اخبار

هیوندا با NFT، لباس مجازی و موارد دیگر، جدیتر وارد متاورس می‌شود

هیوندای با آخرین ثبت اختراع خود جدیتر به فضای متاورس وارد شده است.

بر اساس توئیتی که اخیراً توسط مایک کوندودیس، وکیل علامت تجاری منتشر شده ، هیوندای غول خودروسازی کره جنوبی عمیق‌تر به متاورس وارد شده است.

با توجه به درخواست علامت تجاری اخیر خود، این شرکت قصد دارد توکن های غیر قابل تعویض صادر کند و محتوای رسانه ای مرتبط با NFT را منتشر کند.

این شرکت همچنین قصد دارد محصولات مد مجازی خود مانند لباس، کفش، لوازم ورزشی، سرپوش، عینک، تجهیزات ورزشی، آثار هنری، تصاویر و اسباب‌بازی‌های واقعیت مجازی و شبیه‌سازی را منتشر کند.

آواتار مجازی و تصاویر خودرو نیز در آخرین ثبت اختراع هیوندای همراه با فایل‌های تصویری قابل دانلود شامل خودروهای مجازی برای واقعیت مجازی گنجانده شده است.

این اولین تلاش هیوندای در صنعت NFT نیست. در ماه آوریل، با انتشار NFT های خود به دیگر خودروسازان جهانی از جمله مرسدس بنز پیوست، اما با ایجاد مجموعه ای مبتنی بر جامعه یک گام فراتر از رقبای خود رفت.

اکران اخیر آن با فیلم کوتاهی همراه بود که مفهوم “متاموبیتی” را توضیح می دهد.

همانطور که گزارش شده است، چندین برند بزرگ، مانند غول آمریکایی شورون ، اخیراً وارد مسابقه متاورس شده اند. در همین حال، فهرست مشاغل مرتبط با متاورس از اکتبر تقریباً 380 درصد افزایش یافته است.
با این حال، صنعت نوپا ممکن است در میانه یک بحران هویت باشد. ماه گذشته، ویتالیک بوترین از اتریوم گفت که هیچ تعریف منسجمی از متاورس وجود ندارد، زیرا یکی از داغ ترین کلمات در واقع به هیچ فناوری خاصی اشاره نمی کند. در عوض، ظاهراً واقعیت مجازی، کلان داده و واقعیت افزوده را ترکیب می کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا