اخبار

بلومبرگ: آنچه که مدیران ثروت 108.4 میلیارد دلاری را از سرمایه گذاری در بیت کوین باز می دارد

یک نظرسنجی که اخیراً انجام شده است نشان می دهد که چه چیزی مؤسسات مالی را در مورد سرمایه گذاری در بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال مردد می کند.

بلومبرگ نتایج یک نظرسنجی را به اشتراک گذاشته است که اخیراً توسط Nickel Digital Asset Management، بزرگ‌ترین صندوق تامینی ارز دیجیتال در اروپا انجام شده است.

مدیران ثروت و موسسات مالی از ایالات متحده، بریتانیا، امارات و اروپا که مجموعاً با 10.8.4 میلیارد دلار تحت مدیریت کار می کنند، در این نظرسنجی شرکت کردند. آنها در مجموع شامل 50 مدیر ثروت و 50 سرمایه گذار نهادی هستند.

دلایل اصلی که آنها را در مورد بیت کوین مردد می کند

در مجموع 79 درصد از پاسخ دهندگان، نگهبانی کریپتو را مانع اصلی سرمایه گذاری احتمالی در فضای کریپتو می دانند ، در حالی که 67 درصد از نوسانات بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال نام بردند. برای 49 درصد، مشکل محیط نظارتی فعلی (یا فقدان مقررات مناسب) است.

دو درصد نگران مسائل زیست محیطی ناشی از ردپای کربن استخراج کنندگان اثبات کار هستند (این الگوریتم اجماع برای استخراج بیت کوین، دوج کوین، لایت کوین و سایر ارزهای دیجیتال استفاده می شود).

سرمایه گذاران معتقدند که گسترش اختیارات مقررات SEC خوب است

کسانی که در این نظرسنجی شرکت کردند همچنین معتقدند که مقررات مناسب در مورد دارایی‌های رمزنگاری شده در ایالات متحده برای صنعت خوب است و به آنها امکان سرمایه‌گذاری در آن را می‌دهد.

بنابراین، 76٪ از پاسخ دهندگان معتقدند که در سال 2022 به تنظیم کننده SEC قدرت بیشتری برای تنظیم صرافی های رمزنگاری و سایر پلتفرم های مربوط به کریپتوها اعطا خواهد شد که توسط رئیس فعلی، گری جنسلر، در سال 2021 از کنگره ایالات متحده درخواست شد.

بر اساس این نظرسنجی، 73 درصد از سرمایه‌گذاران و صندوق‌های مدیریت ثروت بر این باورند که این امر بر قیمت‌های کریپتو تأثیر مثبت خواهد داشت و 32 درصد فکر می‌کنند که «تأثیر بسیار مثبتی خواهد داشت».

مخازن بیت کوین به 42000 دلار: دلایل

در 5 ژانویه، ارز دیجیتال پرچمدار نتوانست بالاتر از سطح 46000 دلار بماند و تقریباً 9 درصد از 46630 دلار به منطقه 42500 دلار سقوط کرد.

سه دلیل احتمالی برای آن وجود داشت. اولین خبر این بود که فدرال رزرو آمریکا می تواند در ماه مارس سال جاری نرخ بهره را افزایش دهد. دلیل دوم از قزاقستان، دومین مرکز بزرگ استخراج معادن بود، زیرا اینترنت به دلیل موج گسترده اعتراضات که خواستار استعفای رئیس جمهور فعلی بودند، قطع شد. هش بیت بیت کوین پس از بازگشت به 229 EH/s شش روز پیش با شروع سال 2022، 165 EH/s سقوط کرد.

آخرین دلیل مهم توسط مدیر عامل Fundstrat، مارک نیوتن، نامگذاری شد. در 6 ژانویه، او توییت کرد که سطح حمایت 45655 دلاری برای حفظ بیت کوین حیاتی است. اکنون شکسته شده است و به نظر می رسد بیت کوین برای اولین بار از آغاز پاییز 2021 به زیر 40000 دلار می رسد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید