اخبار

یکی از بزرگ‌ترین کالج‌های ایالات متحده آموزش بیت کوین را به دانشجویان آغاز کرده است

این پروفسور گفت که دوره “برنامه نویسی بیت کوین” پس از اولین دوره بیت کوین برگزار می شود، جایی که دانش آموزان یاد می گیرند که چگونه “کتابخانه بیت کوین را از ابتدا بسازند”.

ری در تاپیک 4 قسمتی توییتر بیان کرد که “برنامه نویسی بیت کوین” از پروتکل بیت کوین پیروی می کند، جایی که دانش آموزان یاد می گیرند “کتابخانه بیت کوین را از ابتدا بسازند”.

پروفسور افزود که دریافت تاییدیه از کمیته برنامه درسی مربوطه مدرسه که به دلیل “ماهها” کار سخت حاصل شد، کار آسانی نیست.

به گفته جاش کاول، محقق کریپتو، که پیشنهاد می کند اگر به درستی انجام شود ، می تواند سواد مالی فرد را بهبود بخشد ، کمبود آموزش رمزنگاری با کیفیت بالا به عنوان یک مانع کلیدی برای پذیرش به سطح بعدی شناخته شده است.

پیامدهای قانونی و نظارتی فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال اکنون در کالج های ایالات متحده نیز تدریس می شود.

پروفسور کمکی توماس هوک از دانشکده حقوق دانشگاه بوستون اخیراً به یک رسانه گفت که دانشکده حقوق اکنون یک دوره آموزشی “مقررات رمزنگاری” را برای دانشجویانی که علاقه مند به یادگیری نحوه عبور وکلای متبحر از رمزنگاری و شرکت های رمزنگاری هستند، ارائه می دهد که چگونه می توانند از طریق عدم قطعیت های نظارتی به بهترین شکل حرکت کنند. محصولات و خدمات به بازار:

هدف این است که وکلای آینده را در مورد مسائل بالقوه ای که ممکن است ببینند و تعداد بی شماری از رویکردها و مقررات موجود در رابطه با کریپتو [و] مسائل [مشکلات] متفاوتی که شرکت های رمزنگاری ممکن است در سراسر جهان با آن مواجه شوند، آشکار کند.

سایر دانشگاه هایی که اکنون دوره های ارزهای دیجیتال را ارائه می دهند عبارتند از دانشگاه هاروارد، موسسه فناوری ماساچوست، دانشگاه آکسفورد، دانشگاه ملی سنگاپور، دانشگاه کرنل و دانشگاه کالیفرنیا برکلی.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا