روش های کسب درآمدسایت کلیکی خارجی

سایت PTCshare بهترین سایت کلیکی خارجی از 2019

آموزش کامل سایت ptcshare

سایت PTCshare در واقع برادر دوقلوی Paidverts میباشد. صاحبان همین سایت آن را راه انداختن و در حقیقت کارشان را گسترش دادند. می دانید که سایت پیدورتس یکی از معتبرترین سایت های درآمد اینترنتی هستش. ولی الان پیدورتس برای کسانی که بدون سرمایه و از صفر می خواهند شروع کنند مناسب نیست چون درآمد خیلی کمی نصیب تان می شود. برای همین منظور هم سایت جدید را راه انداختن که برای تازه واردها خیلی بهتر میباشد.

وضعیت: در حال پرداخت

چه این سایت و چه سایت پیدورتس هر دو براساس امتیاز عمل می کنند . هرچقدر امتیاز بالاتری کسب کتیدبه گروه های بالاتر صعود می کنید وکلیک های با ارزش تری دریافت می کنید.

سایت PTCshare

PTCshare به شما امکان ایجاد یک جریان اضافی درآمد را با تعامل با تبلیغات پرداخت شده، تکمیل نظرسنجی و سایر وظایف ساده به شما ارائه می دهد! ممکن است شروع به طور کامل به صورت رایگان آغاز شود. علاوه بر این، این سایت شامل ویژگی های پیشرفت وفاداری مختلفی خواهد بود که به شما امکان می دهد که ارزش خود را از طریق فعالیت های مختلف در سایت ثابت کنید و به همین ترتیب فرصت بیشتری برای کسب درآمد در طول زمان داشته باشید!

ثبت نام در سایت

برای ثبت نام در سایت PTCshare ابتدا بر روی Sign Up کلیک نمایید:

 1. یک نام کاربری برای خود ایجاد نمایید.
 2. یک رمز عبور برای خود ایجاد نمایید.
 3. تکرار رمز عبور ایجاد شده.
 4. ایمیل معتبر خود را وارد نمایید.
 5. تکرار ایمیل وارد شده.
 6. کپچا را حل نمایید.
 7. قوانین سایت را بپذیرید.
 8. در آخر بر روی Create Account کلیک نمایید.

ثبت نام شما تکمیل شد حال باید به ایمیل خود مراجعه کنین تا بر روی پیوند ارسالی توسط سایت کلیک نمایید.
سپس از بخش Login وارد حساب خود شوید.

روش کسب درآمد

روش اصلی کسب درآمد در سایت کلیکی – سرمایه گذاری PTCshare از طریق مشاهده آگهی ها است. اما مشاهده آگهی ها در این سایت متفاوت از روش روتین و معمول در دیگر سایت ها است. این روش یک روش بسیار متفاوت برای کسب درآمد از اینترنت است، در واقع به نوعی روش سرمایه گذاری هم هست.

در واقع روند کار به این صورت هستش که شما در سایت باید امتیاز کسب کنید و این امتیازها رو به دلار تبدیل میکنید، هر امتیاز برابر ۰٫۰۰۰۵ دلار خواهد بود.

در سایت PTCshare برای اینکه بتوانید تبلیغات پولی را دریافت کنید ، باید بتوانید باید امتیاز تبلیغات یا همان Bonus Ad Points که بطور اختصاصی (BAP) نامیده می شود را بدست بیاورید. در واقع اگر شما BAP کسب نکرده باشید ، هیچ گونه آگهی های پولی دریافت نخواهید کرد که بر روی آنها بتوانید کلیک کنید. بنابراین این مهمترین مسئله ای است که با اون مواجه هستیم.

BAP در سایت PTCshare چیست؟

هرچه BAP بیشتری جمع کنید / داشته باشید ، تبلیغات پولی بیشتری نیز دریافت خواهید کرد و بیشتر می توانید درآمد کسب کنید. بدین صورت که در این سایت تبلیغات مقدار مشخصی ندارن از ۰٫۰۰۰۵ تا ۱۰۰۰ دلار رو در بر می گیرند.

هنگامی که شما تبلیغات پولی در PTCshare دریافت می کنید ، در واقع شما BAP دارید که این تبلیغات را دریافت کرده اید و با کلیک روی این آگهی ها از موجودی BAP کسرم ی شود ، معادل هر $ ۰،۰۰۰۵ آگهی پولی که کلیک می کنید ۱ BAP مصرف خواهد شد. بنابراین اگر یک تبلیغ ۰.۰۰۰۵ دلاری دریافت کنید ۱ BAP را مصرف می شود و در صورت دریافت یک آگهی ۱ دلاری ،آن آگهی ۲۰۰۰ BAP مصرف می کند ، اگر یک تبلیغ ۵ دلاری دریافت کنید ، ۱۰۰۰۰ BAP را مصرف خواهد شد.

توجه داشته باشید که شما روزانه ۸ آگهی پولی را دریافت می کنید که البته ارزش این آگهی ها با توجه به اینکه شما در کدام گروه قرار دارید متفاوت هستند و مهم این هست که وقتی شما این اگهی ها را دریافت داشتید به نسبت ارزش آگهی ها که در پاراگراف بالا توضیح دادم از تعداد موجودی BAP شما کاسته خواهد شد حتی اگر اون اگهی ها را کلیک نکرده باشید.

پس از دریافت آگهی ، ۱۸ ساعت فرصت مشاهده آنها را دارید ، در غیر این صورت این آگهی ها بازیابی “بازیافت” خواهد شد (برای شخص دیگری ارسال می شود).

آگهی فعال سازی در سایت

در سایت ptcshare هر روز باید روی activation ads یا آگهی های فعال سازی که همان ۸ آگهی هستند کلیک کنید تا بتوانید BAP مورد نیاز را بدست بیاورید.بنابراین هدف شما کسب هر چه بیشتر BAP است. در زمان ثبت نام ، شما ۱۰۰ BAP رایگان دریافت خواهید کرد ، اما پس از آن هر روز می توانید تبلیغات فعال سازی ۸ تایی را مشاهده کنید که هر کدام ۵ BAP ارزش دارند ، بنابراین ۴۰ BAP را بطور روزانه دریافت خواهید در صورت کلیک روی آگهی های فعال سازی.

علاوه بر تبلیغات فعال سازی ، شما همچنین می توانید بر اساس تعداد کارهایی که در روز قبل انجام داده اید ، روزانه حداکثر ۲۰۰+ BAP دریافت کنید. این کارها می تواند شامل این باشد که بر روی Click Grid کلیک کنید و در جدول باز شده بتوانید تصویر پنهان شده را پیدا کنید و یا PTC Walls را کلیک کنید و موارد خواسته شده را انجام دهید.

همانطور که در تصویر بالا در سایت PTCshare دیده می شود برای مشاهده آگهی های پولی و دیگر مواردی که می توانید انجام دهید تا بتوانید BAP دریافت کنید باید روی گزینه Earn بر روی منو کلیک کنید.

خب بعد از کلیک بر روی View ads در پایین صفحه جدولی نشان داده خواهد شد که تعداد اگهی ۸ تایی رو می تونید با کلیک روی View activation ads مشاهده کنید.

راهی دیگر برای کسب BAP

راه دیگر برای بدست آوردن BAP در PTCshare ، خرید تبلیغات ( Bulk Ads ) است ، با خرید هر بسته تبلیغی ۱ دلاری ، شما علاوه بر ۲۳۶۰ BAP که دریافت خواهید کرد ، ۵۰ بازدید برای لینکی که درج می کنید (اعم از سایت خودتان یا هر سایت دیگری که مایل هستید) خواهید داشت و همچنین بسته تبلیغات بنری هم دریافت خواهید کرد.

پس در مقابل ۱ دلار که هزینه می کنید برای خرید تبلیغات به شرح پاراگراف بالا ، امتیازات زیر را دریافت خواهید کرد.

 • مقدار ۲۳۶۰ امتیاز که در واقع معادل است با دریافت ۱.۱۸ دلار تبلیغات پولی
 • تعداد ۲۵ نمایش تبلیغ بنری که میتونید بنری که مایل هستید را در سایت نمایش دهید.
 • ۵۰ باز بازدید اختصاصی برای لینکی که درج میکنید که میتواند مشاهده وب سایتی که می خواهید باشد.

خرید بسته تبلیغی در PTCshare

اساس کار سایت ptcshare همینجاست. شما هر چقدر بیشتر بتونید با درآمد دلاری که کسب میکنید بسته تبلیغی یک دلاری بخرید امتیازتون فوری میره بالا و به گروه های بالاتر صعود می کنید و آگهی های با قیمت بالاتر دریافت میکنید و ایضا اون یک دلار در قالب همین اگهی ها با سود بهتون بر میگرده ،یعنی هم به گروه بالاتر میرید و درآمدتون دیگه صعودی میشه و هم سودش رو تصاعدی دریافت می کنید.

سایت برای کسب درآمد های بالاتر، افراد رو بر حسب امتیاز، به ۱۵ گروه تقسیم بندی کرده که درآمد هر گروه رو میتونید ببینید در شکل زیر :

آپگرید های حساب کاربری سایت

در سایت ptcshare انواع مختلفی از آپگریدها را می توان خریداری کرد. موردی که بیش از همه جذاب به نظر می رسد، آپگرید فیلتر تبلیغ است( ad filter upgrade ).

انتخاب این آپگرید به شما امکان می دهد برای تبلیغاتی که دریافت می کنید ، حداقل قیمت را تعیین نمایید تا بدینوسیله هیچ گونه آگهی کمتر از اون مبلغی که تعیین کرده اید دریافت ننمایید. هزینه این آپگرید ۱۰دلار برای یک بار و همیشگی است.

کمترین میزانی که می توانید تعیین کنید $۰.۰۰۰۵ و بالاترین قیمتی میتوان انتخاب کرد $۰.۹۹ است که هر انتخابی بین این ارقام شود باعث خواهد شد که آگهی کمتر از میزان مزبور دریافت نکنید. البته باید توجه داشت که سایت معیاری مشخص را برای انتخاب رقم مذکور قرار داده است که به شرح زیر می باشد :

 • برای انتخاب رقم ۰.۰۱$ باید بیشتر از ۵۰,۰۰۰ BAP داشته باشید.
 • برای انتخاب رقم ۰.۰۵$ باید بیشتر از ۱۰۰,۰۰۰ BAP داشته باشید.
 • برای انتخاب رقم ۰.۱۰$ باید بیشتر از ۲۰۰,۰۰۰ BAP داشته باشید.

نوع دیگری از آپگرید در PTCshare که امکان خریدش هست ، آپگرید بازیافت با قیمت ۰.۰۵ $ یا همان ۵ سنت می باشد. با خرید این نوع آپگرید شما آگهی هایی که کاربران فعال و دارای آپگرید آنها را از دست داده اند را دریافت خواهید کرد تا وقتی که ۱$ بتوانید بدست آورید و دوباره میتوانید این اپگرید را برای دریافت اگهی های بازیافت شده خریداری کنید.

توجه داشته باشید در این نوع آگهی ها که به جهت خرید آپگرید بازیافت دریافت می کنید امکان داره که آگهی خیلی بارزشی به لحاظ قیمتی نیز دریافت کنید.

شما می توانید روزانه چندین بار آپگرید تبلیغ بازیافت شده ۵ سنتی ( recycled ad upgrades ) را خریداری کنید. یک استراتژی هوشمندانه خرید تبلیغات ( bulk ads ) و کسب BAP بیشتر است تا بتوانید درآمد بیشتری کسب کنید. سپس یک آپگرید تبلیغ بازیافت شده ۵ سنتی ( recycled ad upgrades ) دیگر خریداری کرده و این روند را هر چند بار در روز تکرار کنید.

بتازگی بخش جدیدی نیز به این سایت فوق العاده اضافه شده است بنام ” BAP market ” که در واقع بازار خرید و فروش BAP است که قسمت بسیار جالبی است و به قیمت های خوبی میشه BAP رو خریداری کرد.

نتیجه گیری

سایت PTCshare یکی از معتبرترین سایت های کلیک حال حاضر میباشد. شما میتوانید با فعالیت در این سایت طبق آموزشی که قرار گرفت فعالیت و به کسب درآمد رایگان بپردازید.

فراموش نکنید هر سوالی در رابطه با این سایت معتبر داشتید از پرسیدن آن دریغ نکنید و با ما در میان بگذارید.

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۲ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

 1. Error: Account email not verified – click on activation link
  سلام همچین پیامی میاد و نمیتونم وارد بشم
  همه مراحل ثبت نام رو انجام دادم

  1. سلام
   شما ایمیل خودتون رو تایید نکردین. لینک به ایمیلتون از طرف سایت ارسال شده و شما با ایمیلتون مراجعه کنید و روی لینکی که ارسال شده کلیک کنید.

 2. سلام در یه قسمت سایت گفته اگر 5000 تبلیغ ببینید 1160 بآپ ریوارد میده میخاستم ببینم برا هر روز میده این 1160 باپ رو یا برای یک روز فقط ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا