اخبار

ریپل: دولت کلمبیا از بلاک چین XRPL برای ثبت زمین استفاده می کند

راه حل برای آژانس ملی زمین کلمبیا اجرا شده است.

پس از یک سال کار، شریک ریپل فناوری Peersyst، یک شرکت توسعه نرم‌افزار مستقر در بارسلون، راه‌اندازی اولین ثبت ملی زمین کلمبیا را در بالای بلاک چین XRPL اعلام کرد.

این راه حل برای آژانس ملی زمین کلمبیا “AgenciaTierras” اجرا شده است و بر اساس مهر XRP است که امکان ثبت دارایی های دیجیتال در XRPL و تأیید صحت آنها با یک کد QR را فراهم می کند. این راه حل امیدوار است در کوتاه مدت بیش از 100000 حکم را ثبت کند تا اطمینان کلمبیایی ها را تضمین کند.

علاوه بر استفاده از بلاک چین XRPL فناوری Peersyst یک شریک قدیمی ریپل نیز هست. ارتباط آن با ریپل به صراحت در وب سایت رسمی آن ذکر شده است. همچنین در توییت اخیر خود از اتحاد مجدد خود با شرکت فین‌تک ریپل صحبت کرد: “از تمدید اتحاد خود برای سال بعد به عنوان یک شرکت معتبر بلاک چین که فناوری را با شریک خود ریپل می‌آورد، هیجان‌زده هستیم.”

نسخه جدید سرور XRP Ledger API

جوئل کاتز ، مدیر ارشد فناوری ریپل ، انتشار Clio 1.0 را به اشتراک گذاشته است، یک سرور XRP Ledger API که به طور قابل توجهی هدف آن افزایش مقیاس پذیری دسترسی به داده های XRPL است. سرور XRP Ledger API منتشر شده امیدوار است که توان عملیاتی درخواست‌های API را بهبود بخشد، مصرف حافظه و سربار ذخیره‌سازی را کاهش دهد و مقیاس افقی آسان‌تر را امکان‌پذیر کند.

طبق گفته Santiment ، ریپل اخیراً بیشترین تعداد روزانه آدرس‌های منحصربه‌فرد متصل به شبکه را در حدود دو سال و نیم تجربه کرده است. برای اولین بار از فوریه 2020، تعداد آدرس های فعال روزانه در ریپل از 200000 فراتر رفت.

شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Santiment در 30 ژوئن نوشت: «ریپل بهتر از بسیاری از آلت‌کوین‌ها در روز پنج‌شنبه اسلاید کریپتو کار می‌کند». چند روز پیش، شبکه ریپل با آدرس‌های منحصربه‌فرد در حال تعامل در شبکه منفجر شد و برای اولین بار از فوریه 2020 به بیش از 200 هزار رسید. “این ارزش دیدن را دارد.”

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا