اخبار

پشتیبانی بعدی بیت کوین 16000 دلار باقی می ماند، داده های وان چین نشان می دهد

بیت کوین فقط از 19000 دلار سقوط کرده بود و به پایین ترین سطح روزانه 18910 دلار رسید.

بر اساس داده‌های وان چین IntoTheblock که توسط تحلیلگر ارزهای دیجیتال، علی مارتینز ارائه شده است، پشتیبانی کلیدی بیت کوین نزدیک به 19100 دلار است، جایی که 330000 آدرس قبلاً بیش از 277000 بیت کوین خریداری کرده بودند. پس از این، پشتیبانی قابل توجه بعدی نزدیک به 16000 دلار باقی می ماند، جایی که مجموعه ای از آدرس ها قبلا BTC را خریداری کرده بودند.

در زمان انتشار، بیت کوین تنها از 19000 دلار سقوط کرد و به پایین ترین سطح روزانه 18910 دلار رسید. این کریپتوکارنسی در یک روز نزدیک به 6 درصد از دست داده است و با سرعت 40.17 درصد زیان ماهانه را تجربه می کند. همچنین، اتریوم 24 ساعت کاهش 10 درصدی را تجربه کرد و نزدیک به 1025 دلار معامله شد. سایر ارزهای رمزپایه نیز در زمان نگارش با ضعف مواجه شدند.

سرمایه گذاران نگران هستند که آخرین نمایش عزم بانک مرکزی برای مدیریت تورم باعث کند شدن سریع اقتصادها شود، به همین دلیل است که سهام در روز پنج شنبه سقوط کرد و بدترین نیمه اول سال را برای ارزش سهام جهانی در تاریخ افزایش داد.

به گزارش رویترز ، روسای بانک مرکزی فدرال رزرو، بانک مرکزی اروپا و بانک انگلستان این هفته در پرتغال گرد هم آمدند و تعهد مجدد خود را برای کنترل تورم بدون توجه به درد و رنج آن ابراز کردند.

28000 دلار هنوز در دسترس است

بر اساس تحقیقات دویچه بانک ، بیت کوین ممکن است تا پایان سال تا 28000 دلار افزایش یابد، با توجه به اینکه چقدر با بازارهای ایالات متحده معامله شده است.

ارزهای رمزپایه تحت رهبری بیت کوین همبستگی قوی با سهام نشان داده اند و اغلب در طول معاملات پشت سر هم حرکت می کنند. به گفته استراتژیست های این بانک، S&P می تواند تا پایان سال به سطح ژانویه بازگردد و بیت کوین ممکن است به دنبال آن باشد.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا