اخبار

OANDA مستقر در ایالات متحده برای ارائه تجارت کریپتو در بریتانیا چراغ سبز دریافت می کند

پلتفرم جدید کریپتو OANDA برای شروع 63 جفت ارز دیجیتال ارائه می دهد و خدمات خود را بیشتر گسترش می دهد.

شرکت کارگزاری کریپتو OANDA مستقر در ایالات متحده قرار است خدمات تجارت رمزنگاری را در بریتانیا از طریق شرکت تابعه ثبت شده خود، OANDA Crypto آغاز کند. این شرکت تابعه رمزارز سال گذشته پس از آن تاسیس شد که شرکت کارگزاری ارز دیجیتال اکثریت سهام را در Coinpass ثبت شده توسط FCA به دست آورد.

پلتفرم معاملاتی جدید کریپتو خدمات معاملاتی را برای بیش از 63 جفت ارز دیجیتال از جمله بیت کوین و اتر ارائه می دهد و برنامه هایی برای اضافه کردن توکن ها و ویژگی های بیشتر در سال های آینده دارد.

گسترش اخیر OANDA در بریتانیا بیش از یک سال پس از افتتاح خدمات تجارت کریپتو در ایالات متحده با مشارکت پکسوس، یک پلتفرم محبوب تجارت کریپتو، انجام شد. این شرکت اخیراً عملیات اروپایی خود را از مالت به ورشو در لهستان منتقل کرد و کارگزار لهستانی Dom Maklerski TMS Brokers SA را خریداری کرد که بعداً به OANDA TMS تغییر نام داد.

این شرکت کارگزاری کریپتو اغلب مناطقی را انتخاب کرده است که الزامات نظارتی سختگیرانه دارند، ابتدا ایالات متحده و اکنون بریتانیا. چندین شرکت رمزنگاری پیشرو از اکتبر 2023 پس از دستورالعمل‌های نظارتی جدید FCA در مورد تبلیغات کریپتو، خدمات خود را در بریتانیا لغو کرده‌اند. شرکت‌های رمزنگاری مانند بای بیت و Revolut سال گذشته به‌طور موقت فعالیت‌های خود را در بریتانیا با استناد به قوانین جدید تبلیغات FCA به حالت تعلیق درآوردند.

قوانین جدید تبلیغات فقط به ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی ثبت شده در FCA اجازه می دهد تا فعالیت های خود را در کشور تبلیغ کنند. این قوانین همچنین شرکت‌های رمزنگاری را ملزم می‌کنند تا پلتفرم‌های آنلاین خود را به طور قابل توجهی تطبیق دهند تا به مشتریان احتمالی در مورد ریسک‌های سرمایه‌گذاری هشدار دهند.

FCA «سطوح قابل توجهی از عدم انطباق» از سوی شرکت‌های رمزنگاری را در نقض قوانین ارتقای کریپتو که از 8 اکتبر 2023 به اجرا گذاشته شد، یافت. تنظیم‌کننده تاکید کرد که بین 8 اکتبر و 31 دسامبر 2023، 450 مورد صادر کرده است. هشدارهای مصرف کننده علیه شرکت های دارایی مجازی که به طور غیرقانونی رمزارز را تبلیغ می کنند.

از سوی دیگر، لوسیان لاورمن، رئیس دارایی های دیجیتال OANDA، بازار بریتانیا را بازاری بسیار تحصیل کرده و فعال خواند. او افزود که بازار در حال همسو شدن با بازارهایی است که به طور سنتی در آنها فعالیت می‌کردیم. نوار نظارتی کمی بالاتر تعیین شده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا