اخبار

بیت کوین به تازگی رکورد جدیدی را شکست، اما چه چیزی؟

بیت کوین به عنوان شبکه با موفقیت در حال رشد است، اما به احتمال زیاد به ارزش بازار خود نخواهد رسید.

علیرغم ماهیت مشکل ساز بازار ارزهای دیجیتال، بیت کوین همچنان در حال شکستن رکوردها است زیرا استخراج کنندگان بیشتری پس از تنظیم سختی شبکه در طول افت شدید هش، ریگ های خود را تغییر می دهند.

شکستن رکورد

با توجه به نمودار دشواری، به وضوح می توانیم افت باریک را در ماه ژوئن، تقریباً مشاهده کنیم. دلیل اصلی آن، تعطیلی گسترده دکل‌های استخراج پس از کاهش بیش از 30 درصدی قیمت اولین ارز دیجیتال در عرض چند روز بود.

با افزایش هزینه‌های برق و ارزش‌های پایین بازار، اکثر دکل‌های معدنی بی‌سود شدند و استخراج‌کنندگان چاره‌ای نداشتند جز اینکه ماشین‌های خود را خاموش کنند تا از تلفات اضافی جلوگیری کنند.

بهترین ارتفاع برای دستیابی نیست

در حالی که سختی استخراج و هش ریت منعکس کننده تقاضا برای شبکه است، ممکن است با افزایش بالقوه فشار فروش در طول روندهای صعودی مرتبط باشد، زیرا ماینرها تمایل دارند دارایی های خود را در زمانی که ارزش طلای دیجیتال به طور قابل توجهی افزایش می یابد، بفروشند.

پیش از این، هر جهش در هش ریت منجر به افزایش فشار فروش در بازار می شد که آخرین چیزی است که بیت کوین در حال حاضر به آن نیاز دارد. جریان‌های ورودی نهادی و خرده‌فروشی امروز تقریباً در مقادیری باقی مانده‌اند که وجود ندارد و تنها جریان ورودی که بازار شاهد آن است با هدف کوتاه کردن راه‌حل‌ها است.

با این حال، افزایش فعالیت ماینرها را می توان نشانه اولیه بازگشت بازار در نظر گرفت زیرا آنها معمولاً اولین گروه از شرکت کنندگانی هستند که به صنعت بازگشته اند.

متأسفانه منبع اصلی تامین مالی بازار سرمایه گذاران نهادی خواهند بود و سرمایه خرده فروشی دیگر قادر به حفظ صنعت 1 تریلیون دلاری نیست.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا