اخبار

سولانا (SOL) با وجود بحران اقتصادی توسط تحلیلگر برتر حمایت شد؛ چرا؟

در اینجا چیزی است که تحلیلگر برجسته کریس برنیسک در مورد سولانا (SOL) دوست دارد.

کریس برنیسک از شرکت VC Placeholder، نویسنده بسیاری از مدل‌های اولیه ارزیابی دارایی‌های دیجیتال، توضیح داد که چرا سولانا (SOL) با وجود داشتن یک سال فوق‌العاده برای او خاص به نظر می‌رسد.

نوآوری مستقل، جامعه متعهد، محصول با کاربری آسان: کریس برنیسک نسبت به سولانا خوش‌بین است

کریس برنیسک در توییتر به اشتراک گذاشتن دیدگاه خود از بلاک چین سولانا، تلاش‌ها و چشم‌اندازهای آن در سال 2022. از آنجایی که اکوسیستم سولانا یکی از بدترین آسیب‌دیدگان از فروپاشی FTX/Alameda است.

او اخیراً با ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم در مورد سولانا گفتگو کرده است. کریس برنیسک از روشی که سولانا به مشکلات بلاک چین رسیدگی می کند قدردانی می کند زیرا کاملاً از نگرش های اتریوم (ETH) و کاسماس (ATOM) جدا است.

از نظر آنچه که من در مورد سولانا بیشتر دوست دارم، اولاً برای من، آن طعم منحصر به فرد خود را از طرفداران هاردکور و نردها دارد، به این معنی که نوآوری مستقل از آنچه در اتریوم و کیهان پیدا می کنم است.

او همچنین اعتراف کرد که جامعه سولانا مملو از متخصصان در بهینه‌سازی سخت‌افزار و شبکه است، در حالی که اکوسیستم اعتبارسنجی آن پرشور و متعهد است.

شخصیت کلیدی سولانا، آناتولی یاکوونکو، برای برنیسکه عملگراتر از ویتالیک بوترین اتریوم و اتان بوخمن از کاسموس به نظر می رسد. در عین حال، باید آن را به دیدگاه اصلی او از پیشرفت بلاک چین نسبت داد، نه به آمادگی او برای «خیانت» به اخلاق تمرکززدایی.

آیا سولانا (SOL) زنجیره ارواح است؟

هنگامی که نوبت به معرفی محصولات وب3 به دنیای وب2 می‌رسد، سولانا (SOL) با تعدادی از دستاوردهای مهم روبرو شد: توسعه‌دهندگان آن سوابق مرتبطی دارند.

ماشین مجازی سولانا همچنین می‌تواند با شدت بیشتری نسبت به رقبای اصلی خود گسترش یابد. به همین دلیل است که کریس برنیسکه و تیمش نسبت به سولانا (SOL) و کاسماس (ATOM) خوش بین هستند.

شیو ساخوجا، یکی از بنیانگذاران Magik Labs، در اظهار نظر در مورد پست خود، اعتراف کرد که فعالیت شبکه در سولانا برای یک “زنجیره ارواح” یا یک “زنجیره زامبی” بسیار چشمگیر است:

اوضاع برای سولانا سخت به نظر می رسد، اما 500 میلیون تراکنش در شبکه توسط 10 میلیون آدرس فعال در این ماه تأیید شد. به نظر نمی رسد مانند یک زنجیره ارواح باشد، اگرچه شاید یک زنجیره ربات باشد

در سال گذشته، قیمت توکن سولانا (SOL) از 171 دلار به 9.88 دلار کاهش یافت. 95 درصد از ارزش آن پاک شده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا