پیش بینی قیمت

آینده ارز اینترنت کامپیوتر (ICP) + پیش بینی قیمت ICP

این مقاله آینده ارز اینترنت کامپیوتر (ICP) / پیش بینی قیمت ICP تا سال 2025 تنها بر اساس تحلیل تکنیکال است. در زیر، معیارهای کلیدی را مشاهده خواهید کرد که ما هنگام تحلیل و پیش‌بینی قیمت اینترنت کامپیوتر در نظر گرفته‌ایم.

هدف اصلی ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر، گسترش اینترنت عمومی است تا بتواند شرکت کامپیوتری جهان باشد. علاوه بر این، پیشرفت علمی در پشت این پلت فرم، فناوری کلید زنجیره ای است که ده ها فناوری پیشرفته را شامل می شود که شامل اجماع جدید، تولید کلید توزیع شده غیر تعاملی (NI-DKG)، سیستم عصبی شبکه (NNS)، هویت اینترنتی و بسیاری دیگر می شود.

قابل ذکر است که این پروژه در اکتبر 2016 توسط دومینیک ویلیامز تأسیس شد. با این حال، توجه قابل توجهی را از محیط کریپتو به خود جلب کرد. علاوه بر این، DFINITY در مجموع ۱۲۱ میلیون دلار از مشارکت‌کنندگانی مانند Andreessen Horowitz، Aspect Ventures، Electric Capital، ZeroEx، Scalar Capital، Polychain Capital، SV Angel و Multicoin Capital و چندین سرمایه‌گذار برجسته اولیه اتریوم جمع‌آوری کرد. در سال 2018، بیش از 50000 شرکت‌کننده ثبت‌نام شده، توکن‌های ابزار ICP را در یک ایردراپ دریافت کردند.

حتی بیشتر، در 18 دسامبر 2020، DFINITY شبکه اصلی آلفا رایانه اینترنتی را راه اندازی کرد. علاوه بر این، در گام نهایی به سمت تمرکززدایی، در 10 می 2021، DFINITY اینترنت مامپیوتر را در اختیار عموم قرار داد. با این حال، این نقطه عطف مهم نشان می‌دهد که اینترنت در حال حاضر به عنوان یک کامپیوتر جهانی غیرمتمرکز عمل می‌کند، همانطور که با انتشار همه کد منبع رایانه اینترنت در دامنه عمومی ذکر شد، همچنین توکن ابزار ICP به ده‌ها هزار عضو جامعه اجازه می‌دهد شبکه ICP را اداره کنند. .

آیا این رویدادها به اندازه کافی خوب هستند که ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر را به سرمایه گذاری خوبی تبدیل کنند؟ آیا باید قبل از پایان سال 2021 سرمایه گذاری کنیم یا تا سال بعد صبر کنیم؟ اجازه دهید در این مقاله تحلیل بازار و پیش‌بینی قیمت اینترنت کامپیوتر (ICP) در بیگ اینکام این موضوع را روشن کنیم.

در این مقاله پیش بینی قیمت و آینده ارز اینترنت کامپیوتر (ICP) تا انتها با بیگ اینکام همراه باشید……

ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر (ICP) چیست؟

اجازه دهید قبل از این که به آینده ارز اینترنت کامپیوتر (ICP) بپردازیم ببینیم اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

اینترنت کامپیوتر اولین بلاک چین در جهان است که با سرعت وب و ظرفیت بی حد و حصر کار می کند. علاوه بر این، این سومین نوآوری بزرگ بلاک چین، همراه با بیت کوین و اتریوم است . علاوه بر این، اینترنت کامپیوتر امکان تخیل کامل نرم افزار را فراهم می کند که یک مسیر انقلابی جدید برای توسعه خدمات اینترنتی توکن شده، سیستم های مالی غیرمتمرکز ، و همچنین سیستم ها و وب سایت های سازمانی سنتی ارائه می دهد.

حتی بیشتر، در Genesis در 10 می 2021، ICP توسط 48 مرکز داده مستقل پشتیبانی می شود. با این حال، در سراسر آمریکای شمالی، اروپا و آسیا واقع شده است که دارای 1300 گره است. علاوه بر این، شبکه به رشد تصاعدی ادامه خواهد داد تا از نسل بعدی مگا دپ ها پشتیبانی کند، با 123 مرکز داده که 4300 گره را تا پایان سال اجرا می کنند، و با این حال هزاران مرکز داده میلیون ها گره را برای پشتیبانی از ساختمان خارج از اینترنت باز اجرا می کنند.

اکنون که ایده ای در مورد ICP داریم، آیا فکر می کنید ارز اینترنت کامپیوتر در سال 2021 ارز دیجیتال سودآوری خواهد بود؟ به بیگ اینکام بپیوندید و اجازه دهید نمودارهای این تحلیل قیمت ICP + آینده ارز اینترنت کامپیوتر (ICP) و پیش بینی قیمت ICP را ببینیم.

حال وضعیت فعلی بازار LCP را قبل از این که به آینده ارز اینترنت کامپیوتر (ICP) بپردازیم بررسی خواهیم کرد……

وضعیت فعلی بازار اینترنت کامپیوتر (ICP)

در زمان نگارش این تحلیل قیمت اینترنت کامپیوتر (ICP) با 57.77 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 581،862،419 دلار معامله می شود. قیمت ICP در 24 ساعت گذشته 0.76 درصد افزایش یافته است.

علاوه بر این، ICP دارای عرضه در گردش فعلی 157,079,257.95 ICP است. در حال حاضر، برترین صرافی‌های ارز دیجیتال برای ICP عبارتند از Binance، OKEx، Huobi Global، Bitget و ZBG.

حالا بیایید به قسمت بعدی این تحلیل قیمت ICP و آینده ارز اینترنت کامپیوتر (ICP) برای سال 2021 ادامه دهیم.

تجزیه و تحلیل قیمت ارز اینترنت کامپیوتر (ICP)

در حال حاضر، ارز اینترنت کامپیوتر (ICP) جایگاه نوزدهم را در CoinGecko دارد . اما آیا آخرین ارتقاء، توسعه و تغییرات در بلاک چین اینترنت کامپیوتر به افزایش قیمت این ارز دیجیتال کمک می کند ؟ بیایید به نمودارهای این مقاله پیش‌بینی قیمت ICP ادامه دهید.

نمودار ICP/USDT که الگوی کانال نزولی را نشان می دهد (منبع: TradingView )

نمودار بالا الگوی کانال نزولی ICP را نشان می دهد. این یک الگوی نزولی است که از به هم پیوستن اوج های پایین و پایین تر تشکیل می شود.

بر اساس نمودار بالا، پروتکل اینترنت کامپیوتر توانست در روزهای ابتدایی ماه به خوبی از موقعیت خود در برابر خرس ها دفاع کند. در حال حاضر، ICP خود را برای یک حرکت نزولی احتمالی در روزهای آینده آماده می کند. اگر این اتفاق بیفتد، ممکن است کریپتو سقوط کند. البته، در صورتی که بازار نزولی همچنان با پروتکل کامپیوتری اینترنت ادامه دهد، این به احتمال زیاد اتفاق می افتد.

برعکس، اگر خرس‌ها علیه ارز دیجیتال روی بیاورند، قیمت ICP ممکن است افزایش یابد. به طور خلاصه، ICP ممکن است از موقعیت روند نزولی خود خارج شود و به قیمت صعودی افزایش یابد. روشن بودن آینده ارز اینترنت کامپیوتر (ICP) به بسیاری از عوامل بستگی دارد.

شاخص قدرت نسبی ICP (منبع: TradingView )

شاخص قدرت نسبی (RSI) بالای 39.7 است، به این معنی که ICP در وضعیت تقریباً بیش از حد فروش قرار دارد. از این رو، این ممکن است در هر زمان معینی منجر به تغییر قیمت شود.

بنابراین، معامله گران باید در هنگام معامله مراقب باشند و نباید تحت تأثیر هیاهوی بازار قرار گیرند. با در نظر گرفتن همه اینها، معامله گران می توانند محتاط باشند و از ضررهای غیرمنتظره به دلیل نوسانات شدید بازار ارزهای دیجیتال دور شوند.

اجازه دهید به میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) ICP قبل از این که به آینده ارز اینترنت کامپیوتر (ICP) بپردازیم نگاهی بیندازیم.

نمودار 30 روزه SMA و 50 روزه EMA (منبع: TradingView )

از آغاز سال 2021، قیمت ICP شاهد حرکات صعودی بسیاری بوده است که بالاتر از قیمت قبلی است. علاوه بر این، این موارد بلافاصله با نوسانات، تثبیت و اصلاحات همراه است. با در نظر گرفتن این موضوع، ICP در سال 2021 بازار رقابتی دارد.

آینده ارز اینترنت کامپیوتر (ICP) از سال 2021 تا سال 2025 …

پیش بینی قیمت و آینده ارز اینترنت کامپیوتر (ICP) در سال 2021

نمودار زیر نشان می دهد که اینترنت کامپیوتر (ICP) در چند روز گذشته روند نزولی را نشان داده اند. علاوه بر این، قیمت ICP در 7 روز گذشته 16 درصد کاهش یافته است. اگر این روند ادامه یابد، ICP ممکن است به سطح حمایت 37 دلار سقوط کند و حتی به 26.9 دلار کاهش یابد.

نمودار قیمت ICP / USDT (منبع: TradingView )

برعکس، اگر سرمایه گذاران به سمت ارزهای دیجیتال روی بیاورند، ممکن است گاوها تسلط پیدا کنند و ICP را از موقعیت روند نزولی خود خارج کنند. به عبارت ساده تر، قیمت ICP ممکن است به 116.7 دلار افزایش یابد که یک سیگنال صعودی است.

در همین حال، پیش‌بینی بلندمدت قیمت ICP و آینده ارز اینترنت کامپیوتر (ICP) ما در سال 2021 نزولی است. این احتمال کمتری برای پیشی گرفتن از بالاترین قیمت فعلی خود (ATH) در حدود 737 دلار در سال جاری دارد. با این حال، قیمت ICP تنها در صورتی می تواند به ATH برسد که بسیاری از مقاومت های روانی قبلی را بشکند.

پیش بینی قیمت و آینده ارز اینترنت کامپیوتر (ICP) در سال 2022

آینده ارز اینترنت کامپیوتر (ICP) اگر این روند صعودی ادامه یابد تا پایان سال 2022 به 200 دلار خواهد رسید. علاوه بر این، نیمه اول سال 2022 رشد سریعی را نشان می دهد، تا 250 دلار. سپس این افزایش کاهش می یابد، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. در آینده، مشارکت ها و پیشرفت هایی که به 200 دلار می رسد، از نظر قیمت کاملاً خوش بینانه است، اما بدون شک برای آینده نزدیک امکان پذیر است.

پیش بینی قیمت و آینده ارز اینترنت کامپیوتر (ICP) در سال 2023

قیمت ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر می تواند حتی در ارتفاعات زیادی حرکت کند که به 350 دلار نیز ممکن است برسد. علاوه بر این، این تنها در صورتی امکان پذیر است که بازار روند صعودی خود را حفظ کند. علاوه بر این، تنها در صورتی که ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر از سطح مقاومت روانی عبور کند.

پیش بینی قیمت اینترنت کامپیوتر (ICP) در سال 2024

آینده ارز اینترنت کامپیوتر (ICP) طبق آخرین به روز رسانی ها، پیشرفت ها و پیش بینی پروژه های جدید پلت فرم ممکن است بسیار درخشان باشد. علاوه بر این، این ممکن است قیمت اینترنت کامپیوتر (ICP) را در بازار کریپتو افزایش دهد و بهترین سرمایه گذاری خواهد بود زیرا قیمت می تواند به حدود 500 دلار برسد.

پیش بینی قیمت و آینده ارز اینترنت کامپیوتر (ICP) در سال 2025

آینده ارز اینترنت کامپیوتر (ICP) در چهار سال آینده می تواند تا 720 دلار افزایش یابد. با این حال، رسیدن به این سطح برای اینترنت کامپیوتر چندان دشوار نیست زیرا می توان اهداف قیمتی میان مدت، کوتاه مدت و بلندمدت دیگری برای خرید یا فروش سفارشات یافت. این نشان می‌دهد که ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر طبق پیش‌بینی، احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید در پنج سال آینده دارند.

نتیجه گیری

آینده ارز اینترنت کامپیوتر (ICP) با ادامه رویکرد بازاریابی قوی، می‌توان گفت که اینترنت کامپیوتر آینده روشنی در سال 2021 در پیش دارد. پیش‌بینی قیمت ICP صعودی در سال 2021، 116 دلار است. همانطور که در بالا گفته شد، اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که ICP یک سرمایه گذاری خوب در سال 2021 است، ممکن است حتی به 150 دلار برسد، همراه با ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین و اتریوم .

با توجه به اینکه اینترنت کامپیوتر بسیار نویدبخش است، ICP می‌تواند سرمایه‌گذاری عالی در مقایسه با سایر توکن‌ها در فضای رمزنگاری باشد، اما تنها در صورتی که در زمان مناسب با معیار قیمت مناسب مطابق با پیش‌بینی قیمت اینترنت کامپیوتر ما سرمایه‌گذاری شود.

نظر شما درباره آینده اینترنت کامپیوتر و پیش بینی قیمت ICP چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگر کاربران بیگ اینکام در میان بگذارید!

سوالات متداول

آیا ICP از ATH فعلی خود پیشی خواهد گرفت؟
ICP سرمایه گذاری خوبی در سال 2021 است. با این حال، ICP امکان کمتری برای پیشی گرفتن از ATH فعلی خود در حدود 737 دلار در سال جاری دارد.

آیا ICP به زودی به 150 دلار می رسد؟
بله، این امکان وجود دارد که ICP در آینده نزدیک به 150 دلار برسد. این تنها در صورتی امکان پذیر است که ICP بسیاری از موانع روانی را بشکند.

آیا ICP سرمایه گذاری خوبی در سال 2021 است؟
ICP یکی از ارزهای دیجیتال پردرآمد امسال در نظر گرفته می شود. همچنین، در کنار دستاوردهای ثبت شده ICP در چند ماه گذشته، می توان گفت که اینترنت کامپیوتر واقعاً یک ارز دیجیتال بالقوه خوب برای سرمایه گذاری در سال جاری است.

 آینده ارز اینترنت کامپیوتر (ICP) از 2022 تا 2025

پیش بینی می شود که قیمت اینترنت کامپیوتر (ICP) تا سال 2022 به 200 دلار برسد.
پیش‌بینی می‌شود قیمت اینترنت کامپیوتر (ICP) تا سال 2023 به 350 دلار برسد.
انتظار می‌رود قیمت اینترنت کامپیوتر (ICP) تا سال 2024 به 500 دلار برسد.
پیش‌بینی می‌شود قیمت اینترنت کامپیوتر (ICP) تا سال 2025 به 720 دلار برسد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا