اخبار

کوین سکنیقی به برتری بیت کوین (BTC) در “15-20 سال آینده” شک دارد

کوین سکنیقی، مدیر ارشد اجرایی و یکی از بنیانگذاران آوا لبز و بلاک چین آوالانچ (AVAX) می گوید.

آقای سکنیقی، یکی از چهره‌های کلیدی اکوسیستم آوالانچ (AVAX)، مطمئن نیست که بیت‌کوین (BTC) بتواند با آن سطح استفاده و نوآوری، ارز دیجیتال شماره یک باقی بماند.

چه کسی در 15 تا 20 سال از بیت کوین (BTC) پیشی خواهد گرفت؟

سکنیقی در توییتر به اشتراک گذاشته است که برتری بیت کوین (BTC) به عنوان برترین ارز دیجیتال بر اساس ارزش خالص بازار ممکن است در زمان قرض گرفتن در سال 2022 باشد.

منبع: توییتر

او پیش‌بینی می‌کند که این «تغییر» بالقوه را باید به فقدان نوآوری و استفاده جدید از سکه نارنجی نسبت داد. در همان زمان، بسیاری از رقبای بیت کوین در حال «نوآوری» هستند.

به این ترتیب، آنها به احتمال زیاد از بیت کوین پیشی خواهند گرفت. آقای سکنیقی تاکید می کند که در این مورد نیازی به مقایسه بیت کوین (BTC) با طلا (XAU) نداریم:

“طلا نیازی به نوآوری ندارد” به این دلیل است که فقط تعداد محدودی از عناصر کمیاب در جدول تناوبی وجود دارد. فکر می کنم فیزیک نوآوری نمی کند.

مخالفان او پاسخ دادند که بیت کوین می تواند جایگاه شماره 1 خود را به دلیل عدم تمرکز خود حفظ کند زیرا رقبای اصلی آن در حال از دست دادن آن و به دنبال “نوآوری” هستند.

مقیاس پذیری به جای تمرکز؟

با این حال، آقای سکنیقی مطمئن است که بلاک چین های نوآور می توانند طرح های فنی خود را حتی بدون به خطر انداختن تمرکززدایی آنها پیش ببرند.

بنیانگذاران بهمن (AVAX) و شبکه آوالانچ (MATIC) بحث داغی در مورد روش های مقیاس بلاک چین داشتند.

ساندیپ نیلوال پالیگان و آوالانچ را متهم به سرقت ادبی از مفهوم زیرشبکه‌ها کرد که در واقع زنجیره‌های جانبی هستند که برای سال‌ها توسط L2 های اتریوم استفاده می‌شوند.

پروفسور امین گون سیلر از آوالانچ توصیه کرد که آقای نیلوال به جای انتقاد از فناوری های جدید رقبا، «نوآوری کند یا مورد تمسخر قرار گیرد».

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا