اخبار

مسترکارت با صرافی اصلی دبی برای راه اندازی کارت های رمزنگاری همکاری می کند

مسترکارت با صرافی BitOasis برای راه‌اندازی کارت‌های پرداخت کریپتو همکاری می‌کند.

همانطور که رویترز گزارش داده است ، غول کارت پرداخت مسترکارت قرارداد همکاری با BitOasis، یک پلت فرم معاملات ارز دیجیتال مستقر در دبی امضا کرده است.

آنها با هم قصد دارند کارت های پرداختی را راه اندازی کنند که به ارزهای دیجیتال متصل می شوند. این دو شرکت با محصولات خود کاربران خاورمیانه و شمال آفریقا را هدف قرار خواهند داد، بنابراین آنها می توانند از کارت های رمزنگاری در PoS یا برای خرید چیزهایی از اینترنت استفاده کنند.

به گفته منبع، مسترکارت چند عنصر را برای محافظت از کاربران اضافه می کند – حل اختلاف و ایجاد بازپرداخت.

در بیانیه‌ای که رویترز به آن استناد کرده است، گفته می‌شود که در حال حاضر، اعتقاد بر این است که پرداخت‌های رمزنگاری ناشیانه است، بنابراین بازرگانان به ندرت کریپتو را برای کالاهای خود می‌پذیرند. اگر این کار را انجام دهند، رمز ارز را تبدیل می کنند و همچنان پول فیات را می پذیرند.

این مشارکت قصد دارد این مشکلات را حل کند، آگاهی مشتریان از رمزنگاری را در این مناطق افزایش دهد و همچنین پذیرش کریپتو را به طور گسترده گسترش دهد.

در نیمه اول سال جاری، حجم ارزهای رمزنگاری شده دریافت شده در اینجا به عنوان پرداخت 48٪ افزایش یافت. مناطق فوق، مناطقی هستند که پذیرش کریپتو با سرعت زیادی در حال رشد است.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا