اخبار

HKVAEX مرتبط با بایننس همچنان برای درخواست مجوز در هنگ کنگ آماده می شود

یکی از نمایندگان HKVAEX گفت که HKVAEX و VAEXC پلتفرم های رمزنگاری متفاوتی در هنگ کنگ هستند و هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند.

سخنگوی HKVAEX گفت: صرافی ارز دیجیتال هنگ کنگ HKVAEX برای مجوز پلت فرم معاملات دارایی مجازی با کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC) درخواست نکرده است.

در میان گزارش‌های متعددی که نشان می‌دهد HKVAEX برای مجوز SFC درخواست داده است، نماینده HKVAEX ادعا کرد که صرافی ارز دیجیتال هنوز درخواستی را ارسال نکرده است.

نماینده HKVAEX در 27 نوامبر گفت: “ما هنوز در حال آماده شدن برای برنامه هستیم.” سخنگوی HKVAEX تاکید کرد که HKVAEX نباید با VAEXC که در 25 اکتبر برای مجوز کریپتو در هنگ کنگ درخواست کرده اشتباه گرفته شود . به داده های SFC

نماینده HKVAEX با بیان اینکه این شرکت با HKVAEX ارتباطی ندارد، گفت: “VAEXC متقاضی دیگری است و آنها با ما کاری ندارند.”

درخواست مجوز VAEXC هنگ کنگ. منبع: SFC

این خبر چند هفته پس از آن منتشر شد که نشریه مستقر در هنگ کنگ South China Morning Post (SCMP) گزارش داد که بایننس پشت صرافی HKVAEX است. به گفته منابع SCMP، HKVAEX توسط بایننس راه اندازی شد تا مجوز کریپتو را در هنگ کنگ دنبال کند. این گزارش همچنین ادعا کرد که وب سایت HKVAEX از سرورهای بایننس برای واکشی محتوا استفاده می کند.

آرم صرافی های ارزهای دیجیتال HKVAEX و بایننس. منبع: SCMP

بر اساس داده‌های SFC، صرافی‌های OSL Digital Securities و هش کی تنها دو پلتفرم معاملاتی رمزنگاری هستند که از تاریخ 27 نوامبر به عنوان اپراتورهای پلتفرم معاملات دارایی مجازی مجوز دریافت کرده‌اند. در آگوست 2023، OSL و هش کی اولین صرافی‌های رمزنگاری شدند که شروع به ارائه کردند. خدمات تجارت کریپتو به مشتریان خرده فروشی در هنگ کنگ تحت قوانین جدید ارزهای دیجیتال این کشور .

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا