پیش بینی قیمت

پیش بینی قیمت مونرو برای سال 2021

در این مقاله ، اطلاعاتی در مورد توسعه بلاک چین ، آخرین پیشرفت ها و پیش بینی قیمت مونرو خواهید یافت.

قیمت مونرو در ماه های گذشته تا 50 درصد کاهش یافته و پس از سقوط به بالاترین سطح قبلی خود در سال 2018 کاهش یافته است. این سکه در نتیجه فروش گسترده در بازارهای ارزهای رمزنگاری سقوط کرد. اگر به دنبال سرمایه گذاری در مونرو (XMR) در سال 2021 هستید ، ممکن است چندین سال برای شما پیش بیاید که آیا قیمت دوباره بالا می رود یا سقوط آزاد آن ادامه می یابد؟

حال با بیگ اینکام همراه باشید تا پیش بینی قیمت مونرو را مطالعه نمایید….

مونرو (XMR) چیست؟

مونرو ، که در سال 2014 راه اندازی شد ، در ابتدا با نام BitMonero شناخته می شد. شکسته یا سخت استچنگالاز Bytecoin (BCN) که در اوایل سال 2012 راه اندازی شد. این توسط یک فرد ناشناس از جامعه Bytecoin تاسیس شد ، که پس از مخالفت جامعه با تغییرات قابل بحث در آلتکوین ، چنگال را ایجاد کرد. چندین توسعه دهنده ناشناس در اختراع مونرو مشارکت داشتند ، اگرچه بسیاری از شایعات حاکی از آن است که مخترع بیت کوین (BTC) مونرو را نیز ایجاد کرد.

مونرو روی اصول حفظ حریم خصوصی ، امنیت و عدم تمرکز کار می کند. سهولت استفاده و اثربخشی در مرحله بعدی قرار می گیرد. به عنوانبلاک چینشفاف و عمومی است ، هویت افرادی که در معاملات بیت کوین دخیل هستند قابل ردیابی است. با این حال ، مونرو از رمزنگاری پیشرفته برای پنهان کردن هویت فرستنده و گیرنده استفاده می کند.

مونرو از زمان راه اندازی تا کنون چندین پیشرفت اساسی داشته است. برای افزایش انعطاف پذیری و کارایی بهتر ، بلاک چین به ساختار پایگاه داده دیگری منتقل شد. این امر با تنظیم حداقل اندازه امضای حلقه ، یعنی تعداد افرادی که مجاز به امضای دیجیتالی معامله هستند ، انجام شد. این امری شبیه به امضا کنندگان یک حساب بانکی مشترک است.

حال در ادامه به بررسی بیشتر و پیش بینی قیمت مونرو خواهیم پرداخت….

تحلیل قیمت مونرو (Monero)

در سال 2019 مونرو یک بازار خرسی را تجربه کرد. یکی از دلایل عمده این اتفاق این بود که قیمت مونرو با بازارهای سهام ارتباط دارد. پس از آن، هنگامی که به خاطر ویروس کرونا از ماه فوریه تا مارس قیمت‌ها 35% افت کردند، نرخ ارز دیجیتال مونرو نیز راه مشابهی را در پیش گرفت و افت کرد. این واقعیت که Bitcoin ETF (منابع مالی صرافی‌های بیت ‌کوین) در کمیسیون بورس و صرافی آمریکا در سال‌های اخیر رد شده است، برای ارز دیجیتال مونرو نیز مشکل و دردسرهای زیادی به وجود آورده است.

آینده چگونه به نظر می رسد؟

در اوایل امسال ، XMR با سرمایه بازار بیش از 4.2 میلیون دلار بیست و هفتمین ارز رمزنگاری شده بود. نزدیک به 18 میلیون سکه در گردش است که کل عرضه تا کنون را تشکیل می دهد. هیچ محدودیت فنی برای تعداد XMR استخراج شده وجود ندارد. اما مانند بیت کوین ، پاداش استخراج بلاک به تدریج کاهش می یابد و تا سال 2022 به محدوده 0.6 XMR هر دو دقیقه می رسد.

عملکرد قیمت اخیر XMR

با نگاهی به نمودار قیمت مونرو (XMR) مشخص می شود که این سکه در ابتدای سال 2021 با 156.57 دلار به فروش رسید و در ماه مه به بالاترین رقم به 517.62 دلار رسید و سپس در حال حاضر به مرز 270 دلار سقوط کرد. در طول این دوره ، این ارز از بالاترین سطح قبلی خود یعنی 495.84 دلار که در جریان گاو نرهای رمزنگاری شده در اوایل سال 2018 بدست آمده بود ، فراتر رفت. در مارس 2020 همراه با بازارهای ارزهای رمزپایه در آن زمان به پایین ترین سطح خود در مارس 2020 رسیده بود. به قیمت مونرو در اواسط ماه مه به کمتر از 250 دلار کاهش یافته است و اکنون در حال بازگشت است.

پیش بینی قیمت مونرو (XMR) برای 2021

این ما را به سوال مهم می رساند – پیش بینی های بلند مدت چه چیزی را نشان می دهد؟

یک پیش بینی مبتنی بر الگوریتم پیش بینی کرد که قیمت مونرو تا پایان سال 2021 از سطوح فعلی به حدود 438.50 دلار برسد. در ادامه پیش بینی قیمت مونرو این می شود که قیمت بیشتر صعود کرده و تا پایان سال 2022 به بالاترین سطح 550 دلار برسد. پس از برخی اصلاحات در اوایل سال پیش بینی می شود که قیمت ها تا پایان سال 2025 به 875.20 دلار برسد و تا مه 2026 به 926.49 دلار افزایش یابد.

چندین پیش بینی دیگر نیز مسیر مشابهی را برای سکه های مونرو نشان می دهد. میانگین قیمت های پیش بینی شده 364.16 دلار در سال 2021 ، 404.06 دلار در 2022 است. روند صعودی ادامه خواهد داشت و مونرو در سال 2027 از 900 دلار به 970.1 دلار خواهد رسید. تخمین زده می شود که پیش بینی قیمت مونرو در سال 2028 از مرز 1000 دلار عبور کند.

بازی گاو و خرس

در این پیش بینی قیمت مونرو بر این می شود که در بازار صعودی ، مونرو تا پایان سال 2021 به مرز 700 دلار برسد. با این حال ، اگر احساسات بازار نزولی شود ، انتظار می رود مونرو تا پایان سال به 500 دلار برسد. برخی پیش بینی ها نشان می دهد که افزایش قیمت سکه تا سپتامبر 2022 تا 1500 دلار افزایش می یابد. با این حال ، عقب نشینی به 1177 دلار در سه ماهه چهارم سال بسیار در راه است.

چشم انداز بلند مدت این است که این سکه می تواند بین 650-989 دلار در سال 2025 معامله شود ، که می تواند در بازار صعودی به بیش از 1100 دلار برسد. برخی پیش بینی ها حتی نشان می دهد که این سکه تا پایان سال 2030 به 2151 دلار می رسد و احتمال افزایش آن تا سال 2032 به 3063 دلار می رسد.

اگر همه چیز نزولی باشد ، در پیش بینی قیمت مونرو و احتمال اینکه مونرو تا سال 2021 با قیمت 225 دلار به پایان برسد و تا پایان سال 2022 به 300 دلار برسد زیاد است. چشم انداز نزولی طولانی مدت قیمت را تا پایان سال 2023 به 210 دلار کاهش می دهد و قیمت آن تا پایان سال 2024 به 136 دلار کاهش می یابد. 230 دلار تا اواسط 2025.

آیا قیمت مونرو (XMR) در سال 2021 افزایش می یابد؟

عملکرد مونرو تا حد زیادی به جهت قیمت ها در بازارهای ارزهای رمزنگاری شده بستگی دارد ، زیرا تمایل به بازتاب گسترده تر دارد. روندهای بازاربه همانطور که در بالا مشاهده کردیم ، برخی پیش بینی قیمت مونرو که انجام شده است نشان می دهد که مونرو تا پایان سال 2021 به سطح 400 دلار می رسد.

آیا مونرو سرمایه گذاری خوبی است؟

به گفته بسیاری از کارشناسان ، مونرو سرمایه گذاری خوبی است. این بدان معناست که اگر قصد خرید ارز رمزنگاری شده را دارید ، مونرو یک مدعی شایسته برای نمونه کارها شما است.

با این حال ، به دلیل نوسان زیاد بازارهای ارزهای رمزنگاری شده ، نمی توان آینده هر سکه رمزنگاری شده را دقیقاً پیش بینی کرد و پیش بینی قیمت مونرو نیز بر حدس و گمان هاست. شما باید تحقیقات خود را انجام دهید تا مطمئن شوید که ارز دیجیتال مونرو سرمایه گذاری خوبی برای شما است یا خیر.

خود را در نظر بگیرید نمونه کارها و شرایط مالی متناسب با ریسک و بازده مورد انتظار. تحمل ریسک شما کلید تصمیمات شما است و شما نباید بیش از توان خود برای از دست دادن سرمایه گذاری کنید.

آیا مونرو در سال 2025 و 2030 یک سرمایه گذاری ارزشمند خواهد بود؟

پیش بینی قیمت مونرو و آینده با ریسک و عدم قطعیت همراه است. با این حال ، اکثر سایت های پیش بینی و الگوریتم های مختلف بازگشت قیمت مونرو را پیش بینی می کنند. آنها پیش بینی می کنند که در سال های آینده به بالاترین حد خود برسد.

پیش بینی های Wallet Investor ، Digitalcoin و موارد مشابه نشان می دهد که ارز دیجیتال مونرو تا سال 2025 بین 700 تا 800 دلار معامله خواهد شد. با این حال ، آژانس پیش بینی اقتصاد هیچ تغییر عمده ای در سطح فعلی در سال 2025 پس از رکود در 2024 پیش بینی نمی کند.

تعداد کمی دیگر مانند پیش بینی قیمت سکه پیش بینی می کنند که مونرو تا سال 2027 مبلغ 2000 دلار را لمس می کند و این نشان دهنده نوسان ارزهای رمزنگاری شده است.

سخن پایانی

در نهایت ، این سرمایه گذار است که تصمیم می گیرد سرمایه گذاری بیشتری در یک ارز رمزنگاری شده انجام دهد یا خیر. شما نباید وقتی کسی پیش بینی قیمت مونرو را انجام میدهد تنها بر این اساس تصمیم بگیرید. پیش بینی ها را در نظر بگیرید و آنها را در کنار تجربه ای که از معاملات به دست آورده اید بسنجید ، تحمل ریسک خود را در نظر بگیرید و بر این اساس تصمیم بگیرید. در نهایت ، مسئولیت تصمیم گیری با شما است. دیگران می توانند اقدامی را براساس اطلاعات موجود و چشم انداز کلی بازار پیشنهاد و توصیه کنند.

اما ، اگر تحمل ریسک شما پایین باشد ، حتی در بازار صعودی ، ممکن است بخواهید آن را به آهستگی پیش ببرید. بنابراین ، همه چیز به تصمیم شما خلاصه می شود. پس از در نظر گرفتن تمام اطلاعات مربوطه ، باید اطمینان حاصل کنید که تماس می گیرید. و در نهایت پیش‌بینی‌ها حکایت از بهبود شرایط برای آینده ارز دیجیتال مونرو (XMR) دارند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید