حساب و کیف پول اینترنتی

کیف پول Eidoo – کیف پول و اکسچنج هیبرید + ERC20 Tokens

کیف پول Eidoo تبادل ترکیبی و کیف پول چندگانه را به جهان Cryptocurrency ارائه می دهد. کیف پول هیبریدی Eidoo کیف پول کاملی بر پایه اتریوم هست که برای تمامی توکن ایردراپ و ICO های بر پایه اتریوم قابل استفاده می باشد.

کیف پول Eidoo

این کیف پول یک نوع کیف پول الکترونیکی و اکسچنج هیبرید بوده که متعلق به کشور سوئیس می باشد.
این کیف پول سریع ، آسان و نه تنها یک کیف پول چند گانه بلکه یک اکسچنج نیز است و این ویژگی ها تنها برای  Eidoo  است .

ایدو به اندازه یک سیستم غیر متمرکز ایمن و به اندازه یک سیستم متمرکز سریع است و در حالی که تمام اطلاعات در کنترل کامل سیستم است و در آن به صورت ایمن باقی می ماند می توانید با خیال راحت به تجارت بپردازید. Eidoo  دارای یک رابط کاربری آسان است و ما بی وقفه تلاش می کنیم تا یک رابط کاربری زیبا و کاربر پسند را ایجاد کنیم

معرفی کوتاه

 • کیف پول اتریوم آگوست 2017
 • تکنولوژی white paper  سپتامبر 2017
 • Etherum funding informative سپتامبر 2017
 • توکن Eidoo  سپتامبر 2017
 • موتور ICO  نوامبر 2017
 • یکپارچگی KYC  در فبریه 2018
 • Desktop APPMar مارچ 2018
 • تبادل Hybrid  در سال 2018
 • کیف پول بیت کوین در سال 2018
 • Eidoo Identity Provider  در سال 2018
 • DApp module  در سال 2018
 • خدمات خارجی 2018
 • Debit card  یا  Eidoo pay  در سال 2019
 • کیف پول برای بیشتر بلاک چین ها در سال 2019
 • تعداد کاربران: سرور این کیف پول دارای 200k  کاربران بالقوه برای ICO است.

آئین نامه Eidoo

صداقت و شفافیت دو ارزش هستند که مارا توصیف می کنند  و ما تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که انتخاب های ما باعث می شود که به عنوان یک شرکت حرفه ای شناخته شویم و یک سفر را آغاز کرده ایم که ما را برای اخذ گواهینامه ها و مجوز های خاص هدایت می کند که اینها نماد اعتبار ما هستند  Eidoo  تحت قوانین سوئیس ثبت شده است .

اکسچنج هیبرید Hybrid Exchange

در واقع ایدو نه تنها یک کیف پول چندگانه بلکه یک اکسچنج نیز است و این ویژگی ها تنها برای Eidoo است . شما میتوانید با این برنامه به راحتی دارایی خود را بدون وارد کردن اطلاعات شخصی خود مدیریت نمایید. هدف این کیف پول عملی کردن کارهایی نیست که دیگران انجام نمی دهند، بلکه نوآوری روابط بین مردم و دنیای رمزنگاری، به روش خاص خود است.علاوه بر این، این کیف پول به عنوان تبادل ترکیبی عمل می کند، به کاربران اجازه می دهد تا به فروش، خرید و تبدیل رمزنگاری ارزها بر روی یک پلت فرم را انجام دهند.

معرفی و سخنان تیم Eidoo

ما میخواهیم مردم ما را همانطور که هستیم ببینند : شفاف ، مستقیم و مسئول

ما معتقدیم که باید سادگی و نیاز های کاربران را در اولویت کار خود قرار دهیم و همچنین در تلاش جدی برای ایجاد راه حل های هوشمندانه برای یک رابطه طولانی مدت با مردم هستیم .

 • Natale Ferrara بنیانگذار
 • Thomas Bertani رئیس
 • Marco Polci مدیر فناوری

امنیت

Eidoo  دارای یک سیستم امنیتی قابل اعتماد است که موفقیت تامین مالی را تضمین می کند و خطر از دست دادن دارایی کاربران و شرکت ها را که به وسیله هک و خطاهای برنامه و کلاهبرداری به وجود می آید را از بین می برد

در واقع چندین پروژه گذشته سابقه امنیتی ناخوشایندی را ایجاد کرده اند که با توجه به آن باید اقدامات امنیتی ، بیشتر مورد توجه قرار گیرند. برای مثال در coindash ICO یک هکر توانست با استفاده از تغییر آدرس اتریوم به یک منبع دیگر مبلغی بالغ بر 7 میلیون دلار را بدزدد .

برای حل این مسئله سیستم Eidoo یک ابزار ایمن را فراهم می کند که اطمینان حاصل می کند که آدرس ICO همیشه یکسان است و تغییر نمی کند علاوه بر این ایدو هرگز آدرس را به صورت عمومی در معرض نمایش نمی گذارد.

هدف از ایجاد Eidoo

Eidoo با هدف ساده سازی تعامل بین blockchain و کاربران آن برای کمک به ایجاد جریان اصلی cryptocurrency است. این کیف پول این کار را با ارائه یک برنامه آسان برای استفاده با رابط “انسان به بلاکچین” طراحی شده برای همه نیازهای cryptocurrency انجام می دهد. در نتیجه پیچیدگی جهان رمزنگاری برای مدیریت آسان تر می شود. یکی از مزایای اصلی این کیف پول این است که تجربه کاربر را بر اساس سادگی  کنترل میکند.

هنگامی که کاربران برنامه کیف پول را دانلود می کنند، می توانند تمام حساب ها و آدرس های چند منظوره خود و همچنین کلید های امضای خود را به وسیله یه کد 12 رقمی ایمن سازند. Eidoo همچنین یک ابزار «بازیابی» ارائه می دهد که به منظور فراهم کردن توکن های کاربران به شیوه ای ساده طراحی شده است

قدم بعدی چیست؟

به نظر می رسد که کیف پول و مبادلات هیبریدی چند ارزشی کافی نبود، Eidoo قصد دارد تا در آینده نزدیک یک بازار غیرمتمرکز و یک کارت وام دهی را به کار گیرد. همانطور که جهان رمزنگاری در حال تکامل است، ایدو متوجه اهمیت بهبود هر دو تکنولوژی و تجربه کاربر برای کمک به رمزنگاری برای تبدیل شدن به جریان اصلی و در دسترس است.

ارزهای پشتیبانی شده

بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و EDO
توکن های قابل دریافت شبکه اتریوم ERC20
Maker
Basic Attention Token
Crypto.com Chain
USD Coin
و ……

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا