اخبار ارزهای دیجیتال

طرح دعوی حقوقی ریپل: وکیل انتظارات را برای حکم خلاصه می کند

وکیل XRP این اقدام را قبل از تاریخ کلیدی در دادخواست ریپل انجام می دهد.

جرمی هوگان، وکیل رمزارز انتظارات خود را در رابطه با حکم خلاصه در دعوای ریپل-SEC آشکار کرده است.

هوگان در پاسخ به یکی از کاربران توییتر بود که پرسید آیا قاضی تورس می تواند قبل از انتشار اسناد ویرایش شده، یک تصمیم خلاصه قضاوت کند.

او پاسخ داد که قاضی نباید منتظر انتشار اسناد باشد، اما احتمال بیشتری وجود دارد که او منتظر بماند. هوگان افزود که نفس خود را تا 13 ژوئن حبس نخواهد کرد.

در بازگشت به وقایع در دعوای ریپل، باید به خاطر داشت که در 16 می، قاضی تورس حکمی را صادر کرد که در آن درخواست SEC برای مهر و موم کردن اسناد هینمن رد شد. شمارش معکوس برای علنی شدن اسنادی که در مورد آنها زیاد صحبت شده بود با در نظر گرفتن 6 ژوئن آغاز شد.

در هفته گذشته، هر دو طرف نامه‌ای مشترک برای تمدید یک هفته‌ای، تا 13 ژوئن 2023، برای ارسال نسخه‌های عمومی و ویرایش‌شده طرح‌های متقاطع برای قضاوت خلاصه و نمایشگاه‌های همراه، که شامل مطالب هینمن است، ارسال کردند.

درخواست تمدید مهلت تا 13 ژوئن به دلیل “حجمی بودن مطالب و اصلاحات” الزامی بود و موافقت شد.

جان دیتون، بنیانگذار CryptoLaw، در پاورقی های مخالفت و پاسخ ریپل به یافته جالبی رسید. این ارجاع به ایمیل‌های داخلی SEC را نشان می‌دهد که دلایل منطقی را تایید می‌کنند که XRP تمام عناصر تست Howey را برآورده نمی‌کند و بنابراین ممکن است به عنوان یک امنیت طبقه‌بندی نشود.

دیتون مشتاق است که اسناد ویرایش شده را ببیند، که به گفته او به طور کلی نظر شخصی است.

دیتون در توییتی نوشت: “63 ایمیل و 52 پیش نویس منحصر به فرد از سخنرانی هینمن وجود داشت. “پنجاه و دو” این تعداد زیادی پیش نویس و ورودی برای یک نظر شخصی است.”

انتظارات برای افشای عمومی اسناد و همچنین تصمیم گیری خلاصه قریب الوقوع باقی می ماند.

در همین حال، ریپل می گوید انتظار دارد در سال 2023 تصمیمی در مورد قضاوت اجمالی اتخاذ شود، اگرچه زمان بندی در نهایت به دادگاه بستگی دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا