اخبار

بیش از 800000 NFT در کاردانو از ماه مارس با افزایش تعداد پروژه ها ساخته شده است

تعداد دارایی های بومی صادر شده در کاردانو به 4.8 میلیون افزایش یافته است.

بر اساس آمار اخیر به اشتراک گذاشته شده توسط IOHK، تعداد دارایی های بومی صادر شده در کاردانو به 4.8 میلیون افزایش یافته است.

در 23 مارس، مورگان شوفیلد، رئیس رشد اکوسیستم در Input Output HK، گزارش داد که پلتفرم قراردادهای هوشمند کاردانو میزبان چهار میلیون توکن غیرقابل تعویض (NFT) است، و بیان کرد که “چهار میلیون امین اف تی کاردانو با 50000 خط مشی ضرب متفاوت در حال تولید است. “

چارلز هاسکینسون ، به نقل از این توییت، نوشت، “یادتان می آید که هزاران دارایی و DApp را در Cardano پیش بینی کردم؟ خب، اشتباه کردم. اکنون میلیون ها دارایی بومی صادر شده است و DApps اکنون در صدها SlowAndSteady هستند.”

این تفاوت نشان می دهد که از زمان توییت مورگان شوفیلد در 23 مارس، بیش از 800000 دارایی بومی منتشر شده است.

آمار شبکه کاردانو: Essentialcardano.io

بلاک چین کاردانو می تواند به صورت بومی توکن های سفارشی (یا “دارایی ها”) را تولید کند، با آنها تعامل داشته باشد و آنها را حذف کند. “Native” نشان می دهد که کاربران می توانند بدون نیاز به استفاده از قراردادهای هوشمند، مستقیماً با این دارایی های سفارشی تعامل داشته باشند.

کاردانو NFTها از نقطه نظر فناوری مانند دارایی های بومی هستند. با این حال، یک دارایی بومی ممکن است کاردانو NFT باشد اگر دارای ویژگی های دیگری مانند مقدار یا ارزش، نام و شناسه خط مشی منحصر به فرد باشد. NFT ها را می توان با استفاده از گره کاردانو تولید کرد و بنابراین دارایی های بومی هستند. با این حال، برخلاف دارایی‌های بومی قابل تعویض، که ممکن است از میلیون‌ها توکن قابل تعویض تشکیل شده باشد، یک NFT یک دارایی بومی واحد است که نمی‌توان آن را یادآوری کرد یا از بین برد و برای همیشه در بلاک چین وجود دارد.

تعداد پروژه های NFT در حال افزایش است

در هفته گذشته، IOHK تعداد کل پروژه های NFT در شبکه کاردانو را 5549 عنوان کرد. در حال حاضر این تعداد به 5656 پروژه افزایش یافته است که نشان دهنده افزایش 107 پروژه است. افزایش تعداد قطعات هنری غیرقابل تعویض و پروژه های ضرب شده با رشد شبکه کاردانو مرتبط است.

همانطور که گزارش شده بود ، فروش NFT کاردانو در ماه آوریل به 27 میلیون دلار رسید. ADA در زمان انتشار با 1.64 درصد کاهش به 0.52 دلار معامله شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا