اخبار

سودآوری متیک (Matic) با وجود اصلاح بازار ارزهای دیجیتال بالای 70 درصد باقی می ماند

یکی از سودآورترین دارایی‌های موجود در بازار 20 درصد اصلاح می‌شود، اما همچنان برای تقریبا 80 درصد از دارندگان سودآور است.

علیرغم اینکه اکثریت بازار ارزهای دیجیتال وارد یک اصلاح عمیق شده است، اکثر دارندگان آلتکوین مانند ارز دیجیتال متیک (Matic) همچنان دارایی را برای سود حمل می کنند، حتی پس از کاهش 18 درصدی قیمت.

79 درصد از دارندگان متیک در سود هستند

بر اساس داده های IntoTheBlock، تقریبا 79 درصد از دارندگان توکن Matic علیرغم آخرین اقدام منفی قیمت، در سود باقی مانده اند. Matic پس از رسیدن به بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی 2.90 دلار، تقریباً 25٪ از ارزش خود را از دست داده است.

منبع: IntoTheBlock

علاوه بر این که 79 درصد از دارندگان Matic با سود معامله می‌کنند، 7 درصد از سرمایه‌گذاران نیز با توکن Polygon مخالفت می‌کنند. فقط 13 درصد از ترکیب های دارندگان ضرر دارند، که نشان می دهد اکثر آنها دقیقاً در بالای صفحه یا نزدیک به ماتیک وارد شده اند.

اکشن قیمت ماتیک

به طور کلی توکن Polygon با انجام اصلاحات 17 درصدی که پس از کاهش دارایی به زیر خط روند تشکیل شده در پایان دسامبر آغاز شد، روند کلی را در بازار ارزهای دیجیتال دنبال کرد.

پیش از این، متیک بیش از 80 درصد از ارزش خود را از 14 دسامبر به دست آورد و در آخرین ماه سال 2021 در صدر سودآورترین دارایی ها در بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفت. به لطف عملکرد قوی بازار، متیک وارد 15 دارایی برتر شده است. دارایی ها بر اساس ارزش بازار مرتب شده اند.

در زمان انتشار، توکن با قیمت 2 دلار معامله شد و 4.3 درصد در طول روز معاملاتی از دست رفت. نتایج فعلی را می توان بدتر از میانگین بازار که تقریباً 2 درصد است در نظر گرفت. به طور کلی اصلاح در بازار ناشی از تمایل فدرال رزرو برای شروع سیاست پولی سختگیرانه تر به دلیل افزایش تورم در کشور بود.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید
عضویت