پیش بینی قیمت

آینده ارز پاندی ایکس (Pundi X) + پیش بینی قیمت NPXS تا سال 2025

این مقاله آینده ارز پاندی ایکس (Pundi X) / پیش بینی قیمت NPXS تا سال 2025 تنها بر اساس تحلیل تکنیکال است. در زیر، معیارهای کلیدی را مشاهده خواهید کرد که ما هنگام تحلیل و پیش‌بینی قیمت پاندی ایکس در نظر گرفته‌ایم.

در چند هفته گذشته، به نظر می رسد بازار ارزهای دیجیتال در حال بهبود سریع است. در واقع، کریپتوهای زیادی وجود دارند که در طول این دوره صعودی 2021 به یک رکورد جدید تبدیل شدند. در مقابل، برخی از ارزهای دیجیتال نیز روند نزولی داشتند. بنابراین، بسیاری از معامله گران و سرمایه گذاران در مورد اینکه آیا زمان آن رسیده است که رمزارز خود را با قیمت خوب نگه دارند یا بفروشند ، سردرگم هستند . برای NPXS، ممکن است مورد اول باشد.

با این وجود، اخیراً بازار کریپتو در حال تثبیت است و اکثر ارزهای دیجیتال سود قبلی خود را از دست می دهند. آیا سناریو با قیمت پاندی ایکس یکسان است؟ به زودی در این مقاله تحلیل قیمت پاندی ایکس در سال 2021 متوجه خواهیم شد. اما ابتدا، بیایید نگاهی به ارز پاندی بیندازیم.

در این مقاله پیش بینی قیمت و آینده ارز پاندی ایکس (Pundi X) تا انتها با بیگ اینکام همراه باشید……

ارز دیجیتال پاندی ایکس چیست؟

اجازه دهید قبل از این که به آینده ارز پاندی ایکس (Pundi X) بپردازیم ببینیم اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

ارز دیجیتال پاندی ایکس یک توسعه‌دهنده پیشرو در دستگاه‌های مبتنی بر بلاک چین با هدف متحول کردن شرکت‌های خرده‌فروشی با راه‌حل‌های فروش مرتبط با بلاک چین است. علاوه بر این، این راه‌حل به تاجران خرده‌فروشی و مصرف‌کنندگان اجازه می‌دهد تا تراکنش‌های آنی در فروشگاه را روی بلاک چین خود انجام دهند.

سازندگان توکن پاندی ایکس فکر می‌کنند که روزی از آن در دستگاه‌های نقطه فروش (POS) مبتنی بر اتریوم استفاده خواهد شد . علاوه بر این، این رویکرد می تواند خدمات بانکی اساسی را به کشورهای توسعه نیافته مانند آمریکای لاتین و اندونزی ارائه دهد.

در حال حاضر، برترین پلتفرم‌های معاملاتی کریپتو برای پاندی Binance، Huobi Global، Upbit، VCC Exchange و HitBTC هستند.

اکنون که ایده ای درباره پاندی داریم، آیا فکر می کنید NPXS در سال 2021 ارز دیجیتال سودآوری خواهد داشت ؟ به من بپیوندید و اجازه دهید نمودارها را در این تحلیل قیمت پاندی ایکس / پیش بینی قیمت و آینده ارز پاندی ایکس (Pundi X) ببینیم.

وضعیت فعلی بازار پاندی ایکس (NPXS)

پاندی ایکس یکی از تهاجمی‌ترین دارایی‌های مجازی در بازار ارزهای دیجیتال امروزی است. در واقع، کریپتو توانست نرخ رشد عظیمی بیش از 1561% را در سال گذشته ثبت کند. به همین دلیل، پاندی به یکی از دارایی‌های دیجیتالی مورد بحث در دنیای رمزنگاری تبدیل شده است.

از نظر جایگاه خود در بازار، کریپتو خود را به عنوان یکی از برجسته ترین ارزهای دیجیتال در CoinGecko قرار می دهد . در نتیجه، پاندی ایکس دارای حجم معاملات 24 ساعته 6015 دلار است. در واقع، این وضعیت بازار کریپتو، سرمایه‌گذاران جهانی را در سراسر جهان جذب می‌کند.

اکنون که از قبل ایده ای در مورد ارز دیجیتال پاندی ایکس دارید، فکر می کنید پاندی سرمایه گذاری خوبی برای امسال است؟ اگر از قبل هیجان‌زده هستید، بیایید و با هم این مقاله آینده ارز پاندی ایکس و تحلیل قیمت پاندی ایکس را بررسی کنیم.

تحلیل قیمت پاندی ایکس در سال 2021

در حال حاضر، پاندی جایگاه 145 را در CoinGecko دارد. اما آیا توسعه و تغییرات اخیر در بلاک چین به افزایش قیمت ارزهای دیجیتال کمک می کند؟ بیایید به سراغ نمودارهای این مقاله پیش‌بینی قیمت NPXS برویم.

نمودار NPXDS/USDT که الگوی مثلث نزولی را نشان می دهد (منبع: TradingView )

در نمودار بالا که در یک بازه زمانی روزانه تنظیم شده است، می توانیم الگوی مثلث نزولی را مشاهده کنیم. این یک شاخص مهم است زیرا پاندی ایکس طی 3 ماه گذشته نزولی نشان داده است. در نتیجه، الگوی مثلث نزولی نشان می دهد که NPXS در نهایت نزولی خواهد شد و آینده ارز پاندی ایکس را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

در آینده قابل پیش‌بینی، می‌توان گفت که پاندی شانس بیشتری برای نزولی نسبت به صعودی دارد. همانطور که در بالا نشان داده شده است، در ابتدای این ماه، NPXS به پهلو حرکت می کند.

شاخص قدرت نسبی NPXS/USDT (منبع: TradingView )

شاخص قدرت نسبی (RSI) در 37.97، به این معنی که پاندی در حالت اشباع فروش است. با این حال، این ممکن است منجر به تغییر قیمت در هر زمان معین شود.

بنابراین، معامله گران باید عاقلانه معامله کنند و نباید تحت تأثیر هیاهوی بازار قرار بگیرند. با در نظر گرفتن این موضوع، معامله گران می توانند محتاط باشند و از ضررهای غیرمنتظره به دلیل نوسانات شدید بازار ارزهای دیجیتال دوری کنند.

اجازه دهید به میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) قبل از این که به آینده ارز پاندی ایکس بپردازیم نگاهی بیندازیم.

نمودار 30 روزه SMA و 50 روزه EMA (منبع: TradingView )

از آغاز سال 2021، قیمت پاندی ایکس شاهد حرکات صعودی بسیاری بوده است که بالاتر از قیمت قبلی است. علاوه بر این، این موارد بلافاصله با نوسانات و اصلاحات همراه است. با در نظر گرفتن این موضوع، NPXS در سال 2021 بازار رقابتی دارد

آینده ارز پاندی ایکس (NPXS) و پیش بینی قیمت آن در سال 2021

همانطور که در زیر در این نمودار پیش‌بینی قیمت پاندی ایکس نشان داده شده است، در یک بازه زمانی کوچک‌تر، NPXS روند انباشتگی را نشان داده است، با این حال، به سمتی حرکت می‌کند.

نمودار قیمت NPXS / USDT (منبع: TradingView )

این الگو یک دوره تثبیت را در 2 ماه گذشته نشان می دهد، این ممکن است فورا منجر به شکست یا شکست قیمت شود. شکست از خط روند پایین نشان دهنده شروع یک روند نزولی جدید است، در حالی که شکست از خط روند بالا شروع یک روند صعودی جدید را نشان می دهد.

در سناریوی کوتاه‌مدت تا میان‌مدت برای پیش‌بینی قیمت پاندی و آینده ارز پاندی ایکس (NPXS) ما در سال 2021 ، پاندی باید از سطح اصلاح Fib در 0.0079 دلار عبور کند. برای انجام این کار، باید پشتیبانی بیشتری در سطح Fib در 0.0062 دلار ایجاد کند. در غیر این صورت، خرس ها ممکن است دست بالا را به دست آورند و NPXS را به قلمرو خود بکشند.

آینده ارز پاندی ایکس (NPXS) و پیش بینی قیمت در سال 2022

آینده ارز پاندی ایکس (NPXS) ممکن است در یک روند صعودی حرکت کند، پاندی تا پایان سال 2022 به 0.01 دلار خواهد رسید. علاوه بر این، نیمه اول سال 2022 رشد سریع تا 0.015 دلار را نشان خواهد داد. سپس این افزایش کاهش می یابد، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. با مشارکت‌های آتی و پیشرفت‌هایی که به 0.01 دلار می‌رسند، از نظر قیمت کاملاً خوش‌بینانه است، اما بدون شک برای آینده نزدیک امکان‌پذیر است. این نشان می دهد که Pundi X احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید به زودی دارد.

آینده ارز پاندی ایکس (NPXS) و پیش بینی قیمت در سال 2023

قیمت NPXS می‌تواند حتی در ارتفاعات زیادی حرکت کند، اما به 0.025 دلار می‌رسد. علاوه بر این، این تنها در صورتی امکان پذیر است که بازار روند صعودی خود را حفظ کند. علاوه بر این، تنها در صورتی که ارز دیجیتال NPXS از سطح مقاومت روانی عبور کند.

پیش بینی قیمت پاندی ایکس (NPXS) در سال 2024

آینده ارز پاندی ایکس (NPXS) طبق آخرین به روز رسانی ها، پیشرفت ها، پیش بینی قیمت پاندی ایکس و پیش بینی های پروژه جدید پلت فرم، قیمت افزایش می یابد. علاوه بر این، این ممکن است قیمت پاندی را در بازار کریپتو افزایش دهد و بهترین سرمایه گذاری خواهد بود زیرا قیمت می تواند به حدود 0.05 دلار برسد.

آینده ارز پاندی ایکس (NPXS) و پیش بینی قیمت در سال 2025

آینده ارز پاندی ایکس (NPXS) برای چهار سال آینده ممکن است تا 0.1 دلار افزایش یابد. با این حال، رسیدن به این سطح برای پاندی چندان دشوار نیست زیرا می‌توان اهداف قیمتی میان‌مدت، کوتاه‌مدت و بلندمدتی برای خرید یا فروش سفارش‌ها پیدا کرد.

نتیجه گیری

پاندی ایکس آینده بسیار خوبی در سال 2021 پیش رو دارد. با پیشرفت های مداوم در اکوسیستم پاندی و همچنین در کل بازار ارزهای دیجیتال، ممکن است شاهد رسیدن NPXS به ارتفاعات جدیدی باشیم. پیش‌بینی قیمت صعودی NPXS 0.0079 دلار است.

در همین حال، پیش‌بینی بلندمدت قیمت پاندی و آینده ارز پاندی ایکس (NPXS) ما برای سال 2021 صعودی است. این احتمال زیاد برای پیشی گرفتن از بالاترین قیمت فعلی خود (ATH) در حدود 0.015 دلار در سال جاری دارد. با این حال، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که از تعدادی مقاومت های روانی عبور کند.

همچنین، اگر سرمایه گذاران تصمیم گرفته باشند که NPXS در سال 2021 همراه با ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین و اتریوم سرمایه گذاری خوبی است .

نظر شما درباره آینده پاندی ایکس و پیش بینی قیمت پاندی ایکس چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگر کاربران بیگ اینکام در میان بگذارید!

سوالات متداول

چگونه توکن های NPXS بخریم؟
کاربران می‌توانند توکن‌های NPXS را با خرید آن‌ها از صرافی‌های ارزهای دیجیتال مانند Binance یا Huobi Global و یا صرافی ایرانی اوکی اکسچنج دریافت کنند.

آیا پاندی ایکس از ATH فعلی خود پیشی خواهد گرفت؟
پاندی ایکس یک سرمایه گذاری خوب در سال 2021 است. با این حال، NPXS احتمال بالایی برای پیشی گرفتن از ATH فعلی خود در حدود 0.015 دلار در سال جاری دارد.

آیا پاندی ایکس سرمایه گذاری خوبی است؟
پاندی ایکس یکی از دارایی های دیجیتال فعال در بازار ارز دیجیتال است. علاوه بر این، NPXS اکنون یکی از معروف ترین پلتفرم های رمزنگاری است. با این حال، پاندی یک سرمایه گذاری خوب در سال 2021 است.

 آینده ارز پاندی ایکس (NPXS) از 2022 تا 2025

انتظار می رود قیمت پاندی ایکس (NPXS) تا سال 2022 به 0.015 دلار برسد.
انتظار می رود قیمت پاندی ایکس (NPXS) تا سال 2023 به 0.025 دلار برسد.
انتظار می رود قیمت پاندی ایکس (NPXS) تا سال 2024 به 0.05 دلار برسد.
انتظار می رود قیمت پاندی ایکس (NPXS) تا سال 2025 به 0.1 دلار برسد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا