که ایمیل‌ها دارای امتیاز هستند، اما دستور بدهد که SEC آنها را تحویل دهد، ممکن است نشان دهد که XRP ذکر شده است، و/یا شواهد تبرئه‌کننده هستند.

دوم، اگر قاضی نتبرن تصمیم قبلی خود را لغو کند و تعیین کند که ایمیل‌ها دارای امتیاز هستند، آن‌وقت ایمیل‌ها، اگرچه برای ریپل مفید هستند ، ممکن است به آن اندازه که تصور می‌شود مهم نباشند.

دیتون توضیح می دهد: “بازنگری بزرگترین تصمیم خواهد بود.”

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید