حساب و کیف پول اینترنتی

کیف پول ZenGo | انقلابی در کیف پول ارز دیجیتال با زِنگو

یکی از نکات مورد بحث ارزهای رمزپایه این است که مردم درک کنند چگونه کیف پول را به درستی راه اندازی و استفاده کنند. اکنون بسیاری از این سوالات توسط کیف پول ZenGo ، که اولین کیف پول رمزنگاری بدون کلید است به کاربران امنیت عالی در ازای سرمایه خود را بدون از بین بردن سادگی میدهد ، برطرف می کند.

کد معرف ما: RLF2WL

کیف پول ZenGo

کیف پول نرم افزاری ZenGo به آدرس zengo.com، مکانی برای ذخیره ارزهای دیجیتال است که ساخت کیف پول برای رمزارزهای آن به شکل رمزنگاری درختی (HD) صورت می گیرد.

این کیف پول دارای سیستم امنیتی متوسط است که علت آن اعتبار سنجی تراکنش ها به صورت غیر متمرکز (نود کامل) می باشد و لازم به ذکر است که کاربر دسترسی به کلید محرمانه (Private Key) کیف پول های خود را ندارد. برای افزایش امنیت، سیستم لاگین دو مرحله ای برای کاربران فراهم شده است.

با توجه به میزان امنیت، محبوبیت و تعداد رمزارزهای پشتیبانی شده، این کیف پول توانسته است رتبه 165# را در بین کیف پول های نرم افزاری کسب کند.

کیف پول ZenGo در حال حاضر 3 رمز ارز را پشتیبانی می کند که برترین آن ها را می توان بیت کوین، اتریوم و یو اس دی کوین نام برد.

مشخصات

تیم ZenGo

تیم ZenGo تقریباً از 20 متخصص با استعداد و فداکار تشکیل شده است ، همه آنها در ایجاد کیف پول متمرکز هستند که ذخیره سازی و استفاده از ارز رمزنگاری شده را تا حد ممکن ایمن و آسان کند.

تیم توسط سه عضو بنیانگذار ZenGo – Ouriel Ohayon ، Tal Be’ery و Omer Schlomovits هدایت می شود.

Ouriel Ohayon مدیر عامل ZenGo و یک کارآفرین سریال است. پیش از تاسیس زِنگو وی همچنین یکی از بنیانگذاران ISAI Gestion ، صندوق فرشتگان در مراحل اولیه و AppsFire بود که یک شبکه تبلیغاتی بومی و فناوری برای موبایل است.

Tal Be’ery معاون تحقیق و توسعه است و پیش از این وی رئیس امنیت شرکت بود. او همچنین به عنوان روزنامه نگار کار می کند و یک ستون دو بار در مورد امنیت رایانه و شبکه می نویسد. پیش از تأسیس مشترک ZenGo Tal به عنوان مشاور امنیت سایبری کار می کرد.

Omer Schlomovits معاون اصلی تحقیق برای ZenGo است. او همچنین ZenGo X را اداره می کند ، جامعه تحقیقاتی متصل به ZenGo ، با بیش از 500 عضو. وی همچنین موسس MPC-Alliance ، کنسرسیومی متشکل از 50+ شرکت برای پیشبرد فناوری MPC همکاری کرد.

در حال حاضر او به عنوان عضو هیئت مدیره و رئیس کمیته فنی خدمت می کند. قبل از آن او بنیانگذار Zero-Knowledge TLV بود ، بیش از 750 عضو از جامعه رمزنگاری در اسرائیل استفاده می کردند. این انجمن اکنون بخشی از ZK-Global است

محاسبات چند طرفه و امضاهای آستانه

نکته ای که در بیشتر کیف پول های رمزنگاری وجود دارد این است که باعث می شود کاربر بین کنترل دارایی و راحتی انتخاب کند.

شما می توانید کنترل کامل دارایی های خود را حفظ کنید (کیف پول های غیر حضوری) اما در راه اندازی و استفاده از کیف پول با مشکل روبرو هستید یا در استفاده از کیف پول از راحتی بیشتری برخوردار هستید ، اما باید کنترل دیجیتال خود را کنار بگذارید. دارایی (کیف پول حضانت).

با این حال ZenGo از محاسبات چند جانبه و امضای آستانه استفاده می کند تا به کاربران راحتی و کنترل دهد. کاربران می توانند از امنیت و راحتی بالایی در کیف پول غیر حضوری برخوردار شوند.

این کار را با جایگزینی کلید خصوصی معمولی مورد استفاده در ایجاد بیشتر کیف پول ها با یک جفت سهام مخفی ایجاد شده به طور مستقل انجام می دهد. یکی از این موارد در دستگاه کاربران ذخیره می شود ، در حالی که دیگری به صورت ایمن در سرورهای ZenGo ذخیره می شود.

برای تکمیل معامله ، هر دو قسمت نیاز به تعامل دارند. این بدان معناست که ZenGo هرگز به وجوه شما دسترسی ندارد ، اما از یک کیف پول حضوری نیز به همین راحتی برخوردار هستید.

وقتی برای ZenGo ثبت نام می کنید و برای اولین بار کیف پول ایجاد می کنید (اتفاقاً فقط 19 ثانیه طول می کشد) ، برنامه کیف پول صورت شما را اسکن می کند و اسکن ها را به عنوان یک نقشه صورت بیومتریک رمزگذاری شده 3D ذخیره می کند تا بتواند در اگر هرگز دستگاهی را که کیف پولتان روشن است گم کنید ، یا اگر سهوا کیف پول را از دستگاه خود پاک کنید.

این بسیار آسانتر از نوشتن لیستی از 20 کلمه و سپس ذخیره آنها در صورت نیاز به بازیابی کیف پول است.

توجه داشته باشید که با استفاده از این سیستم ، هیچ نقطه ای از خرابی وجود ندارد ، اطمینان از این که اگر اتفاقی برای یکی از سهام های مخفی رخ دهد ، رمزنگاری شما محافظت و ایمن خواهد ماند.

به علاوه این اقدامات امنیتی در یک رابط کیف پول ساده و کاربرپسند اجرا می شود که استفاده از آن لذت بخشی دارد. ثبت نام مستقیم و به طرز شگفت آور سریع انجام می شود و نیازی به اسناد اضافی نیست. ارسال و دریافت رمزنگاری آسان است ، همانطور که خرید و فروش رمزنگاری مستقیم از کیف پول انجام می شود.

ذخیره سازی ZenGo Chill

اکنون می دانم که برخی از شما با خود فکر می کنید که همه اینها عالی به نظر می رسد ، اما اگر سرورهای ZenGo غیرقابل دسترسی باشند ، یا برای همیشه آفلاین شوند چه اتفاقی می افتد.

تیم ZenGo به آن فکر کردند و Chill Storage را به عنوان یک راه حل ایجاد کردند. با استفاده از این راه حل حتی اگر زِنگو از کار بیفتد و شرکت فعالیت خود را متوقف کند ، شما همچنان می توانید به راحتی به رمزنگاری خود دسترسی پیدا کنید.

ذخیره سازی Chill فرآیند بازیابی تضمینی ایجاد شده توسط تیم ZenGo است. با آن یک کلید رمزگذاری اصلی و یک کلید رمزگشایی اصلی ایجاد کرده اند. کلید رمزگشایی اصلی در سپرده گذاری قرار داده شده است و یک دفتر حقوقی به عنوان متولی این نگهداری نامگذاری شده است.

متولی مسئول نظارت بر زِنگو است تا بررسی کند این شرکت و سرورهای آن هنوز عملیاتی هستند. اگر هرگز متوجه شوند که سرورهای زِنگو غیرفعال هستند ، می توانند کلید رمزگشایی را از شرکت نگهبان درخواست کنند. این شروع حالت بازیابی است.

سپس متولی کلید رمزگشایی را به یک حساب اختصاصی GitHub ارسال می کند. این فرایند توسط انسان با چندین محافظ و بررسی برای جلوگیری از سیگنال های اشتباه انجام می شود.

ZenGo ، برنامه تلفن همراه نصب شده توسط مشتریان ما ، دائماً این مخزن را رصد می کند و در صورت آزاد شدن کلید معتبر ، وارد حالت بازیابی می شود.

با ورود به حالت بازیابی ، برنامه قادر است رمز سرور را رمزگشایی کرده و کلیدهای خصوصی را برای همه سکه ها و آدرس های مرتبط دوباره ایجاد کند.

سپس می توان این کلیدهای خصوصی را در کیف پول های دیگر بارگذاری کرد. به این ترتیب ، کاربران می توانند بدون اتکا به سرورهای ZenGo وجوه خود را جابجا کنند.

پس انداز در زِنگو

یکی از ویژگی های خوب اضافی موجود در کیف پول ZenGo ، ویژگی پس انداز است. پس انداز در برگه جداگانه خود در کیف پول است و به شما این امکان را می دهد تا با وام دادن یا ذخیره ارزهای رمزپایه شده بازدهی کسب کنید.

در حال حاضر کیف پول از طریق وام دادن بیت کوین از طریق پلتفرم Nexo یا ارائه Compound به مجموعه نقدینگی ، از سودآوری برخوردار است. علاوه بر این ، کیف پول از دلار آمریکا Tether (USDT) ، Dai (DAI) و سکه دلار آمریکا (USDC) نیز پشتیبانی می کند.

اسناد موجود در کیف پول نشان می دهد که 0x و Basic ყურადღება Token نیز برای پس انداز پشتیبانی می شوند ، اما ما در طول آزمایش این گزینه ها را در منطقه Savings کیف پول مشاهده نکردیم.

هنگام تماس با پشتیبانی ، آنها تأیید کردند که گزینه های پس انداز موجود را در کیف پول خواهید دید ، اما توضیح بیشتری ندادند ، بنابراین فقط می توانم فرض کنم که گزینه های موجود تغییر کرده و اسناد به روز نشده است ، یا گزینه های موجود ممکن است براساس شما موقعیت جغرافیایی.

کیف پول ZenGo همچنین از نشانه های ذخیره شده Tezos (XTZ) پشتیبانی می کند ، این بدان معنی است که کاربران می توانند به عنوان اعتبار سنج برای کمک به امنیت شبکه Tezos عمل کنند و تقریباً 5.5٪ بازده XTZ ذخیره شده خود را دریافت می کنند. لازم به ذکر است که هنگام تهیه XTZ اولین جوایز به مدت 33 روز دریافت نمی شوند.

مشخص شده است که کیف پول در آینده از ایجاد اتریوم نیز پشتیبانی خواهد کرد ، اما از ماه مه 2021 ما هنوز منتظر اضافه شدن این قابلیت هستیم.

شاید با بودجه اخیر 20 میلیون دلاری دریافت شده توسط پروژه ، آنها بتوانند پشتیبانی از سهام اتریوم را اضافه كنند.

تجارت با زِنگو

ZenGo معاملات رمزنگاری را مستقیماً از کیف پول در ژوئن 2020 معرفی کرد ، اما هنوز در سطح جهانی در دسترس نیست. به عنوان مثال ، حتی اگر دکمه Trade در کیف پول موجود باشد ، کاربران آمریکایی نمی توانند با استفاده از کیف پول تجارت کنند.

اما برای کسانی که از داخل کیف پول به تجارت دسترسی دارند این امر بسیار درخشان است. فقط با چند ضربه سریع قادر خواهید بود ارزهای رمزنگاری شده متنوعی را بدون نیاز به ترک کیف پول و پیمایش منظره گیج کننده مبادله رمزنگاری مبادله کنید.

ZenGo امکان تجارت در هر یک از دارایی های پشتیبانی شده توسط کیف پول را فراهم می کند و از یکپارچه سازی آن با Fox.Exchange برای عملکرد معاملات استفاده می کند.

نکته مهم این است که شما می توانید با استفاده از کیف پول خود معاملات فوری انجام دهید بدون اینکه فرایند گاهی پیچیده ثبت نام در بورس را طی کنید.

ZenGo به هیچ سند KYC نیازی ندارد. به علاوه نیازی به انتقال دارایی های خود برای انجام معامله یا نگرانی در مورد اعتماد به کلیدهای خصوصی صرافی نیست.

خرید و فروش در کیف پول ZenGo

یکی دیگر از مزایای استفاده از ZenGo به عنوان کیف پول شما امکان خرید و فروش رمزنگاری مستقیم از داخل کیف پول است.

در حال حاضر خرید رمزنگاری در سطح جهانی (188 کشور) پشتیبانی می شود ، با این حال فروش فقط برای اتحادیه اروپا و انگلیس پشتیبانی می شود. تیم اعلام کرده است که پشتیبانی فروش رمزنگاری در ایالات متحده به زودی اضافه خواهد شد.

خرید ارزهای رمزپایه توسط مون پای و کویناما تأمین می شود و می توان با استفاده از تعدادی ارز فیات و هفت روش پرداخت مختلف انجام داد:

 • کارت اعتباری (ویزا و مسترکارت)
 • Apple Pay (ویزا و مسترکارت)
 • انتقال بانکی (SEPA و Swift)
 • کارت بدهی (Maestro)
 • Google Pay (مسترکارت)
 • Samsung Pay (مسترکارت)
 • نقل و انتقالات بانکی فوری GBP

هزینه های مربوط به خرید و فروش رمزنگاری از طریق کیف پول وجود دارد و ساختار هزینه براساس خدمات استفاده شده و روش پرداخت متفاوت است. به طور کلی هزینه ها چهار نوع مختلف هستند.

هزینه شبکه : به اپراتورهای شبکه بلاکچین پرداخت می شود. این هزینه بر اساس شرایط شبکه با گذشت زمان تغییر می کند و به ZenGo پرداخت نمی شود. توجه داشته باشید که هزینه های شبکه برای نشانه های ERC20 در ETH پرداخت می شود.

هزینه پردازش : به اپراتورهای خدمات خرید ، فروش و تجارت پرداخت می شود. این یک درصد از کل مبلغ معامله است و براساس اپراتور و دارایی متفاوت است.

Spread : به اپراتورهای خدمات خرید ، فروش و تجارت پرداخت می شود. این تفاوت (معمولاً چند٪) بین قیمت بازار لحظه ای و قیمت سفارش است و برای پوشاندن ریسک نوسانات استفاده می شود.

هزینه تبدیل ارز محلی : هنگام خرید ارز رمزنگاری شده با ارز محلی غیر از USD / CAD / AUD / EUR / GBP به اپراتورهای سرویس پرداخت می شود.

ساختار کامل هزینه را می توانید اینجا ببینید.

کارت بدهی ZenGo Crypto

ZenGo در پایان نوامبر سال 2020 اعلام کرد که آنها یک کارت بدهی رمزنگاری در شبکه Visa منتشر می کنند که به دارندگان کیف پول اجازه می دهد ارزهای رمزنگاری شده خود را به راحتی در هرجایی که ویزا پذیرفته شود خرج کنند.

انتظار می رود این کارت ابتدا در ایالات متحده راه اندازی شود و سپس در سایر مناطق جهان گسترش یابد.

ZenGo تمام تلاش خود را برای استفاده آسانتر از ارز رمزنگاری شده است و این کارت فقط یک قدم دیگر در این مسیر است. بدیهی است که مردم بسیار عادی به پرداخت با کارت های اعتباری هستند ، و اگر کارتی دارند که هزینه نگهداری رمزنگاری خود را به همین سادگی انجام می دهد ، باید میزان تصویب را بسیار افزایش دهد.

انتظار می رود کارت ها در سال 2021 ارسال شوند و در حال حاضر می توانید در لیست انتظار قرار بگیرید تا یکی را از داخل کیف پول یا در این صفحه وب دریافت کنید .

بیت کوین رایگان از زِنگو

کیف پول ZenGo در حال حاضر 10 دلار بیت کوین هنگام پرداخت اولین واریز در کیف پول ارائه می دهد. برای جمع آوری BTC خود به سادگی این پنج مرحله را دنبال کنید:

 1. با استفاده از این لینک ZenGo را بارگیری کنید .
 2. در صفحه ایمیل ، روی “Tap here to enter your code” ضربه بزنید و از کد RLF2WL استفاده کنید ، سپس روی گزینه ضربه بزنید ؛
 3. مطمئن شوید که “Referral code applied” را مشاهده کرده و با ایمیل خود به ثبت نام ادامه دهید.
 4. در برنامه روی « Buy» ضربه بزنید ؛
 5. 200 دلار یا بیشتر خرید کنید.

ظرف چند روز BTC به حساب شما واریز می شود.

آیا می خواهید حتی بیشتر بیت کوین کسب کنید؟ سپس دوستان ، خانواده و پیروان خود را به کیف پول ZenGo ارجاع دهید. در هر بار خرید ارز رمزنگاری شده با استفاده از کیف پول ZenGo ، 50٪ حق کمیسیون را دریافت خواهید کرد. برای زندگی. به درآمد منفعل رمزنگاری خوش آمدید.

نتیجه گیری

به نظر می رسد همه مواردی که ZenGo در نظر گرفته اند یک کیف پول عالی هستند ، به خصوص اگر به دنبال تمام قابلیت های ارائه شده آن باشید.

شما می توانید تعداد زیادی ارز رمزنگاری شده را در همان کیف پول نگه دارید ، آنها را با یکدیگر معامله کنید (بسته به حوزه قضایی شما) و از امنیت ارائه شده توسط کیف پول غیر حضوری برخوردار شوید.

ما همچنین از ویژگی های بازیابی کیف پول تحت تأثیر قرار گرفتیم. این شامل بازیابی کاربر از طریق شناسایی بیومتریک چهره و بازیابی سمت سرور در صورت قطع دائمی سرورهای ZenGo است.

ما همچنین احساس کردیم که ZenGo رابط کاربری بسیار خوبی دارد. بی نظم و کاملاً شهودی است. سهولت استفاده یکی از مهمترین ماموریت های زِنگو است و آنها مطمئناً با UX خود به آن ضربه می زنند.

در هنگام انتخاب کیف پول می توانید کارهای بسیار بدتری انجام دهید ، اما فکر نمی کنیم که بتوانید خیلی بهتر از ZenGo عمل کنید. و وقتی 20 میلیون دلار بودجه ای را كه اخیراً دریافت كرده اند در نظر می گیرید ، منطقی است كه تصور كنید حتی پیشرفت های بیشتری نیز در چشم است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید