اخبار

دعوی ریپل: تاریخ های مهم دادگاه در راه است، در اینجا آنچه باید بدانید

یک ضرب الاجل مهم دیگر نزدیک می شود.

در 21 اکتبر، ریپل با خوشحالی جامعه خود اعلام کرد که بالاخره مدارک مورد تقاضای هینمن را در اختیار دارد. ویلیام هینمن، کارمند سابق SEC، در یک سخنرانی در سال 2018 اعلام کرد که اتریوم یک امنیت نیست.

به گفته استوارت آلدروتی، مشاور عمومی ریپل، که این خبر را منتشر کرد، اسنادی که شامل ایمیل‌های داخلی SEC و پیش‌نویس‌های سخنرانی بدنام مدیر سابق امور مالی شرکت در سال 2018 است، از دید عموم مهر و موم شده است.

انتظار می‌رود که طبق جدول زمانی به‌روزرسانی‌شده‌ای که جیمز کی فیلان از وقایع به اشتراک گذاشته است، تا 30 نوامبر پاسخ‌ها به درخواست‌های قضاوت خلاصه شود، تا آن زمان تمام جلسات توجیهی کامل شده و تصمیم نهایی قاضی تورس انتظار می‌رود.

5 دسامبر: تاریخ مهم

آخرین مهلت مهم دیگری که نزدیک است، 5 دسامبر است، زمانی که خلاصه‌های پاسخ ویرایش‌شده عمومی می‌شوند. حدس و گمان هایی در مورد اینکه آیا خلاصه پاسخ نامه ها شامل ایمیل های هینمن است یا خیر وجود دارد.

وکیل فرد ریسپولی ، یکی از شرکت‌کنندگان در دعوای ریپل که درخواستی را برای حضور در سمت معاونت حرفه‌ای از طرف ریپر مالی ارائه کرده است، انتظار دارد ایمیل‌ها را در خلاصه‌های پاسخ ببیند، اما آنها اصلاح خواهند شد.

در حالی که امیدهای مثبتی برای حل و فصل این پرونده وجود دارد، براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل می گوید که این تنها در صورتی امکان پذیر است که XRP یک غیرامنیتی در نظر گرفته شود. گارلینگ هاوس انتظار دارد که این پرونده در نیمه اول سال 2023 به پایان برسد.

جیمز کی فیلان، دادستان فدرال و وکیل مدافع سابق، پیش‌بینی می‌کند که قاضی منطقه تورس، هم‌زمان در مورد درخواست‌های کارشناسی و هم در مورد درخواست‌های قضاوت خلاصه، در تاریخ 31 مارس 2023 یا قبل از آن تصمیم‌گیری خواهد کرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا