اخبار

آخرین باری که این اتفاق افتاد، بیت کوین 300 درصد رشد کرد

بیت کوین، بزرگترین ارز رمزنگاری شده، ممکن است در آستانه افزایش قیمت قابل توجه دیگری باشد، اگر تاریخ راهنما باشد.

آلن فارلی، یک معامله‌گر خصوصی و مشارکت‌کننده مکرر CNBC، مشاهده‌ای دارد که ممکن است به گاوهای بیت‌کوین محصور روزنه‌ای امید بدهد.

آخرین باری که به میزان زیادی اشباع فروش داشت، بزرگترین ارز دیجیتال تنها در پنج ماه در نیمه اول سال 2022 بیش از 500 درصد افزایش یافت.

در آن زمان، بیت کوین در حال خروج از زمستان وحشیانه ارزهای دیجیتال 2018 بود. با این حال، این احتمال وجود دارد که بحران کنونی به دلیل گستردگی زیان، پوشش رسانه ای و بررسی های نظارتی، برخلاف بازارهای نزولی قبلی باشد.

با این حال، داده های گذشته نشان می دهد که سرمایه گذاران با خرید بیت کوین در سطوح فروش بیش از حد، سود قابل توجهی به دست آورده اند. زمانی که شاخص قدرت نسبی (RSI) که یک شاخص حرکتی محبوب است، به زیر 30 برسد، ارز دیجیتال پرچمدار بیش از حد فروخته می شود.

همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شده است ، مایک نووگراتز، اخیرا پیش بینی کرد که بیت کوین می تواند از این بحران بازگردد. با این حال، این غول رمزارز گفت، بعید است که پروژه های کوچکتر با کاربرد کمی از این بحران عبور کنند.

پیش بینی بلند مدت مایک نووگراتز 500000 دلار به ازای هر بیت کوین است. این میلیاردر متقاعد شده است که این هدف به طور بالقوه در پنج سال آینده محقق خواهد شد.

در همین حال، کتی وود، انتخاب کننده سهام فوق ستاره وال استریت، اخیراً درخواست بیش از حد خوش بینانه شرکتش مبنی بر اینکه قیمت بیت کوین تا پایان این دهه می تواند به یک میلیون دلار برسد، دو برابر شد.

بیت کوین باید 5949 درصد از جایی که در حال حاضر است افزایش یابد تا به آن هدف قیمت برسد.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۲ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا