اخبار

محقق DeFi گفت، PoS به اتریوم ساختار اقتصادی می دهد تا از بیت کوین پیشی بگیرد

محقق ویوک رامان گفت که پس از ادغام، تورم اتریوم کمتر خواهد شد، امنیت بهتر خواهد شد و اتریوم خود را به عنوان یک پیوند دیجیتالی قرار می دهد.

با تغییر اتریوم به اثبات سهام (PoS)، یک محقق امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) استدلال کرده است که این پلتفرم می‌تواند تاج و تخت بیت‌کوین ( BTC ) را به عنوان برترین سگ در حوزه ارزهای دیجیتال پشت سر بگذارد.

در یک موضوع توییتری، محقق ویوک رامان تاکید کرد که ادغام آینده اتریوم می تواند ساختار اقتصادی بهتری برای پلت فرم قرارداد هوشمند ایجاد کند. به گفته رامان، تغییر به سمت PoS تورم اتر ( ETH ) را کاهش می‌دهد، امنیت بهتری را به ارمغان می‌آورد و کریپتو را به عنوان یک باند دیجیتالی قرار می‌دهد.

رامان گفت که پس از ادغام، تورم اتریوم از 4.3 درصد به 0.22 درصد کاهش می یابد. محقق توضیح داد که این امر باعث کاهش 95 درصدی انتشار اکوسیستم می شود و تعداد اتریوم قابل فروش را در یک روز محدود می کند.

علاوه بر این، محقق همچنین توضیح داد که این پلتفرم پس از ادغام با امنیت بهتری اجرا خواهد شد. رامان با استناد به پست ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، تاکید کرد که حمله به شبکه پس از اجرا در PoS هزینه بیشتری خواهد داشت.

جدای از اینها، رامان همچنین معتقد است که ادغام اتریوم، به اتریوم اجازه می دهد تا موارد استفاده بیت کوین را به عنوان ذخیره ارزش و دارایی وثیقه تکمیل کند. در حالی که بیت کوین به عنوان طلای دیجیتال عمل می کند، رامان استدلال می کند که اتریوم خود را به عنوان یک اوراق قرضه دیجیتال و دارایی اصلی DeFi به عنوان وثیقه استفاده می کند.

اوایل ماه جولای، متوسط ​​هزینه گاز مورد نیاز برای تراکنش در شبکه اتریوم به 1.57 دلار کاهش یافت ، رقمی که تنها در سال 2020 مشاهده شد. پایین ترین سال .

در حالی که هزینه های گاز شبکه پایین است، ثبت نام برای سرویس نام اتریوم تا 200 درصد افزایش یافت . این در اوایل ماه جولای اتفاق افتاد، زمانی که داشبورد ENS یک جهش از 11042 ثبت نام به 29727 نشان داد. این تبلیغات همچنین به دومین فروش بزرگ ENS مربوط می شود که در همان آخر هفته با افزایش ثبت نام ها اتفاق افتاد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا