اخبار

نکسو سهام بانک چارتر ایالات متحده را خریداری کرد

نکسو با به دست آوردن سهامی در هلدینگ مالک بانک ملی سامیت، قصد دارد عرضه محصولات مالی خود را در ایالات متحده گسترش دهد.

پلتفرم وام دهی دارایی دیجیتال نکسو سهام یک شرکت هلدینگ را خریداری کرده است که مالک یک بانک فدرال در ایالات متحده است – اقدامی که نکسو گفت توانایی آن را برای ارائه خدمات به مشتریان خرده‌فروشی و سازمانی افزایش می‌دهد.

نکسو روز سه‌شنبه فاش کرد که سهامی در Hulett Bancorp، یک شرکت هلدینگ که مالک بانک رسمی فدرال اجلاس ملی است، که توسط دفتر کنترل ارز تنظیم می‌شود، به دست آورده است. شرایط خرید نکسو و سهام مالکیت آن در Hulett Bancorp فاش نشد.

این خرید به نکسو و مشتریانش این امکان را می‌دهد تا حساب‌های بانکی خود را در بانک ملی سامیت باز کنند. مشتریان خرده‌فروشی و سازمانی نکسو مستقر در ایالات متحده همچنین به وام‌های پس‌انداز دارایی، محصولات کارت، و راه‌حل‌های امانی و نگهداری از طریق Summit دسترسی خواهند داشت.

بانک ملی سامیت که در سال 1984 تأسیس شد، ابتدا در وایومینگ به عنوان بانک ملی Hulett تأسیس شد. این موسسه مالی دارای چهار مکان در سراسر مونتانا و آیداهو است.

به عنوان بخشی از روابط تجاری جدید، کالین متودیف، یکی از بنیانگذاران و شریک مدیریت نکسو، در هیئت مدیره بانک ملی Summit خدمت خواهد کرد. فارست گیلمن، که ریاست هیئت مدیره سامیت را بر عهده دارد، گفت که نکسو به تبدیل این بانک به «بانک فین‌تک کامل» کمک می‌کند.

وقتی از تاتیانا متودیوا، رئیس امور مالی و سرمایه گذاری شرکت نکسو در مورد روند به دست آوردن سهام در Hulett Bancorp سؤال شد، به کوین تلگراف گفت که “معامله نزدیک به دو سال در حال انجام است” و افزود که تیم او “با چندین نفر دیگر مذاکره کرده است. موسسات قبل از انتخاب بانک ملی سران به عنوان سرمایه گذاری و شریک محتاطانه.

متودیوا همچنین توضیح داد که این خرید به نکسو “قابلیت‌های فین‌تک” جدیدی می‌دهد که در ایالات متحده گسترش می‌یابد:

نکسو به دنبال دستیابی به مشتریان جدید و گسترش بازار قابل آدرس دهی خود در ایالات متحده از طریق قابلیت های جدید فین تک مانند مواردی است که ما پتانسیل توسعه با بانک ملی Summit را داریم. ما بیشتر از برنامه های آینده خود را برای توسعه نکسو در ایالات متحده در ایالات متحده معرفی خواهیم کرد. ماه های آینده.”

نکسو خریدها را به عنوان راهی برای تقویت موقعیت خود در میان بازار نزولی در اولویت قرار داده است. همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، این شرکت در ماه ژوئن سیتی بانک را برای مشاوره در مورد چگونگی به دست آوردن شرکت های رمزنگاری مشکل استخدام کرد. در آن زمان، این شرکت گفت که معتقد است «فضای رمزنگاری در آستانه ورود به مرحله یکپارچگی انبوه» پس از انفجار پلتفرم‌های وام دهی بزرگ است.

نکسو با خرید سهام Hulett Bancorp نشان داده است که می‌خواهد عرضه‌های رمزنگاری قانونی خود را گسترش دهد و کاربران جدیدی را از بخش مالی سنتی جذب کند. این در زمانی اتفاق می‌افتد که چندین ایالت علیه وام‌دهنده کریپتو به دلیل ادعای عدم ثبت حساب‌های بهره خود، اقدام قانونی انجام داده‌اند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا