اخبار

هشدار اصلی درباره اتریوم توسط معامله گر کهنه کار صادر شد

پیتر برانت ادعا می کند که اتریوم (ETH) در بازار نزولی قرار دارد زیرا این ارز دیجیتال 36 درصد نسبت به بالاترین سطح تاریخ نوامبر خود افت کرده است.

پیتر برانت ، چارتیست کهنه کار ، که در دهه 1970 وارد تجارت کالا شد، بر این باور است که اتریوم (ETH) در حال حاضر در بازار نزولی جدیدی قرار دارد، طبق توییتی که او در روز شنبه منتشر کرد.

یکی از تأثیرگذارترین افراد در توییتر رمزارز، دومین بلاک چین بزرگ را «بیش از حد پیچیده»، «گران‌قیمت» و «ناجور» توصیف می‌کند.

او افزود که عملکرد ضعیف این ارز دیجیتال در برابر Solana (SOL)، نشانه پشت یکی از «قاتلان اتریوم» پیشرو، «کاملاً تضمین شده است».

منبع توییتر

توکن SOL پس از رشد چشمگیر در سال 2021، از نظر ارزش بازار در جایگاه ششم قرار دارد، اما هنوز کارهای زیادی برای بازگرداندن اتریوم باید انجام دهد.

جامعه اتریوم با تحلیل نزولی برندت برخورد کرد و برخی از اعضای آن ادعا کردند که توییت های معامله گر می تواند به عنوان یک شاخص مخالف مورد استفاده قرار گیرد.

برانت این انتقاد را روی چانه گرفت و به شوخی گفت که وقت آن رسیده است که وقتی چیزی نزولی می گوید (و بالعکس) بیشتر خرید کنیم.

در همان زمان، او همچنین در پاسخ به یک پیروان ناراضی از تماس نزولی خود از کاردانو دفاع کرد .

در اوایل این هفته، این معامله‌گر اخیراً سعی کرد به خریداران بیت‌کوین نسبت به گرفتن چاقویی که در حال سقوط است در میان افت مداوم ارز دیجیتال پرچم‌دار هشدار دهد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا