اخبار

جیم کرامر ادعا می کند که کریپتو نباید به عنوان سرمایه گذاری ایمن تلقی شود

جیم کرامر، مجری CNBC معتقد است که مردم تا زمانی که متوجه خطرات مرتبط با ارزهای دیجیتال هستند، نباید از سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال دلسرد شوند.

جیم کرامر ، مجری CNBC ، موضع فعلی خود را در مورد ارزهای دیجیتال در مصاحبه اخیر به اشتراک گذاشته است و مدعی است که مردم باید آزادانه در طبقه دارایی های نوپا سرمایه گذاری کنند تا زمانی که آن را به عنوان یک سرمایه گذاری مطمئن تلقی نکنند.

انتخاب کننده معروف سهام گفت: “این کوکاکولا نیست، اپل نیست.”

کرامر ادعا می کند که رمزارز باید تنها بخش کوچکی از پورتفولیوی فرد باشد. او شخصاً اختصاص بیش از 5 درصد به ارزهای دیجیتال را توصیه نمی کند. کرامر همچنین از ایده استقراض پول برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال انتقاد کرد.

میزبان «Mad Money» بیت‌کوین و اتریوم را «مشروع‌ترین» ارزهای دیجیتال می‌بیند.

همچنین ، کرامر بارها از ارز دیجیتال میم دوج کوین انتقاد کرده است. در ژانویه، او پیشنهاد کرد که تقلید بیت کوین می تواند یک امنیت ثبت نشده باشد.
کرامر متقاعد شده است که ارزهای دیجیتال می توانند در آینده به استقبال گسترده ای برسند. انتخاب کننده مشهور سهام پس از خرید اتر به دلیل علاقه اش به توکن های غیرقابل تعویض همچنان آن را نگه می دارد.

با وجود اینکه ارزهای دیجیتال در سال 2021 به جریان اصلی تبدیل می شوند، کرامر همچنان معتقد است که می توان ثروت های جدیدی در ارزهای دیجیتال به دست آورد.

بیت کوین و اتر به ترتیب 56.22% و 63.20% نسبت به رکوردهای ثبت شده خود در اوایل نوامبر کاهش یافته اند.

کرامر در گذشته از بیت کوین انتقاد داشت، اما در سال 2020 آهنگ خود را تغییر داد و برای اولین بار بزرگترین ارز دیجیتال را خرید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا