حساب و کیف پول اینترنتی

کیف پول Infinito Wallet ؛ بررسی کاربردی ترین کیف پول دیجیتال

اینفینیتو والت – Infinito Wallet یکی از کاربردی‌‌ترین کیف پول های ارز دیجیتال است که برای نسخه های اندروید و iOS موبایل طراحی شده است.

کیف پول Infinito Wallet یکی از بنیاد های Infinito Ecosystem برای کاربران در مدیریت سرمایه ی کریپتو، لذت بردن از برنامه های کاربردی و پرداخت های ایمن و یکپارچه  است، در حالی که مشاغل می توانند به صورت مؤثر نوآوری های موفق بلاک چین را ایجاد کنند. اینفینیتو قصد دارد با حل مشکلات تجربه ضعیف، قابلیت همکاری ، و غیرقابل دسترسی عمومی که در دنیای غیرمتمرکز با آن روبرو هستند، تصویب انبوه بلاکچین را برای کاربران و مشاغل فراهم کند.

کیف پول Infinito Wallet

اینفینیتو ولت Infinito Wallet یک کیف پول جهانی است که یک لیست کیف پول و قابلیت ذخیره سازی بیش از 2000 کوین و توکن از جمله بیت کوین و اتریوم را برای کاربران خود فراهم کرده و به آنها اجازه می‌دهد تا کیف پول های دیگر را نیز به این برنامه اضافه کنند.

این کیف پول دسترسی به توکن های قرارداد هوشمند مانند اتریوم یا نئو را ایجاد کرده است. در اینجا قصد داریم یک راهنمایی جامع از این کیف پول را در اختیار شما بگذاریم.

اگر امنیت بزرگترین جاذبه شما در کیف پولهای دیجیتال است ، Infinito Wallet شما را جلب می کند. کیف پول از ویژگی های امنیتی خوبی برخوردار است. در میان این موارد تاچ ID یک استاندارد جدید برای کیف پولهای موبایل است. سایر ویژگی های کلیدی شامل مدیریت مخاطبین ، مدیریت قیمت ، پشتیبانی چند زبانه ، تاریخچه معاملات ، اسکنر کد QR و نمونه کارها مجازی است. علاوه بر این ، این اولین کیف پول جهانی است که از EOS mainnet  پشتیبانی می کند.

چشم‌‌انداز و راهبرد کیف پول دیجیتال Infinito Wallet

این کیف پول دیجیتال همانند اکثر کیف پول‌های دیجیتال دیگر با هدف افزایش و تسهیل دسترسی به انواع ارزهای دیجیتال و همینطور مدیریت دارایی ساخته شده است. سازندگان آن می‌خواهند که خدماتی همه ‌جانبه و با کیفیت را که بر مبنای کاربردهای بلاک‌چین است، عرضه کنند.

امنیت و حفظ حریم خصوصی اینفینیتو ولت

 • تمامی رمز‌ها و کلیدها فقط در سمت کاربر ذخیره می‌شود نه در سرورها.
 • عبارات عبور (passphrase) همیشه به صورت رمزنگاری شده در گوشی موبایل کاربر ذخیره می‌شود و رمزنگاری هم با الگوریتمی پیشرفته و رمزهای مخفی انجام می‌گردد.
 • این کیف پول دیجیتال هیچ گونه داده‌ای از کاربرانش جمع‌آوری نمی‌کند.

نحوه نصب کیف پول Infinito Wallet در iOS و اندروید

عبارت “Infinito Wallet” را در اپ استور جستجو کرده و یا با استفاده از لینک روبرو App Store آن را دانلود کنید.

عبارت “Infinito Wallet” را در گوگل پلی جستجو کرده و یا با استفاده از لینک روبرو Google Play آن را دانلود کنید.

راه اندازی برنامه

برای راه اندازی کیف پول اینفینیتو والت، کافی است در ابتدا زبان دلخواه خود را انتخاب کرده و سپس شرایط و ضوابط مربوط به این والت را بخوانید و برای موافقت با آنها قسمت “Confirm” را لمس کنید.

1- وقتی به Infinito Wallet لاگین شوید، از شما می خواهد یک کیف پول جدید بسازیذ یا کیف پول قبلی را بازیابی کنید. ” Create New Wallet ” را انتخاب کرده و با شرایط نشان داده شده برای تولید کیف پول جدید کاملاً موافق باشید. برای بازیابی کیف پول موجود ” Restore Your Wallet ” انتخاب کنید.

2- یک اسم برای کیف پول انتخاب کنید و روی Next کلیک کنید. کسانی که می خواهند کیف پول قبلی خود را بازیابی کنند، مرحله ی 3 و 4 را رد کنند. باید عبارت بکآپ خود را ذخیره کنید.

3- روی باید عبارت بک آپ خود را ذخیره کنید. روی Start Backup کلیک کنید تا این فرایند تکمیل شود.

4- در اینجا یک عبارت 12 کلمه ای به شما نشان داده می شود که به عنوان Seed شناخته می شود. عبارت بازیابی برای زمانی است که شما کیف پول خود را گم می کنید با رمز عبور خود را فراموش می کنید و می خواهید دوباره از یک دستگاه دیگر وارد آن شوید، از آن استفاده می کنید. پس ان را در یک جای مطمئن نگه دارید. در اینجا Next را انتخاب کنید.

5- عبارت یا passphrase خود را به ترتیب مناسب وارد کنید.

6- سرانجام، با پر کردن جای خالی، رمز عبور مناسب را وارد و برای تکمیل مراحل، کلید « Finish» را بزنید.

فعال سازی توکن ها و کوین ها در Infinito Wallet

1- بعد از ساخت کیف پول جدید، دشبورد شما آماده می شود. در اینجا Infinito Wallet به صورت پیش فرض 4 توکن را در اختیار شما می گذارد: BTC, ETH, NEO, GAS

2- برای فعال سازی کوین ها و توکن های بیشتر روی + کلیک کنید.

3- ارزهایی که می خواهید اضافه کنید را انتخاب کنید. بعد Next را بزنید تا فرایند تکمیل شود. توکن ها به طور خودکار اضافه می شوند.

4- از شما خواسته می شود رمز عبور خود را وارد کنید تا بتوانید کیف پول را به کلکسیون خاص سکه انتخاب شده وصل کنید. این یک بار دیگر تأیید می کند که Infinito Wallet هرگز رمزهای کاربران را ذخیره نمی کند!

نحوه ی فعال سازی توکن ها با استفاده از QR Code Scanner

 1. سایت ارز دیجیتالی که می خواهید آن را به کیف پول اضافه کنید را باز کنید و QR آن را پیدا کنید.
 2. پنجره ی Enable Tokens را باز کنید، روی نماد QR Code ضربه بزنید.
 3. QR Code روی وب سایت را اسکن کنید تا ارز دیجیتال به کیف پول اضافه شود.

غیر فعال سازی توکن ها و کوین ها

 1. در منوی توکن ها و کوین ها روی دایره ی کنار آن ها کلیک کنید تا disable شوند.
 2. برای فعال سازی دوباره روی همان دایره کلیک کنید.

ارسال و دریافت ارزهای دیجیتال در Infinito Wallet

1- برای ارسال، دریافت و چک کردن موجودی یک ارز دیجیتال، آن ارز دیجیتال را انتخاب کنید. در تب Activity در Infinito Wallet ، می توانید تراکنش ها خود را ببینید.

2- برای ارسال وجه، Send را انتخاب کنید. در صفحه ی Send، آدرس گیرنده را وارد کنید و در باکس Amount، مقدار مورد نظر را وارد کنید. می توانید کارمزد انتقال را با Economy، Regular و Premium کنترل کنید. در آخر روی Next کلیک کنید.

3- برای دریافت وجه، روی Receive کلیک کنید و My Address را چک کنید تا بتوانید آدرس خود را ببینید. به این ترتیب، می توانید از بقیه ارز دیجیتال دریافت کنید.

نحوه ی دسترسی به Private Keys

 1. منو را باز کنید.
 2. Security را انتخاب کنید.
 3. روی Show Private Key کلیک کنید تا کلید خصوصی خود را ببینید.
 4. روی Understood کلیک کنید تا بتوانید ادامه دهید. در اینجا گفته شده که کسی نباید به کلید خصوصی شما دسترسی داشته باشد.
 5. پسورد خود را وارد کنید و Next را در Infinito Wallet بزنید.
 6. پلتفرم خود را انتخاب کنید.
 7. حالا می توانید جفت کلید بلاکچین خود را ببنید و به کلید خصوصی دسترسی پیدا کنید.

نحوه ی شرکت در Airdrop

1.روی تب Join Airdrop Now کلیک کنید.

2.در اینجا Airdrop Disclaimer را مطالعه کنید و I Understand and Agree را انتخاب کنید تا بتوانید ادامه دهید.

3.ایردراپی را که می خواهید رد آن شرکت کنید را انتخاب کنید. ما در اینجا Blockpass’ PASS را انتخاب کردیم. در انتها Claim را انتخاب کنید.

4.فیلدهای مورد نیاز را پر کنید و Submit را بزنید.

5.در اینجا به راحتی می توانید در ایردراپ شرکت کنید.

ویژگی‌‌های کیف پول Infinito Wallet چیست؟

هدف Infinito تبدیل‌شدن به‌بهترین و قدرتمندترین کیف‌پول ذخیره‌سازی برای تمامی ارزهای ‌‌رمزنگاری‌شده‌‌ در جهان است. معرفی فهرست ارزهای‌‌ رمزنگاری شده‌‌‌‌ای که در کیف‌پول اینفینیتو پشتیبانی می‌‌شوند، بسیار طولانی خواهد بود،

هر هفته سکه‌‌های جدیدی به فهرست ERC20 و NEP-5 اضافه می‌‌گردد، Infinito نیز به تبع این سکه‌‌ها را به کیف‌پول خود اضافه می‌‌کند. البته سکه‌‌های دیگری که از بلاکچین نئو و اتریوم استفاده نکرده‌‌اند نیز به این کیف‌پول اضافه می‌‌شوند، شما می‌‌توانید این سکه‌‌ها را در نقشه‌‌راه Infinito Wallet مشاهده کنید.

علاوه‌بر قابلیت پشتیبانی از سکه‌‌های متعدد، استفاده از Infinito ساده و ایمن است. این کیف‌پول به‌گونه‌‌ای طراحی شده که تمام اشخاص بتوانند به‌سادگی از آن استفاده کنند. از نظر سهولت استفاده نیز کیف پول Infinito Wallet نسبت به سایر کیف‌پول‌‌ها برتری دارد. این کیف‌پول قطعاً از جمله برنامه‌‌هایی است که زمان بازکردن آن می‌‌دانید که چگونه از آن استفاده کنید. حتی کاربرانی که بار اول است که می‌‌خواهند از کیف‌پول دیجیتالی استفاده کنند، دچار مشکل نخواهند شد.

🔶 Eos انحصاری بودن

در ازای پرداخت هزینه ثبت‌‌نام حساب Eos، کیف پول Infinito Wallet تمام هزینه‌‌های شما را اداره می‌‌کند. این برنامه انحصاری صرفاً برای بازه زمانی مشخص خواهد بود، پس توجه داشته باشد که در این فرصت را از دست ندهید.

شما می‌‌توانید برای ورود به کیف‌پول، رمزی را مشخص کنید. یا ورود به برنامه را بدون رمز انجام دهید. اگر رمز خود را فراموش کردید قابلیت استفاده از عبارت پشتیبان نیز وجود دارد که باید قبلا آن را مشخص کرده باشید.

🔶 مدیریت ارتباطات

کیف پول Infinito Wallet برای استفاده روزانه طراحی شده است. زمانی که بخواهیم رمز ارزهای خود را برای شخص دیگری ارسال کنیم، باید آدرس الفبایی داشته باشیم تا بتوانیم ارز مورد نظر خود را به‌میزان دلخواه برای شخص صاحب آدرس ارسال کنیم.

این کدها بسیار طولانی هستند و نمی‌‌توان آن‌‌ها را حفظ کرد. هربار که بخواهید آدرسی را جستجو کنید یا آدرس را در کادر مربوطه وارد کنید به‌علت طولانی بودن آدرس این مسئله شما را آزار خواهد داد. اما در کیف پول Infinito Wallet شما می‌‌توانید آدرس تمامی مخاطبان خود را به‌روش ساده‌‌ای ذخیره کنید و در زمان لازم به‌روش ساده‌‌ای آدرس شخص مورد نظر را انتخاب کنید.

این روش دقیقا مشابه روش ذخیره شماره‌‌ها در موبایل شماست. این موضوع شاید یک ویژگی تلقی نشود اما این روش قطعا استفاده از Infinito را راحت‌‌تر و مفیدتر می‌‌سازد.

🔶 بهینه‌‌سازی قیمت Infinito Wallet

نقل‌‌وانتقال ارزهای ‌‌رمزنگاری‌شده‌‌ هزینه‌بر است. هربار که شما سکه‌‌های خود را خرج یا ارسال می‌‌کنید، در بسیاری از ساختارهای مبتنی بر بلاکچین کارمزدهایی وجود دارد. با ارزهایی مانند بیت‌‌کوین و اتریوم این انتقال‌‌ها می‌‌بایست به‌وسیله استخراج‌‌کنندگان تکمیل شود و این استخراج‌‌کنندگان برای انجام این امر مبلغی را دریافت می‌‌کنند.

استخراج‌‌کنندگان نمی‌‌توانند تمامی تراکنش‌‌ها را در یک آن انجام دهند، بنابراین کاربران قیمت‌‌های خود را انتخاب می‌‌کنند، هر اندازه که مبلغ انجام تراکنش برای استخراج‌‌کنندگان بیشتر باشد، آن تراکنش سریع‌‌تر انجام خواهد شد. این امر می‌‌تواند کاربران جدید را کمی گیج کند. کیف‌پول Infinito Wallet اما از فناوری بهینه‌‌سازی قیمت اختصاصی برای انتخاب بهترین قیمت استفاده می‌‌کند، که از این طریق بدون صرف هزینه زیاد از سوی کاربران، تراکنش‌‌ها به‌سرعت انجام می‌‌گیرد.

🔶 سبد سرمایه‌گذاری

شما می‌‌توانید به‌راحتی مجموع ارزش سبد سرمایه‌گذاری خود در کیف‌پول اینفینیتو به‌صورت دیداری یا به‌صورت نمودارهای مشابه برای مالکیت‌‌ شخصی مشاهده کنید.

تغییر تنظیمات مربوط به هر کیف پول Infinito Wallet

 • در نوار Tab، گزینه More را انتخاب کنید.
 • در فهرست My Wallets، روی کیف پول دلخواه خود ضربه بزنید.
 • هر یک از گزینه‌های مورد نظر خود را برای تغییر انتخاب کرده و اعمال کنید.

با توجه به هر یک از کیف پول‌ها، می‌توانید تغییرات زیر را انجام دهید:

 • تغییر نام کیف پول: Rename Wallet
 • تغییر رمز عبور: Change Password
 • نمایش عبارت بازیابی یا پشتیبان: Show Backup Passphrase
 • نمایش کلید خصوصی: Show Private Key
 • خروجی گرفتن یا فرستادن سابقه معاملات و تراکنش‌ها: Export Activity Transaction
 • حذف کیف پول: Remove Wallet

سخن پایانی

با داشتن برنامه‌‌ کیف پول اینفینیتو باید خوشحال بود. خدماتی که این کیف‌پول ارائه می‌‌‌‌دهد بیش از هر کیف‌پول دیگری است. فهرست ارزهای ‌‌رمزنگاری‌شده‌‌ این کیف‌پول هر روز بیشتر می‌‌شود. رابط کاربری Infinito Wallet نیز به‌‌حق از سایر رقبا بهتر است. و از همه مهمتر استفاده از این کیف‌پول رایگان است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

 1. سلام من هر کاری میکنمactivityنشون نمیده سالقه مالی رو چکار کنم نکنه کیف پولم خالیه با اینکه ۱۸ تا نئو دارم ولی جلوی نئو نوشته ۱۸لطفا جواب بدید

  1. سلام و عرض ادب
   متوجه منظورتون نشدم. 18 نئو دارین خب طبیعتا باید 18 نئو نشون بده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید
عضویت