اخبار

هند پیشنهادهایی برای نقشه راه ارزهای دیجیتال G20 ارائه می کند

این کشور بر ضرورت مقابله با خطرات دارایی های دیجیتال در اقتصادهای در حال توسعه تاکید می کند.

هند که در حال حاضر ریاست گروه بیست (G20) را بر عهده دارد، از توصیه های هیئت ثبات مالی (FSB) برای چارچوب جهانی ارزهای دیجیتال که در ماه جولای منتشر شد، حمایت کرده است. این کشور همچنین بر ضرورت مقابله با خطرات دارایی های دیجیتال برای اقتصادهای در حال توسعه تاکید کرد.

در 1 آگوست، هند یادداشت ریاست جمهوری خود را برای ورود به نقشه راه در چارچوب جهانی برای ارزهای دیجیتال منتشر کرد . این سند با دستورالعمل های نوشته شده توسط FSB، گروه ویژه اقدام مالی (FATF) و صندوق بین المللی پول (IMF) مطابقت دارد.

با این حال، یادداشت برخی از موارد اضافه شده، از جمله تاکید بر کشورهای در حال توسعه را پیشنهاد می کند. در حالی که صندوق بین‌المللی پول در دستورالعمل‌های بالقوه خود برای ارزهای دیجیتال به ویژگی‌های اقتصادهای در حال توسعه توجه می‌کند، هند از FSB می‌خواهد آنها را نیز اجرا کند. همچنین خواستار دستیابی به همه حوزه‌های قضایی برای «ایجاد آگاهی از خطرات» می‌شود که از کشورهایی با پذیرش رمزارز بالاتر شروع می‌شود و رویکرد نظارتی آینده را به اقتصاد دیجیتال فراتر از محدوده G20 گسترش می‌دهد.

همانطور که در یادداشت فاش شده است، به اصطلاح سند سنتز توسط صندوق بین المللی پول و FSB قرار است در پایان ماه اوت منتشر شود و نقشه راه گسترده ای را ارائه می دهد که باید توسط G20 در نظر گرفته شود.

در ماه جولای، FSB دستورالعمل های خود را برای ارزهای دیجیتال و استیبل کوین منتشر کرد. FSB بیان می‌کند که پلتفرم‌های رمزارز باید دارایی‌های دیجیتالی مشتریان را از سرمایه‌های خود جدا کنند و عملکردها را به وضوح از هم جدا کنند تا از تضاد منافع جلوگیری شود، و تنظیم‌کننده‌ها همکاری و نظارت دقیق بین‌المللی را تضمین کنند. این دستورالعمل ها همچنین شامل تعهد صادرکنندگان استیبل کوین برای دریافت مجوز ملی در هر حوزه قضایی واحد قبل از اینکه بتوانند در آنجا فعالیت کنند، می شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا