اخبار

به گزارش Santiment، در اینجا شاخصی برای بررسی تغییر قیمت بیت کوین وجود دارد

این شاخص به معکوس شدن قیمت بیت کوین ورودی اشاره می کند.

طبق گفته Santiment، بیت کوین برای شروع ژانویه کاربرد چندانی نداشته است زیرا گردش توکن و فعالیت آدرس دهی از ابتدای سال 2022 در حال کاهش است. شرکت تحلیلی زنجیره ای اشاره می کند که افزایش این شاخص ها ممکن است نشان دهنده قیمت باشد. معکوس شدن برای بیت کوین.

بیت کوین پس از رسیدن به اوج 47967 دلار در 1 ژانویه روند نزولی خود را از سر گرفت. چند روز کاهش در نهایت بیت کوین را در 10 ژانویه به 39950 دلار رساند زیرا احساسات سرمایه گذاران ضعیف شد. شاخص ترس و طمع کریپتو از آن زمان با حاکم شدن هراس در بازار به «ترس شدید» تغییر کرده است.

گلدمن ساکس انتظار داشت که فدرال رزرو ایالات متحده ممکن است نرخ بهره را بالاتر از آنچه قبلاً اعلام کرده بود افزایش دهد.

اگرچه قیمت بیت کوین کمی بهبود یافته و در حال حاضر به 41883 دلار مبادله شده است، اما بلاتکلیفی ظاهری بازار همچنان بر روند قیمت تاثیر می گذارد، همانطور که توسط کندل Doji در نمودار روزانه مشاهده می شود.

در مورد آنچه که ممکن است بعد از قیمت بیت کوین اتفاق بیفتد ، یک تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال معتقد است که “اگر سطح 40600 دلار حفظ شود، ادامه آن تا 42600 دلار و احتمالاً 46000 دلار روی میز است.”

رشد شبکه بیت کوین همچنان یک آیتم کلیدی برای تماشا است

بر اساس تجزیه و تحلیل IntoTheBlock، رشد خالص شبکه بیت کوین در محدوده منفی باقی می ماند. رشد خالص شبکه که توسط IntoTheBlock نشان داده شده است، دیدی از تعامل و رشد کاربر را ارائه می دهد.

سیگنال های روی زنجیره بیت کوین، منبع: IntoTheBlock

بیت کوین هنوز با افزایش مشاهده شده در آدرس های فعال در اوایل نوامبر 2021 مطابقت ندارد و در این معیار کلیدی در 1 ژانویه به پایین ترین سطح 30 روزه خود رسیده است. شاخص آدرس های فعال روزانه (DAAs) تعداد آدرس های جدید، کل آدرس های فعال و تعداد آدرس های فعال را ردیابی می کند. آدرس های موجودی صفر.

آدرس های فعال روزانه بیت کوین، منبع: IntoTheBlock

آدرس‌های فعال روزانه (DAA) روشی مفید برای ردیابی فعالیت‌های شبکه در طول زمان هستند، زیرا DAA رو به رشد استفاده از بلاک چین را بیشتر می‌کند. به این ترتیب، DAA ها اغلب می توانند یک شاخص پیشرو برای عملکرد قیمت باشند – تقاضا برای استفاده از شبکه ممکن است تقاضا برای توکن بومی بلاک چین را افزایش دهد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید