اخبار

بنیانگذار پالیگان، ساندیپ نیلوال 50 میلیون دلار برای صندوق وب 3 جمع آوری می کند

سمبولیک کپیتال به جدیدترین شرکت سرمایه گذاری تبدیل شده است که تمرکز زیادی روی وب 3، بازی و NFT دارد.

ساندیپ نیلوال، کارآفرین ارزهای دیجیتال و بنیانگذار پالیگان، 50 میلیون دلار برای یک صندوق راه اندازی جدید اختصاص داده شده به شرکت های وب 3 جمع آوری کرده است، که بر علاقه فزاینده سرمایه گذاری خطرپذیر به اینترنت مبتنی بر بلاک چین تأکید می کند.

شرکت خطرپذیر ساندیپ نیلوال، سمبولیک کپیتال، توسط پروتکل‌های ارزهای دیجیتال، صرافی‌ها، شرکت‌های حسابرسی متمرکز بر رمزارز و سایر سرمایه‌گذاران سرمایه‌گذاری خطرپذیر پشتیبانی می‌شود. صندوق سمبولیک کپیتال قبلاً در سه استارتاپ بازی متمرکز بر بلاک چین سرمایه گذاری کرده است: بلینک مون، پلنت موجو و کامیونیتی گیمینگ. بودجه اولیه دریافت شده توسط این استارت آپ ها فاش نشده است.

در یک برداشت جدید از سرمایه گذاری خطرپذیر، نایلوال گفت که شرکت او بر حمایت از بنیانگذاران پروژه از بازارهای نوظهور متمرکز است. او گفت: «با شروع پالیگان در هند، ما برای اتصال به VCهایی که به چشم‌انداز و توانایی‌های ما به‌عنوان بنیان‌گذار اعتقاد داشتند، تلاش کردیم.

نایلوال در سال 2017 شرکت پالیگان را در هند تأسیس کرد و دو سال بعد به دبی نقل مکان کرد. نایلوال در مصاحبه ای با بلومبرگ گفت که کشور خود را به دلیل عدم شفافیت قانونی در مورد رمزارزها ترک کرده است .

مانند سایر VC های متمرکز بر رمزنگاری، سرمایه نمادین به شدت بر پروژه ها یا راه حل های وب 3 متمرکز شده است که اینترنت غیرمتمرکز را توسعه می دهد. همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، دو صندوق با تمرکز بر وب 3 در اوایل این ماه اعلام شد – کوین‌فاند یک سرمایه گذاری 300 میلیون دلاری راه اندازی کرد و شیما کپیتال با تعهد 200 میلیون دلاری شروع به کار کرد.

طبق تحقیقات یک رسانه، پروژه‌های وب 3 سهم بزرگی از سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز کریپتو در سه ماهه دوم را به خود اختصاص داده‌اند که 42 درصد از معاملات فردی را شامل می‌شود. صندوق‌های سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاری 14.67 میلیارد دلاری در استارت‌آپ‌های کریپتو بین آوریل تا ژوئن سرمایه‌گذاری کردند که با سهم آنها در سه ماهه اول مطابقت داشت.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا