پیش بینی قیمت

آینده ارز ریون کوین (Ravencoin) + پیش بینی قیمت RVN تا سال 2025

این مقاله آینده ارز ریون کوین (Ravencoin) / پیش بینی قیمت RVN تا سال 2025 تنها بر اساس تحلیل تکنیکال است. در زیر، معیارهای کلیدی را مشاهده خواهید کرد که ما هنگام تحلیل و پیش‌بینی قیمت ریون در نظر گرفته‌ایم.

در میان ارزهای دیجیتالی که امسال در حال افزایش هستند، ارز دیجیتال ریون (RVN) شاید یکی از شگفت‌انگیزترین ارزها برای برخی باشد. این ارز مستقیماً به بیت کوین متصل نیست، و همچنین پرفروش ترین ارز دیجیتال امروزی نیست.

اما برای کسانی که آگاه هستند، ریون کوین از سال 2017 وجود داشته است. اخیراً پس از رسیدن به 0.285 دلار در 20 فوریه 2021، سرفصل خبرها شد.

آیا ریون کوین می تواند در سال 2021 به 0.5 دلار برسد؟ به زودی متوجه خواهیم شد. اما قبل از اینکه به تحلیل قیمت ریون کوین بپردازیم، اجازه دهید ابتدا به این سوال پاسخ دهیم کهریون کوین چیست؟

در این مقاله پیش بینی قیمت و آینده ارز ریون کوین (RVN) تا انتها با بیگ اینکام همراه باشید……

ارز دیجیتال ریون کوین (RVN) چیست؟

اجازه دهید قبل از این که به آینده ارز ریون کوین (RVN) بپردازیم ببینیم اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

ریون کوین یک پلت فرم دیجیتال همتا به همتا (P2P) است که بر پیاده سازی یک بلاک چین خاص مورد استفاده تمرکز دارد. علاوه بر این، به منظور رسیدگی به یک عملکرد خاص، که انتقال دارایی ها از یک طرف به طرف دیگر است، توسعه یافته است. علاوه بر این، بر روی یک فورک کد بیت کوین توسعه یافته است.

اکنون که ایده ای در مورد RVN داریم، آیا فکر می کنید ریون کوین در سال 2021 رمزنگاری سودآور خواهد بود؟ به بیگ اینکام بپیوندید و اجازه دهید نمودارها را در این تحلیل قیمت RVN و پیش بینی قیمت ریون کوین ببینیم.

آینده ارز ریون کوین (RVN) به کجا خواهد رسید؟

وضعیت فعلی بازار ریون کوین (RVN)

در زمان نوشتن این تحلیل قیمت ریون کوین (RVN) این ارز دیجیتال با 0.135 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 75,206,483 دلار معامله می شود. قیمت RVN در 24 ساعت گذشته 2.12 درصد کاهش یافته است.

علاوه بر این، RVN دارای عرضه فعلی 10.06B در گردش است. در حال حاضر، صرافی های ارزهای دیجیتال برتر برای ریون عبارتند از Binance، Huobi Global، OKEx، ZG.com و HitBTC.

حالا بیایید به قسمت بعدی این تحلیل فنی RVN و آینده ارز ریون کوین (RVN) برای سال 2021 ادامه دهیم.

تجزیه و تحلیل قیمت ریون کوین (RVN) در سال 2021

در حال حاضر، RVN جایگاه 112 را در CoinGecko دارد. اما آیا آخرین ارتقا، توسعه و تغییرات در بلاک چین RVN به افزایش قیمت ارزهای دیجیتال کمک می کند؟ بیایید به نمودارهای این مقاله پیش‌بینی قیمت ریون کوین برویم.

نمودار RVN/USDT نمایش فنجان معکوس با الگوی دسته (منبع: TradingView )

در نمودار فریم روزانه که در بالا نشان داده شده است، ما می توانیم فنجان معکوس با الگوی دسته را ببینیم. بر اساس نمودار بالا، نمودار الگوی فنجان و دسته معکوس را نشان می دهد. علاوه بر این، این الگو نشان‌دهنده دوره‌ای از تثبیت است که ممکن است منجر به شکست یا شکست فوری قیمت شود. شکست از خط روند بالا نشان دهنده شروع یک روند نزولی جدید است، در حالی که شکست از خط روند پایین شروع یک روند صعودی جدید را نشان می دهد.

همانطور که در بالا نشان داده شد، در ابتدای این ماه، ریون کوین از روند صعودی خود به نزولی تبدیل شد. این نتیجه حجم بالای تجارتی است که در آن زمان رخ می دهد.

با ما تا انتهای مقاله آینده ارز ریون کوین (RVN) همراه باشید…..

شاخص قدرت نسبی RVN (منبع: TradingView )

شاخص قدرت نسبی (RSI) بالای 34.19 است، به این معنی که RVN در وضعیت تقریباً بیش از حد فروش قرار دارد. با این حال، معامله گران می توانند شاهد تغییر قیمت عظیم باشند. از این رو، معامله گران باید آگاه باشند و از زیان های غیرمنتظره ای که به دلیل نوسانات شدید بازار ارزهای دیجیتال رخ می دهد، دوری کنند.

اجازه دهید به میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) RVN قبل از این که به آینده ارز ریون کوین (RVN) بپردازیم نگاهی بیندازیم.

نمودار 30 روزه SMA و 50 روزه EMA (منبع: TradingView )

از ابتدای سال 2021، قیمت ریون کوین شاهد حرکات صعودی بسیاری بوده است که بالاتر از قیمت قبلی است. علاوه بر این، این موارد بلافاصله با نوسانات، تثبیت و اصلاحات همراه است. با در نظر گرفتن این موضوع، RVN در سال 2021 بازار رقابتی دارد.

آینده ارز ریون کوین (RVN) و پیش بینی قیمت در سال 2021

نمودار زیر نشان می دهد که ریون کوین عملکرد نزولی را در چند روز گذشته نشان داده است. علاوه بر این، قیمت RVN در 7 روز گذشته 23 درصد کاهش یافته است. اگر این روند ادامه پیدا کند، RVN ممکن است همراه با خرس ها اجرا شود و RVN را به سطح حمایت 0.055 دلار کاهش دهد و به پایین تر سقوط کند.

نمودار قیمت RVN / USDT (منبع: TradingView )

برعکس، اگر سرمایه گذاران به سمت ارز دیجیتال روی بیاورند، گاوها ممکن است بر سطح مقاومت آن در 0.37 که یک سیگنال صعودی است، غلبه کنند.

در همین حال، پیش‌بینی بلندمدت قیمت RVN و آینده ارز ریون کوین (RVN) ما در سال 2021 صعودی است. احتمال بالا رفتن از بالاترین قیمت فعلی خود (ATH) در حدود 0.23 دلار در سال جاری بسیار زیاد است. با این حال، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که بسیاری از مقاومت های روانی قبلی را بشکند.

آینده ارز ریون کوین (RVN) و پیش بینی قیمت در سال 2022

آینده ارز ریون کوین (RVN) با ادامه روند صعودی مشابه، پیش‌بینی قیمت ریون کوین در سال 2022 وجود دارد که RVN با حجم و عرضه کافی حتی در سال آینده نیز برای صعود آماده است. انتظار داریم گاوهای نر بیشتری را با حضور گهگاهی خرس ها ببینیم. با در نظر گرفتن مجموعه ای از پیک ها و فرودهای متوالی، قیمت RVN تنها نشان دهنده روند صعودی در میان سناریوی همه گیر در حال کاهش است که به زودی به مرز 0.25 دلار می رسد.

آینده ارز ریون کوین (RVN) و پیش بینی قیمت در سال 2023

آینده ارز ریون کوین (RVN) حتی اگر رسیدن به رقبا مسیر را برای سرمایه گذاری های ریون کوین کمی دشوار کند، ضرر خواهد داشت اما در کوتاه مدت ناچیز است و به سطح حمایت 0.32 دلار در نمودار قیمت کاهش می یابد. با این حال، این چندان خوش بینانه باقی نمی ماند و برخی از کارشناسان انتظار این سندروم را برای مشاوره سرمایه گذاری ندارند. RVN می تواند دارایی های مبتنی بر بلاک چین در دنیای واقعی باشد و از این رو شانس رشد قابل توجهی را دارد.

طبق پیش بینی قیمت RVN ما، این ارز دیجیتال می تواند افزایش قیمت قابل توجهی را ثبت کند.

پیش بینی قیمت ریون کوین (RVN) در سال 2024

با بیان این که امکان افتضاح وجود ندارد و روند صعودی بر دنیای کریپتو حاکم خواهد شد، بار دیگر انتظار می رود که ریون کوین با عملکرد قیمتی 0.40 دلار بر نمودار کریپتو حکومت کند. این نسبت رشد تقریباً معادل، پیش‌بینی قیمت ریون کوین را در پایان سال 2021 بیان کرد، که نشان می‌دهد RVN پتانسیل کاملی برای حفظ خود در بازار دارایی‌های دیجیتال دارد.

آینده ارز ریون کوین (RVN) و پیش بینی قیمت در سال 2025

آینده ارز ریون کوین (RVN) طبق پیش‌بینی‌های بلندمدت ما، سال 2025 ممکن است سال معیار باشد زیرا پیش‌بینی قیمت ریون کوین این است که به هر طریق ممکن است از 0.50 دلار فراتر رود. با پذیرش انبوه، قیمت ریون کوین تا سال 2025 به حداکثر 0.58 دلار در نمودار تخمین زده می شود، افزایش قیمت و تقاضا برای این ارز دیجیتال که هرگز در بازار کریپتو سابقه نداشته است، و آن را به یک سرمایه گذاری سودآور بر اساس پیش بینی قیمت اخیر تبدیل می کند.

نتیجه گیری

ریون کوین آینده درخشانی در سال 2021 پیش رو دارد. آینده ارز ریون کوین (RVN) با پیشرفت های مداوم در اکوسیستم RVN و همچنین در بازار کلی ارزهای دیجیتال ، ممکن است شاهد رسیدن RVN به ارتفاعات جدیدی باشیم.

پیش‌بینی قیمت RVN صعودی در سال 2021 0.373 دلار است. علاوه بر این، اگر سرمایه‌گذاران تصمیم بگیرند که RVN سرمایه‌گذاری خوبی در سال 2021 باشد.

نظر شما درباره آینده ریون کوین و پیش بینی قیمت ریون کوین چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگر کاربران بیگ اینکام در میان بگذارید!

سوالات متداول

آیا ریون کوین از ATH فعلی خود پیشی خواهد گرفت؟
ریون کوین یک سرمایه گذاری خوب در سال 2021 است. با این حال، RVN احتمال بالایی برای پیشی گرفتن از ATH فعلی خود در حدود 0.285 دلار در سال جاری دارد.

آیا RVN به زودی به 0.5 دلار می رسد؟
بله، این احتمال وجود دارد که RVN در آینده نزدیک به 0.5 دلار برسد.

آیا ریون کوین آینده ای دارد؟
سکه RVN نه با جهش، بلکه به تدریج در نمودار رشد می کند. با توجه به قدرت رها شده فناوری وب توزیع شده، ریون کوین قطعا آینده و ارزش امیدوارکننده ای دارد و طبق پیش بینی تحلیل ما در سال های آینده قیمت ها را ثبت خواهد کرد.

قیمت ریون کوین چگونه در بازار اهمیت پیدا می کند؟
چیزی جز اعتماد سرمایه گذاران نیست که باعث افزایش قیمت ریون کوین RVN شده است. قیمت RVN با اثبات شایستگی خود در برابر رقبا و واقعی کردن پیش بینی ریون کوین، در آزمون زمان مقاومت کرده است و ارزش پولی را دارد که سرمایه گذار به سختی به دست آورده است.

آینده ارز ریون کوین (RVN) به خیلی از عوامل ارتباط خواهد داشت……

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۴ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا