ارز دیجیتال و کریپتو

ارز دیجیتال Revain چیست؟ پلتفرم نظردهی مبتنی بر بلاکچین با ارز ریون

مقدمه ای بر ارز دیجیتال Revain (ریون)

روزی روزگاری قبل از نتفلیکس، زمانی که سالن‌های سینما و فروشگاه‌های کرایه ویدیوی بلاک‌باستر سلطنت می‌کردند، دو مرد بودند که فکر می‌کردم بهترین شغل دنیا را دارند. وقتی یک فیلم جدید اکران شد، حتی به این فکر نمی‌کردم که پولی که به سختی به دست آورده‌ام را صرف خرید بلیط کنم، تا اینکه نشنوم جین سیکل و راجر ایبرت درباره فیلم چه می‌گویند. این بچه‌ها محبوب‌ترین منتقدان سینمای زمان خود بودند و من به یاد دارم که بسیار حسادت می‌کردم که این بچه‌ها صرفاً برای تماشای فیلم و ارائه نظرات و نظرات خود پول می‌گیرند.

20 سال به جلو و با جادوی پذیرش گسترده اینترنت، خوب یا بد، اکنون همه می توانند نظرات خود را به صورت آنلاین بیان کنند، چه خواسته باشند یا نه، حتی برخی از افراد برای آن پول دریافت می کنند! من در مورد نظراتی در قالب دعواهای توطئه آمیز دیوانه عموی شما در فیس بوک صحبت نمی کنم، بله البته من در مورد ارز دیجیتال Revain (ریون) صحبت می کنم.

نظرات کاربران Revain در مورد پلتفرم خود در Revain.org

ارز دیجیتال Revain یک وب سایت نقد و بررسی است که برای نوشتن نظرات و رتبه بندی نظرات دیگران به کاربران به صورت رمزنگاری پول پرداخت می کند. با توجه به اینکه بسیاری از افراد در حال حاضر این کار را به صورت رایگان در رسانه های اجتماعی انجام می دهند، چرا از این زمان و انرژی به نحوی استفاده نکنید که بتواند بینش و بازخورد مفید و ارزشمندی را برای دیگران فراهم کند، محصولات و خدمات را بررسی کرده و حتی برای آن پول دریافت کنید؟

با تبدیل شدن سایت‌های نقد سنتی به یک مخزن، مملو از بررسی‌های جعلی، حساب‌های جعلی، ربات‌های بررسی هرزنامه‌ها و وب‌سایت‌های بررسی، اکنون اساساً به مکانی شبیه به حیاط مدرسه با تمام قلدری‌ها و نام‌گذاری‌ها تبدیل شده‌اند، ارز دیجیتال Revain یک طراوت بسیار مورد نیاز را ارائه می‌کند. تکامل به دنیای بررسی آنلاین. در اینجا بررسی کامل من در مورد ارز دیجیتال ریون است تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا ارزش زمان و تلاش شما را دارد که چه به عنوان یک بازبین یا یک ثبت نظر در آن شرکت کنید.

ارز دیجیتال Revain (ریون) چیست؟

ارز دجیتال Revain در سال 2018 توسط رینات ارسلانوف، کارآفرینی که در دانشگاه اقتصاد روسیه پلخانوف تحصیل کرده و بیش از ده سال تجربه در صنعت بلاک چین دارد، تاسیس شد. Rinat و تیم ریون در ابتدا توسط یک فروش جمعی در سال 2017 تأمین مالی شدند، جایی که آنها 8.5 میلیون دلار با فروش توکن‌های R به دست آوردند که منجر به ساخت و راه‌اندازی موفق پلتفرم ریون شد.

ارز دیجیتال Revain یک وب‌سایت نقد و بررسی شبیه به Yelp ، TripAdvisor یا Rotten Tomatoes است ، اما اولین وب‌سایتی است که با فناوری بلاک چین ساخته شده است و به کاربران برای بررسی‌های سازنده و صادقانه در قالب ارز دیجیتال پاداش می‌دهد. ریون برای هر کسی باز است و افراد را تشویق می‌کند تا نظرات خود را بنویسند و در حالی که جامعه می‌تواند رتبه‌بندی را به آنها اضافه کند.

همانطور که پست‌ها ساخته، بررسی و رتبه‌بندی می‌شوند، Revain بررسی‌ها و رتبه‌بندی‌ها را میانگین می‌گیرد و سپس نمرات، رتبه‌بندی‌ها و نظرات مربوطه را به صورت عمومی به پلتفرم نمایش می‌دهد که در آن سایر کاربران می‌توانند با خواندن آنها بینش ارزشمندی به دست آورند. این پلتفرم با استفاده از فناوری بلاک چین تغییرناپذیر بر روی اتریوم ساخته شده است شبکه ای برای جلوگیری از دستکاری هر کسی در نظرات و در عین حال امکان پاداش دادن به کاربران.

بررسی های برتر برای 7 روز گذشته در صفحه اصلی Revain نشان داده شده است

از سال 2018، ارز دیجیتال Revain بیشترین حجم بازخورد کاربران را در مورد پروژه های مرتبط با رمزنگاری در سراسر اینترنت جمع آوری کرده است. وب سایت ارز دیجیتال ریون در حال حاضر بیش از 15880 شرکت در اکوسیستم بررسی خود دارد که توجه برخی از بزرگترین بازیگران صنعت بلاک چین مانند Binance ، Poloniex و OKEX را به خود جلب کرده است.

این شرکت پرداخت هزینه به بر روی پلت فرم که در آن بررسی می تواند برای شرکت در مقوله های زیر ساخته شده برجسته می شود: پروژه بلاکچین، مبادلات ، کیف پول ، بازی بلاکچین ، استخر معدن ، کارت های رمزنگاری، کازینوها و دوره های آموزشی مبتنی بر بلاک چین. هدف Revain تبدیل شدن به سایت بررسی قابل اعتماد برای همه چیزهای مرتبط با رمزنگاری است، مکانی که در آن نظرات می توانند توسط هر کسی نوشته شوند و مورد اعتماد همه باشند.

تعداد شرکت ها، بررسی ها و نویسندگانی که در حال حاضر از Revain استفاده می کنند. تصویر از طریق Revain.org

ارز دیجیتال Revain قصد دارد چه مشکلی را حل کند؟

با توجه به سایت آنها، هدف نهایی Revain ارائه بازخورد با کیفیت بالا و معتبر کاربران در مورد تمام محصولات و خدمات جهانی با استفاده از فناوری های نوظهور مانند بلاک چین و یادگیری ماشین است. وب سایت های بررسی مانند غرب وحشی اینترنت شده اند و شرکت ها متوجه تاثیر قدرتمندی شده اند که بررسی های مثبت می تواند بر درآمد آنها داشته باشد.

این باعث شده است که بسیاری از شرکت ها حریص و ناامید از بررسی های خوب شوند، به طوری که بسیاری از بررسی ها کاملاً جعلی هستند زیرا شرکت ها اکنون بارها دستگیر شده اند که نه تنها برای نقدهای مثبت پول پرداخت می کنند، بلکه برای نقدهای منفی برای ارسال در مورد رقبای خود نیز هزینه می پردازند.

افزایش آمار بررسی جعلی و اقدام قانونی تصویر از طریق websitebuilder.org

بر اساس بررسی بازدیدکنندگان محلی در سال 2020، 87 درصد از بازدیدکنندگان به طور مرتب نظرات آنلاین را می‌خوانند و 91 درصد از کاربران اظهار داشتند که به نظرات اعتماد دارند و به آنها اجازه می‌دهند بر تصمیمات خریدشان تأثیر بگذارند. در بخش بررسی آنلاین باید پول زیادی به دست آورد و بردهای بزرگی به دست آورد، به همین دلیل است که بازاریابان و کسب و کارها دست به هر کاری می زنند تا نظرات مثبت خود را افزایش دهند و در عین حال کمتر از نظرات تملق آمیز درباره رقبای خود پست کنند.

سایت های نقد به سرعت به مکانی پر از نقدهای پولی، هرزنامه ها، ربات ها، اکانت های جعلی و اساساً یک بازی کودکانه برای نام بردن تبدیل شده اند، زیرا بازخورد آنلاین به اندازه بیت کوین در عصر مدرن ارزشمند شده است و بررسی ها به فرآیند مهمی تبدیل شده اند. تصمیمات خرید مصرف کننده با بررسی بازخوردی که باعث ایجاد یا شکستن اهداف فروش می شود.

نظرسنجی 2020 تعداد مصرف کنندگانی را که از تصویر نظرات آنلاین از طریق Bright Local استفاده می کنند نشان می دهد.

با استفاده از فناوری بلاک چین، ارز دیجیتال Revain یک مدل اقتصادی و بازی‌سازی شده ایجاد کرده است که به کاربران روزمره اجازه می‌دهد در بررسی‌های خود با انگیزه، دقیق، کوشا، صادق و قابل اعتماد بمانند و در عین حال یک سیستم شفاف ایجاد کنند که تغییر ناپذیری و فساد ناپذیری را تضمین می‌کند.

ارز دیجیتال ریون چگونه بر این مسائل غلبه کرده است؟

تقریباً به همان روشی که تراکنش‌های روی بلاک چین را نمی‌توان ویرایش یا تغییر داد، ارز دیجیتال Revain از فناوری بلاک چین استفاده می‌کند تا اطمینان حاصل کند که هر بررسی همانطور که در ابتدا توسط نویسنده اصلی منتشر شده است باقی می‌ماند. نظرات محدود به پنج در روز برای هر کاربر است که از ثبت نام انبوه و بررسی های متعدد از یک کاربر محافظت می کند و امکان ارسال هرزنامه ها و بخش های نظرات را از بین می برد.

هر کاربر برای ثبت‌نام باید KYC را ارائه کند، این تضمین می‌کند که یک کاربر قادر به ایجاد صدها حساب کاربری و پر کردن پلتفرم با بررسی‌های نادرست و غیرمفید برای اهداف مخرب یا ارسال نظرات بی‌معنا برای کسب جوایز اضافی نیست.

روشی که این پلتفرم در برابر شرکت‌هایی که صرفاً برای بررسی‌ها پرداخت می‌کنند محافظت می‌کند به این دلیل است که پرداخت برای بررسی‌ها بسیار گران می‌شود تا جایی که از نظر اقتصادی سودمند نباشد. هرچه یک شرکت اجازه بازبینی بیشتری بدهد، هزینه بیشتری برای آن‌ها خواهد داشت، زیرا تعداد بازبینی‌ها به صورت تصاعدی در هر سبد بررسی‌هایی که شرکت انتخاب می‌کند افزایش می‌یابد. در انجام این کار، پلتفرم Revain خرید یا تولید تعداد زیادی نقد نادرست را برای شرکت‌ها بی‌سود می‌سازد، در حالی که در تعداد بررسی‌های پایین‌تر مقرون به صرفه است که به شرکت‌های کوچک امکان می‌دهد تا از عهده بررسی‌ها نیز برآیند و سطح بازی را بسیار بیشتر کند. .

فرمول استفاده که مانع از پرداخت شرکت ها برای تعداد زیادی از نظرات خوب می شود تصویر از طریق وایت پیپر Revain

ارز دیجیتال Revain با استفاده از هوش مصنوعی که با همکاری نزدیک با سیستم هوش مصنوعی IBM توسعه یافته است، بر مسئله بررسی های نادرست غلبه می کند. مرورها تحت یک فرآیند غربالگری پیشرفته هوش مصنوعی IBM Watson برای شناسایی بررسی‌های جعلی و مخرب هستند. هوش مصنوعی تضمین می‌کند که ربات‌ها و بررسی‌های نادرست از طریق Revain’s Review Automatic Filtering System یا «RAF» فیلتر می‌شوند.

بررسی تصویر سیستم فیلتر خودکار Revain از طریق کاغذ سفید Revain

سیستم فیلترینگ دارای دو مرحله است، اولین فیلتر بررسی از طریق هوش مصنوعی است که بررسی از نظر اصالت و صحت بررسی می شود، سپس از طریق بررسی دستی می گذرد. هنگامی که بررسی ها سیستم فیلترینگ خودکار بازبینی را با موفقیت پشت سر گذاشتند، توسط شرکتی که در حال بررسی است، بررسی می شود که ناظران شرکت می توانند بررسی را تأیید یا رد کنند، اما صرف نظر از تصمیم شرکت، بازبینی همچنان برای کاربران قابل مشاهده خواهد بود.

اگر کاربر معتقد است که یک شرکت نباید بررسی او را رد می‌کرد، می‌تواند اعتراض خود را مطرح کند. در این صورت، منازعه توسط یک سیستم غیرمتمرکز اوراکل رسیدگی خواهد شد. اوراکل ها کاربرانی با شهرت بالا در پلتفرم هستند که این اختلافات را بررسی می کنند. اگر یک بررسی توسط شرکت رد شود، از بازبینی کننده خواسته می شود تا مدرکی دال بر ادعای خود ارائه دهد. اگر بازبینی کننده بتواند مدرکی ارائه دهد، جایزه دریافت می کند و شرکت اخطار دریافت می کند و برای 10 توکن جریمه می شود.

یک شرکت ممکن است در مجموع سه اخطار برای رد نادرست بررسی ها دریافت کند، اخطار چهارم منجر به مسدود شدن شرکت از پلتفرم می شود. بازبین‌ها همچنین می‌توانند هشدارهایی را دریافت کنند که ممکن است در دو مورد اتفاق بیفتد.

حالت اول این است که سه مورد از نظرات کاربر در عرض دو هفته توسط سیستم فیلتراسیون خودکار رد شود و روش دوم که بازبینان می توانند اخطار دریافت کنند این است که پنج مورد از نظرات آنها توسط شرکت ها در یک دوره دو هفته ای رد شده باشد. چهارمین اخطار منجر به مسدود شدن کاربر از پلتفرم می شود بدون اینکه بتواند وجوه خود را برداشت کند. اینگونه است که پلتفرم Revain تضمین می کند که همه باز، صادق و شفاف هستند.

تصویر فرآیند بررسی Revain از طریق کاغذ سفید Revain

چگونه کاربران می توانند از ریون درآمد کسب کنند

فعالیت در پلتفرم و کسب دستاوردها به کاربران تجربه ارزشمندی می دهد که معادل سطوح و پاداش های جدید است. Revain تجربه بازبین را گیمی می کند تا انگیزه آنها را حفظ کند و به خاطر تلاش هایشان به آنها پاداش عادلانه بدهد. کاربران برای نوشتن نظرات در پلتفرم پول می گیرند و سایر کاربران می توانند در مورد آن نظرات نظر دهند. هر چه نظرات یک بررسی بیشتر باشد، پست کاربر به سطح بالاتری می‌رسد و این بدان معناست که توکن‌های RVN بیشتری دریافت می‌کنند.

به دست آوردن XP و افزایش سطح تصویر از طریق Publish0x

پتانسیل درآمد کاربران از Revain نیز بر اساس سطح آنها است که با کسب تجربه (XP) در پلتفرم قابل افزایش است. کاربران با فعال ماندن در پلتفرم XP به دست می آورند و با ارسال نظرات و نظرات به طور منظم فعال هستند. کاربران همچنین می توانند با تکمیل دستاوردهایی که تکمیل آنها بسیار چالش برانگیز است، اما منجر به کسب امتیاز تجربه به طور قابل توجهی بیشتر می شود، XP به دست آورند. این دستاوردها را می توان در بخش “دستاورد” کاربر یافت.

در مجموع ده سطح وجود دارد که کاربران می توانند به آنها دست یابند که هر سطح ویژگی ها و پاداش های جدیدی را باز می کند.

سطوح و دستاوردهای پلتفرم ریون. تصویر از طریق Revain

با ارسال نظرات، کاربران توکن‌های Revain (RVN) به دست می‌آورند که توکن‌های ثابت دلاری هستند که صرفاً در پلتفرم وجود دارد که برای پاداش و جریمه کردن کاربران و شرکت‌ها استفاده می‌شود. این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که کاربران همیشه مقدار یکسانی از نشانه های RVN را برای همان مقدار کار دریافت می کنند و مجازات ها ثابت هستند.

پلتفرم ریون از یک سیستم دو توکن استفاده می‌کند، با کاربرانی که Revain (RVN) را در پلتفرم کسب می‌کنند که می‌تواند زمانی که کاربران آماده ارسال به صرافی و پول نقد هستند، به توکن‌های REV تبدیل شود. توکن REV همچنین ارز پلتفرمی است که شرکت‌ها می‌توانند آن را خریداری کرده و برای پرداخت نقد و بررسی از آن استفاده کنند و نشانه‌ای است که سرمایه‌گذاران با امید به افزایش سرمایه نگه می‌دارند. توکن REV در شبکه اتریوم ERC-20 وجود دارد و می توان آن را در HitBTC .BitMart ، KuCoin و Bittrex خرید و فروش کرد.

توکن RVN درون پلتفرم و تصویر توضیح داده شده رمز REV از طریق Revain

کاربران همچنین می‌توانند در پلتفرم Revain «متخصص» شوند که مزایای اضافی را باز می‌کند. “متخصص” وضعیت ویژه ای است که به ماهرترین و آگاه ترین نویسندگان بررسی اعطا می شود و به آنها اجازه می دهد تا خود را در بین کل جامعه رمزنگاری تبلیغ کنند. کارشناسان به طور قابل ملاحظه ای توکن های بیشتری کسب می کنند و دسترسی انحصاری به airdrops و همچنین جوایز اضافی دارند.

کارشناسان جدول رتبه بندی خود را دارند و به عنوان نویسندگان برتر این پلتفرم برجسته می شوند. کارشناسان بر اساس کارمای خود رتبه بندی می شوند و نظرات آنها در بالای نظرات سایر کاربران نشان داده می شود. لایک‌ها و نپسندیدن‌های یک متخصص در کامنت‌های کاربر تأثیر بیشتری بر کارمای کاربر دارد تا لایک و دوست نداشتن یک کاربر معمولی. کارشناسان به صورت دستی توسط تیم Revain انتخاب می شوند که به اعضای فعال جامعه اولویت می دهند و به دنبال نویسندگانی هستند که بازخورد با کیفیت بالا بنویسند.

مزایای کارشناسان Revain. تصویراز طریق Revain

کاربران بسته به سطح کاربر و شرکتی که در مورد آن می نویسند، می توانند بین 0.5 تا 1.5 RVN در هر بررسی کسب کنند. حداقل طول یک بررسی 600 کاراکتر یا حدود 150 کلمه است. کاربران برای افزایش سطح پس از کسب XP کافی، RVN دریافت می‌کنند، و همچنین یک بخش «شرکت‌های ویژه» وجود دارد که کاربران می‌توانند پس از بررسی 60 شرکت برجسته، 60 RVN اضافی کسب کنند.

ارز دیجیتال Revain همچنین دارای یک برنامه وابسته است که در آن کاربران می‌توانند برای دعوت از دوستان جوایزی کسب کنند و کاربران می‌توانند RVN اضافی برای نوشتن نظرات برای شرکت‌هایی که 8 یا کمتر نظر دارند به دست آورند تا اطمینان حاصل شود که هر شرکتی در معرض دید منصفانه قرار دارد.

Revain در حال تبلیغ شرکت ها و شرکت های برجسته هفته تصویر از طریق وبلاگ Revain

به سختی می توان تخمین زد که کاربران چقدر می توانند درآمد کسب کنند، زیرا به شدت به سطح کاربر و سرعت نوشتن نظرات و اینکه آیا به وضعیت تخصصی می رسند یا خیر بستگی دارد. یکی از کاربران نوشت که آنها حدود 40 تا 80 دلار در ماه با نوشتن نظرات درآمد داشتند تا زمانی که به سطح دهم رسیدند.

هنگامی که به سطح 10 رسیدید، کاربران به ازای هر نقدی که نوشته می‌شوند، RVN پایه 1 دلاری کسب می‌کنند. کاربر دیگری اشاره کرد که توانسته اند در یک هفته 143 دلار به دست آورند، اما این ارقام متغیر هستند و به وضعیت متخصص، سطح کاربر، شرکت یا عدم شرکت در دستاوردهای اضافی یا بررسی شرکت های تبلیغ شده توسط Revain و شرکت در شرکت بستگی دارد. برنامه وابسته با دعوت از دوستان برای استفاده از پلت فرم.

سیستم رتبه بندی نویسنده. تصویر از طریق Revain

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال Revain و اقدام اخیر

ارز دیجیتال Revain و توکن REV اندکی پس از عرضه در فوریه 2018 به بالاترین حد خود رسید و به ازای هر توکن کمی بیش از 4 دلار رسید. مانند بسیاری از توکن‌ها، REV پس از راه‌اندازی سقوط کرد زیرا سرمایه‌گذاران اولیه به دنبال کاهش سود بودند و تا 0.005 دلار کاهش یافت، جایی که برای چندین سال ثابت ماند.

قیمت توکن Revain مدت کوتاهی پس از راه اندازی به 4.06 دلار رسید و سپس به 0.005 دلار کاهش یافت، تصویرطریق CoinMarketCap ماند.

از آن زمان، توکن REV در طول سال‌های نزولی بازار نسبت به بقیه آلت‌کوین‌ها نسبتاً ثابت باقی مانده است، اما در اوایل بازار صعودی سال 2021 تا محدوده قیمتی 0.049 دلار افزایش پیدا کرد و پس از سقوط مجدد با بقیه بازار در طول بازار، از آن رنج می‌برد. تصحیح می. از آن زمان، REV در حال حاضر به طور مداوم بالاتر از پایین ترین زمان خود معامله می شود و قدرت خود را افزایش می دهد و در حال حاضر 0.015 دلار معامله می شود. قیمت توکن REV با شروع استفاده از این پلتفرم و ایجاد جامعه قوی‌تر در اطراف پلتفرم بررسی کریپتو، در حال افزایش است.

Revain’s Rev Token در اوایل دوره صعودی 2021 از بالاترین قیمت سالانه 0.05 دلار برخوردار شد و اکنون در حدود 0.015 دلار ثابت باقی مانده است. تصویر از طریق CoinMarketCap

تیم و شرکای Revain

تیم Revain بیش از 20 عضو دارد که برخی از بنیانگذاران برجسته آن تیم مدیریت اصلی پروژه را تشکیل می دهند. همیشه برای یک پروژه داشتن یک تیم شفاف و تایید شده برای جلب اعتماد و اطمینان کاربرانی که ریون دارد، مهم است و تیم آنها را عمومی می کند. مدیر عامل این شرکت رینات ارسلانوف، سرمایه‌دار، کارآفرین و علاقه‌مند به بلاک چین با بیش از 10 سال تجربه در کسب‌وکارهای مختلف است.

گریگور آپرویان مدیر مالی و یکی از بنیانگذاران این دانشگاه است که در دانشگاه فنی دولتی باومان مسکو تحصیل کرده و از زمان آغاز به کار بخشی از تیم Revain بوده است. در اینجا می توانید یک شیرجه عمیق روی بقیه اعضای تیم انجام دهید.

تیم ارز دیجیتال ریون

ارز دیجیتال Revain چند مشارکت بسیار چشمگیر ایجاد کرده است که به پروژه اعتبار می بخشد. تعداد بسیار زیادی وجود دارد که بتوان همه آنها را در اینجا نام برد، اما مهم‌تر از همه، Revain با صرافی‌های Kucoin ، DigiFinex و Uniswap همکاری کرده و با Kucoin، Hyperion، Zilliqa ، Ravencoin و Fusion ادغام شده است . لیست کاملی از مشارکت و ادغام آنها را می توانید در اینجا بیابید.

نتیجه گیری

با موفقیت و محبوبیت گسترده پلتفرم‌های بررسی آنلاین مانند Trust Pilot که به استاندارد صنعتی برای نحوه تحقیق مصرف‌کنندگان در مورد گزینه‌های خریدشان تبدیل شده است، Revain به مزیت پیشرو در این حوزه برای خدمات ارز دیجیتال و ایجاد پلتفرم خود با استفاده از فناوری بلاک چین دست یافته است.

ارز دیجیتال ریون قبلاً به عنوان یک پروژه شاهد رشد و موفقیت عظیمی بوده است، همانطور که پذیرش کریپتو به جریان اصلی تبدیل می شود، این احتمال وجود دارد که پلتفرم به رشد تصاعدی ادامه دهد زیرا Revain خود را به خوبی قرار داده است تا به مکان قابل اعتمادی تبدیل شود که مصرف کنندگان می توانند مطالعه کنند. بررسی های قابل تایید و صادقانه در مورد محصولات و خدماتی که ممکن است استفاده کنند.

مزایای پلتفرم ریون. تصویر از طریق Revain

تعداد شرکت‌هایی که به طور فعال در پلتفرم ریون شرکت می‌کنند از ۵۳۰۰ شرکت و ۳۵۰۰۰ بررسی در آوریل ۲۰۲۱ به بیش از ۱۵۵۰۰ شرکت و ۷۲۰۰۰ نقد در زمان نگارش این مقاله افزایش یافته است. ارز دیجیتال Revain یک پلتفرم فوق‌العاده ارائه می‌کند که در آن به کاربران برای زمان و تلاشی که برای بررسی‌های صادقانه و مفید خود انجام می‌دهند، پاداش نسبتاً جبران می‌شود و پاداش می‌گیرد، در حالی که از طریق گیمیفیکیشن پلتفرم آن را سرگرم‌کننده و انگیزه می‌دهد، و کاربران را تشویق می‌کند تا برای اکوسیستم ارزهای دیجیتال در حال رشد نظرات خود را بنویسند.

ارز دیجیتال Revain راهی برای غلبه بر کاستی‌ها و مشکلات موجود در وب‌سایت‌های نقد سنتی پیدا کرده است، و بسیاری از مشکلات مربوط به بررسی‌های جعلی و پولی توسط شرکت‌ها و بررسی‌های ارسال شده توسط ربات‌ها و پروفایل‌های جعلی را برطرف می‌کند، و راه‌حل و خدمات بسیار مورد نیاز را ارائه می‌کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید
عضویت