اخبار

په په کوین: ادعاهای معاملات داخلی در میان سرقت توکن PEPE ظاهر می شود

یازان، تحلیلگر آن چین، فروش داخلی دارایی های PEPE را با حدود 400 میلیارد PEPE، مطابق با قرار گرفتن در معرض تیم پاولی، گزارش می دهد.

مروج سابق Pepecoin که به اینفلوئنسر ارزهای دیجیتال تبدیل شده بود، جرمی «پاولی» کاهن، پس از گزارش سرقت حدود 16 تریلیون توکن PEPE، اتهامات مربوط به تجارت داخلی را علیه تیم Pepecoin مطرح کرد. پالی اکنون هویت اعضای تیم را فاش می کند و فعالیت های کیف پول آنها را فاش می کند. تحلیلگران زنجیره ای همچنین به معاملات قابل توجه Pepecoin که شامل افراد داخلی است اشاره می کنند.

در یک به روز رسانی در 26 آگوست، پاولی فاش کرد که تیم Pepecoin تقریباً 16 تا 17 میلیون دلار توکن PEPE دارد که در 9 کیف پول توزیع شده است. در کمال تعجب، خودی ها از فروش هلدینگ خودداری کردند. در عوض، آنها به طور استراتژیک PEPE را از یک کیف پول صرافی متمرکز (CEX) تخلیه کردند و موقعیت کوتاه قابل توجهی را ایجاد کردند.

احتمالاً با چندین شعبه مجری قانون کار خواهم کرد تا اطمینان حاصل کنم که degenharambe@ و بقیه شرکای او در تیم pepecoineth@ در اسرع وقت به دست عدالت خواهند رسید. طمع و جنایات آنها صدمات نابجا را به بسیاری وارد کرده است.»

او همچنین اطلاعات شخصی چند نفر از تیم Pepecoin را فاش کرده و فعالیت‌های تراکنش‌های آن‌ها را به تفصیل شرح داده است. به گفته پائولی، تیم Pepecoin در حال سوء استفاده از جامعه است و او اظهار می دارد که توضیحات آنها در مورد کیف پول های multisig و دارایی های PEPE کاملا نادرست است.

به گفته تحلیلگر زنجیره ای یازان، فروش داخلی هلدینگ های PEPE آغاز شده است ، با تقریباً 400 میلیارد PEPE در حال حاضر فروخته شده است، همزمان با افشای اعضای تیم Pepecoin توسط پاولی. در پاسخ، یازان از صرافی‌های رمزارز مانند fhdkks و OKX خواسته است تا اقداماتی را برای جلوگیری از تراکنش‌های خودی‌ها انجام دهند.

قیمت پپ کوین به دلیل فروش های انجام شده توسط تیم ، یک چرخش نزولی داشته است و 15 درصد سقوط کرده است. علیرغم افزایش مختصر 10 درصدی، قیمت PEPE نتوانست شتاب خود را حفظ کند و کاهشی را تجربه کرده است که بر احساسات منفی غالب در جامعه افزوده است.

بر اساس کوین مارکت کپ، قیمت PEPE در زمان نگارش مقاله 0.00000090 دلار است که در 24 ساعت گذشته 7 درصد کاهش داشته است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا