اخبار

9 سناتور آمریکایی علناً از لایحه ارزهای دیجیتال الیزابت وارن حمایت کردند

سناتور الیزابت وارن از گسترش ائتلاف خود برای سرکوب “استفاده از رمزارز در پولشویی، قاچاق مواد مخدر، فرار از تحریم ها” خبر می دهد.

بر اساس بیانیه دفتر وارن، 9 سناتور ایالات متحده حمایت خود را از قانون ضد پولشویی سناتور الیزابت وارن اضافه کرده اند.

در بیانیه مطبوعاتی صفحه رسمی سنای وارن از سناتورهای حزب دموکرات گری پیترز، دیک دوربین، تینا اسمیت، جین شاهین، باب کیسی، ریچارد بلومنتال، مایکل بنت و کاترین کورتز ماستو و سناتور مستقل آنگوس کینگ به عنوان افرادی که به این دو حزب پیوستند نام برده شده است. ائتلاف حامی این لایحه پیترز رئیس کمیته امنیت داخلی و امور دولتی سنا، در حالی که دوربین رئیس کمیته قضایی سنا است.

خود وارن از حامیان لایحه جدید استقبال کرد و اظهار داشت:

ائتلاف در حال گسترش ما نشان می‌دهد که کنگره آماده انجام اقدام است – لایحه دو حزبی ما سخت‌ترین پیشنهاد روی میز است که استفاده غیرقانونی از کریپتو را سرکوب می‌کند و ابزارهای بیشتری را در جعبه ابزار خود به قانون‌گذاران می‌دهد.

این لایحه همچنین توسط شفافیت بین‌الملل ایالات متحده، یکپارچگی مالی جهانی، انجمن ملی دادستان‌های ناحیه، کلانترهای بخش عمده آمریکا، مرکز ملی حقوق مصرف‌کننده و اتحادیه ملی مصرف‌کنندگان تأیید شده است.

وارن قانون مبارزه با پولشویی دارایی های دیجیتال را به همراه سناتورهای جو منچین، راجر مارشال و لیندسی گراهام در ژوئیه 2023 مجدداً معرفی کرد. در نسخه فعلی، این سند قصد دارد کیف پول های دیجیتال غیرقانونی را سرکوب کند، مسئولیت های قانون رازداری بانکی را گسترش دهد، و مسئولیت های قانون رازداری بانکی را ایجاد کند. بررسی انطباق با مبارزه با پولشویی/مبارزه با تامین مالی تروریسم و ​​سایر اقدامات قانونی برای مبارزه با استفاده غیرقانونی از پول دیجیتال.

وارن معتقد است که «شکاف مالیاتی 50 میلیارد دلاری رمزارزها» وجود دارد ، به طوری که در صورت تاخیر در به‌روزرسانی سیاست‌های مالیاتی، سرویس درآمد داخلی و خزانه‌داری ایالات متحده در خطر از دست دادن تقریباً 1.5 میلیارد دلار درآمد مالیاتی برای سال مالی 2024 هستند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا