پیش بینی قیمت

پیش بینی قیمت بیت کوین + آینده بیت کوین تا سال 2025

آیا بیت کوین به 100 هزار دلار خواهد رسید؟

این مقاله پیش بینی قیمت بیت کوین و آینده بیت کوین در 2021 تنها بر اساس تجزیه و تحلیل فنی است. در زیر ، ما عوامل کلیدی را که در پیش بینی قیمت BTC ما نقش دارند ، بیان کرده ایم .

در چند هفته گذشته به نظر می رسد بازار ارزهای دیجیتال در حال بهبود سریع است. پس از افت چند ماه پیش ، صنعت دارایی های دیجیتال به طور پیوسته در حال رشد بود. در حال حاضر ، به نظر می رسد که صنعت رمزنگاری بالاخره ممکن است دوباره صعود کرده و دوباره رشد کند.

ارز دیجیتال بیت کوین (BTC) پادشاه ارزهای رمزنگاری شده است که دارای پتانسیل های زیادی در صنعت رمزنگاری است. جالب اینجاست که BTC رکورد بی سابقه خود در دسامبر 2017 را شکست ، زمانی که در نوامبر 2020 از 19،798 دلار عبور کرد.

BTC همچنین موفق شده است نرخ رشد بیش از 375 +را در 12 ماه گذشته به ثمر برساند. در نتیجه ، BTC در حال حاضر یکی از پربازدیدترین دارایی های مجازی در دنیای رمزنگاری است. با همه این دستاوردها ، می توان گفت که BTC یک ارز رمزنگاری شده با پتانسیل زیاد است.

در این پیش بینی قیمت بیت کوین ، نگاهی به عملکرد BTC می اندازیم که آیا به 100000 دلار میرسد؟. اما قبل از آن ، اجازه دهید اطلاعات بیشتری در مورد بیت کوین (BTC) و موقعیت فعلی آن در بازار رمزنگاری اطلاعات کسب کنیم.

ارز دیجیتال بیت کوین (BTC) چیست؟

اجازه دهید قبل از این که به پیش بینی قیمت بیت کوین بپردازیم ببینیم اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

اولین ارز رمزنگاری شده بیت کوین (BTC) در سال 2009 به منظور تبدیل شدن به یک سیستم نقدی الکترونیکی همتا به همتا طراحی شد . علاوه بر این ، BTC یک دارایی مجازی است که توسط یک شبکه غیر متمرکز از کاربران کنترل می شود.

برخی از مزایایی که باید به آنها توجه شود این است که BTC امکان ارسال و دریافت پول را در هر زمان در هر زمان ممکن کرده است. حتی بیشتر ، کاربران تنها صاحبان پول خود هستند ، هیچ مقام بالاتری مورد نیاز نیست. همچنین ، هر نوع معامله هر چقدر هم که باشد امکان پذیر است ، کاملاً امن و مطمئن است.

بیت کوین ، که همچنین به عنوان زاییده افراد ناشناس یا احتمالاً گروهی با نام مستعار ساتوشی ناکاموتو شناخته می شود ، بیت کوین ، همچنین به عنوان “پدربزرگ” ارز رمزنگاری شده ، اولین برنامه شناخته شده از اکوسیستم بلاک چین جدید شناخته می شود .

علاوه بر این ، بیت کوین با تأثیر بر آلت کوین ها تأثیر قابل توجهی بر بازار دارایی های دیجیتال دارد . علاوه بر این ، ثابت می شود که BTC مایع ترین دارایی دیجیتالی است که شامل بیش از 5000 جفت معاملاتی آلتکوین است.

قبل از این که به پیش بینی قیمت بیت کوین بپردازیم اجازه دهید وضعیت بازار آن را بررسی کنیم.

وضعیت فعلی بازار بیت کوین (BTC)

بیت کوین امروزه یکی از جدیدترین دارایی های مجازی در بازار رمزنگاری است. در حقیقت ، BTC توانست در 12 ماه گذشته نرخ رشد بسیار بالای 377٪ +را ثبت کند. به همین دلیل ، بیت کوین به یکی از پرمصرف ترین دارایی های رمزنگاری شده در جهان رمزنگاری تبدیل شده است.

از نظر وضعیت بازار ، این ارز دیجیتال خود را به عنوان ارزهای رمزپایه برتر در CoinGecko معرفی می کند. در نتیجه ، ارزش بازار بیت کوین به بیش از 1،049،416،800،377 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 35،544،331،566 دلار افزایش یافت. در واقع ، این وضعیت بازار BTC سرمایه گذاران جهانی را در سراسر جهان جذب می کند.

اکنون که در مورد وضعیت فعلی بازار بیت کوین ایده ای دارید. آیا فکر می کنید بیت کوین امسال سرمایه گذاری خوبی است؟ پیش بینی قیمت بیت کوین به کجا ختم خواهد شد؟ بیایید یک پیش زمینه سریع با موضوع ” بیت کوین (BTC) چیست را مطرح کنیم؟” ”.

عوامل موثر بر قیمت بیت کوین

پیش بینی قیمت بیت کوین به خیلی از عوامل بستگی دارد. عرضه و تقاضای بیت کوین عامل اصلی قیمت است. در حال حاضر ، سقف 21 میلیون بیت کوین وجود دارد. با رسیدن به این سقف ، استخراج بیت کوین دیگر بیت کوین جدیدی ایجاد نمی کند. همانطور که همه ما به طور کلی می دانیم ، قیمت بیت کوین زمانی افزایش می یابد که تقاضا نتواند با عرضه مطابقت داشته باشد.

از این گذشته ، تغییرات بزرگ قیمت زمانی اتفاق می افتد که بازار دستکاری می شود مانند ممنوعیت بسترهای معاملات دارایی های دیجیتال. علاوه بر این ، صرافی های رمزنگاری شده که ذخایر قابل توجهی از بیت کوین را کنترل می کنند ، بر روند قیمت بیت کوین نیز تأثیر می گذارد.

رویدادها در کوه Gox که یکی از اولین مبادلات دارایی های دیجیتال در جهان است که عمدتا به تغییر ناگهانی قیمت BTC در سال 2014 کمک کرد. اجازه دهید به یک مثال توجه کنیم ، قیمت BTC از 850 دلار به 580 دلار 32 درصد کاهش یافت ، این پس از مبادله صورت می گیرد. ادعا می کند که 850 هزار بیت کوین را در یک هک از دست داده و در فوریه 2014 اعلام ورشکستگی کرده است.

در دسامبر 2013 ، شایعات مربوط به مدیریت ضعیف و اقدامات ضعیف امنیتی در کوه Gox باعث افت شدید 29 درصدی قیمت آن شده بود. در نتیجه ، دیگر عوامل اصلی که بر قیمت BTC و پیش بینی قیمت بیت کوین که در روزهای اولیه آن تأثیر می گذارد این است که قیمت بیت کوین در ژانویه 2014 از مرز 1000 دلار عبور کرد پس از اینکه خرده فروش آنلاین Overstock اعلام کرد که پذیرش بیت کوین را برای خرید آغاز می کند.

عوامل موثر بر قیمت فعلی بیت کوین

در این پیش بینی قیمت بیت کوین عواملی که بر قیمت آن تاثیر گذار است را بررسی خواهیم کرد.

تحولات نظارتی: تعدادی از عوامل موثر بر قیمت بیت کوین به طور قابل توجهی تغییر کرده است و پیش بینی قیمت بیت کوین را مشخص میکند. در سال 2017 ، زمانی که BTC مورد توجه قرار گرفت ، تحولات نظارتی به دلیل دسترسی گسترده به ارزهای رمزنگاری شده ، تأثیر زیادی بر قیمت آن نشان داد. بر اساس مثبت یا منفی بودن تأثیرات ، هر بیانیه نظارتی قیمت BTC را افزایش یا کاهش می دهد.

علاقه زیاد سرمایه گذاران نهادی به خرید بیت کوین : علاقه سرمایه گذاران نهادی به خرید بیت کوین نیز یکی از عوامل اصلی است که بر قیمت بیت کوین و پیش بیتی قیمت بیت کوین تأثیر می گذارد. افزایش قیمت بیت کوین در سال 2020 عمدتاً به این دلیل است که بسیاری از نامهای معتبر در حوزه مالی از پتانسیل آن برای توسعه بیت کوین به عنوان ذخیره ارزش برای جلوگیری از تورم ناشی از افزایش هزینه های دولت در زمان همه گیری ، موافق بودند. روی هم رفته ، MicroStrategy Inc و Square Inc هر دو تعهد خود را مبنی بر استفاده از بیت کوین به جای پول نقد به عنوان بخشی از خزانه های شرکت خود اعلام کرده اند.

تحولات صنعت: سومین نکته مهمی که بر قیمت بیت کوین تأثیر می گذارد ، تحولات صنعت است. قابل ذکر است ، اعلام شروع معاملات آتی بیت کوین در بورس شیکاگو (CME) و CBOE Options Exchange (CBOE) با تغییرات قیمت در صرافی های رمزنگاری مواجه شد و به نزدیک شدن قیمت BTC به مرز 20،000 در سال 2017 کمک کرد.

در طول رویداد نصف شدن بیت کوین ، پاداش بیت کوین موجود در بازار به دلیل کاهش پاداش ماینر به دلیل تغییر الگوریتمی که باعث افزایش قیمت شد ، کاهش یافت. به علاوه ، قیمت بیت کوین از نیمه مه 2020 تا کنون تقریباً 300 درصد افزایش داشته است. رویدادهای قبلی نصف شدن بیت کوین در سال 2012 و 2016 به ترتیب 8000 and و 600 ains افزایش قیمت داشت. نصف پاداش ارائه شده به ماینرها نسبت سهام به جریان دارایی را دو برابر می کند و همچنین به نظر می رسد تأثیر زیادی بر قیمت بیت کوین داشته باشد.

بی ثباتی اقتصادی: بی ثباتی اقتصادی یکی دیگر از شاخص های تغییر قیمت بیت کوین است و پیش بینی قیمت بیت کوین را تحت تاثیر قرار می‌دهد. این دارایی دیجیتالی از ابتدای راه اندازی خود ، علی رغم بی ثباتی اقتصادی محلی و ارز دولتی فیات ، خود را به عنوان یک پرچین فراملی معرفی کرده است. طبق گزارشات ، پس از آنکه اقتصاد به دلیل سیاست دولت دچار تصادف جاده ای شد ، یک دوره افزایش فعالیت اقتصادی در بلاک چین وجود دارد.

کشورهایی مانند ونزوئلا با تورم بیش از حد پول خود روبرو شده اند که شاهد افزایش چشمگیری در استفاده از BTC به عنوان وسیله ای برای معامله و همچنین ذخیره ثروت بوده ایم. علاوه بر این ، تحلیلگران معتقد بودند که افزایش قیمت ارزهای دیجیتال و آشفتگی اقتصاد جهانی با هم مرتبط هستند.

به عنوان مثال ، کنترل سرمایه اعلام شده توسط دولت چین با افزایش قیمت BTC همراه است. علاوه بر این ، تعطیلی همه گیر 2020 بی ثباتی اقتصاد کلان را در مقیاس جهانی ارائه می دهد و باعث قیمت BTC و در نتیجه افزایش قیمت می شود که پیش بینی قیمت بیت کوین را روشن خواهد کرد.

بیت کوین تپروت

ارتقاء شبکه بیت کوین (BTC) با نام Taproot شناخته می شود که برای نوامبر 2021 برنامه ریزی شده است. علاوه بر این ، ارتقاء با انجام معاملات سریعتر و ارزان تر ، قابلیت استفاده کلی شبکه را افزایش می دهد. علاوه بر این ، ارتقاء همچنین توسعه قراردادهای هوشمند را به تدریج امکان پذیر می کند .

به علاوه ، Taproot وعده های قابل توجهی در زمینه حفظ حریم خصوصی ایجاد می کند. قابل ذکر است که این چارچوب با ارائه رمزنگاری های مبتنی بر امنیت موجود توسعه می یابد. در نتیجه ، BTC حداقل از نظر طراحی به چند سکه مربوط به حریم خصوصی نزدیک می شود و این عوامل میتواند پیش بینی قیمت بیت کوین را روشن تر از قبل کند.

قیمت ETH $ در هارد فورک لندن و EIP-1559 افزایش یافته است. $ ADA بر اساس هارد فورک Alonzo و قراردادهای هوشمند آینده در حال افزایش است.

تصور کنید وقتی Taproot راه اندازی شود چه اتفاقی برای #بیت کوین می افتد و پیش بینی قیمت بیت کوین و عوامل موثر بر آن را چگونه تحت تاثیر می‌گذارد.

نخوابید فقط به این دلیل که رسانه ها در مورد آن صحبت نکرده اند.

گرگ همه خیابانها توییت اخیر خود را در مقایسه با افزایش قیمت بیت کوین (BTC) با کاردانو (ADA) و اتریوم (ETH) منتشر کرد . ارتقاء اخیر باعث افزایش قیمت ADA و ETH شد ، این سناریو ممکن است برای BTC پس از ارتقاء Taproot یکسان باشد.

مزایا و معایب بیت کوین

اجازه دهید همه ما بفهمیم بیت کوین برای نسل امروز ایده آل است و چرا باید از آن به درستی استفاده کرد تا از خطرات و زیان جلوگیری شود. در زیر چند جوانب مثبت و منفی بیت کوین آورده شده است.

جوانب مثبت

 • بیت کوین معاملات یکپارچه را در عرض چند ثانیه امکان پذیر می کند.
 • کلید خصوصی کیف پول بیت کوین از بیت کوین شما در برابر هرگونه تلاش هک محافظت می کند.
 • BTC معاملات قابل بررسی و شفاف را ارائه می دهد.
 • یکی از ارزان ترین و سریع ترین روش های ارسال وجه.
 • دارایی ها را می توان مستقیماً به تاجر بدون نیاز به دروازه بان ارسال کرد.
 • استقبال روزافزون BTC منجر به نقدینگی بالای دارایی می شود.

جوانب منفی

 • بر حرکت قیمت جفت های آلتکوین آن تأثیر می گذارد.
 • BTC ماهیتی فرار دارد.
 • معاملات برگشت ناپذیر هستند.
 • بیت کوین یکی از پر استفاده ترین طعمه های کلاهبرداران است.
 • فرایند ناپایدار استخراج BTC.
 • آسیب پذیری های کیف پول رمزنگاری شده – یک کلید خصوصی از دست رفته قابل بازیابی نیست.

علاوه بر این ، بیت کوین یکی از دارایی های دیجیتالی است که اخیراً مورد بحث قرار گرفته است. این به دلیل عملکرد فوق العاده ای است که رمزنگاری در ماه های گذشته از سال ارائه کرده است. به همین دلیل ، رمزنگاری توانست موقعیت خود را در کنار دارایی های دیجیتالی برتر حفظ کند. آیا قیمت BTC به زودی به بیش از 100،000 دلار می رسد ؟ بیایید در این مقاله پیش بینی قیمت بیت کوین (BTC) در مورد آن به تفصیل بحث کنیم.

پیش بینی قیمت بیت کوین توسط تحلیل گران که آیا به 100000 دلار خواهد رسید؟

بسیاری از تحلیلگران رمزنگاری در مورد پیش بینی قیمت بیت کوین تا 100000 دلار دیدگاه های متفاوتی دارند. به تازگی ، تحلیلگر Crypto ، Tone Vays می گوید که قیمت بیت کوین تا سال 2021 به 100،000 دلار می رسد . او ویدئویی را در توییتر به اشتراک گذاشت و توضیح داد که چرا او معتقد است بیت کوین (BTC) می تواند امسال به 100،000 دلار برسد. علاوه بر این ، ویس توضیح می دهد که BTC ممکن است به 50،000 دلار بازگردد. وی با استفاده از نمودار قیمت BTC ، اشاره کرد که پس از این عقب نشینی ، بیت کوین به احتمال زیاد به 100000 دلار افزایش می یابد.

چند ماه پیش چند تحلیلگر دیگر نظرات خود را در مورد قیمت BTC ارائه کردند. آنتونی ترنچف ، بنیانگذار Nexo می گوید قیمت بیت کوین (BTC) به 100000 دلار می رسد . علاوه بر این ، قیمت بیت کوین (BTC) به 160،000 دلار خواهد رسید . حساب توییتر Bitcoin Archives همچنین یک تحلیل جالب در مورد حرکت قیمت BTC به اشتراک گذاشت.

پیش بینی قیمت بیت کوین را خیلی از تحلیل گران بزرگ انجام داده اند.

بازیابی #بیت کوین بر اساس الگوی سال 2019.

به گفته لارک دیویس ، تحلیلگر Crypto ، بالاترین سطح قیمت بیت کوین 64،804 دلار آخرین ATH نیست . حتی بیشتر ، این توییت زمانی منتشر شد که ارز دیجیتال پرچمدار دوباره به پایین ترین سطح سه ماه گذشته رسید و به حدود 34 هزار دلار کاهش یافت.

لارک دیویس همچنین افزود که BTC 15 برابر قیمت فعلی رشد خواهد کرد . این نشان می دهد که قیمت BTC به زودی به بیش از 100،000 دلار می رسد و پیش بینی قیمت بیت کوین بسیار روشن تلقی می‌شود.

تام لی ، شریک مدیریت Fundstrat ، پیش بینی قیمت بیت کوین خود را از 100000 دلار تا 125000 دلار تا پایان سال توضیح داده است.

احتمالاً بهتر است آن را به عنوان یک اقدام برای صنعت بیت کوین برای تمرکز بر تجدیدپذیرها یا روشهای کارآمدتر برای ارائه اثبات کار در نظر بگیریم.

تام لی می گوید

از دیدگاه چند تحلیلگر مجرب ، قیمت بیت کوین به زودی تا سال 2021 به 100،000 دلار خواهد رسید.

اکنون که چند پیشینه در مورد BTC داریم ، آیا فکر می کنید بیت کوین در سال 2021 ارز دیجیتال سوددهی خواهد داشت ؟ به ما بپیوندید و اجازه دهید نمودارها را در این پیش بینی قیمت بیت کوین ببینیم.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین (BTC) در 2021

از زمان نگارش این مقاله ، بازار ارزهای دیجیتال همچنان نوسانات بازار وحشی را نشان می دهد که بیشتر خونریزی های رمزنگاری را ایجاد می کند. با این حال ، بیت کوین یکی از دارایی های دیجیتال در دنیای رمزنگاری است که به سرعت بهبود می یابد.

آیا فکر می کنید این عملکرد تهاجمی بیت کوین برای جذب سرمایه گذاران بیشتر در سراسر جهان کافی است؟ آیا پیش بینی قیمت بیت کوین تا چه رقمی است؟ آیا از قبل علاقه دارید بدانید؟ بنابراین ، منتظر چه هستید؟ به ما بپیوندید و با هم ، اجازه دهید نمودارها را در این تحلیل قیمت در big-income.com ببینیم.

نمودار قیمت BTC/USDT که الگوی کانال صعودی را نشان می دهد (منبع: TradingView )

نمودار بالا الگوی کانال صعودی بیت کوین را نشان می دهد. این یک الگوی صعودی است که با پیوستن به بالاترین و پایین ترین سطح شکل می گیرد. بر اساس نمودار بالا ، بیت کوین در روزهای اولیه ماه توانست به خوبی از موقعیت خود در برابر خرس ها دفاع کند.

در حقیقت ، بیت کوین توانست از اواسط جولای تا اواسط آگوست تقریباً 70 درصد افزایش قیمت را ثبت کند. در نتیجه ، BTC به یکی از مورد بحث ترین دارایی های مجازی در دنیای رمزنگاری تبدیل شد.

بگذارید بگوییم که بیت کوین به طور موثر خود را از قلمرو نزولی خارج کرده و قیمت خود را بالاتر از ALMA باز می کند تا پیش بینی قیمت بیت کوین را تحت تاثیر مثبتی قرار دهد. در این سناریو ، بیت کوین ممکن است قیمت خود را افزایش دهد. ممکن است سطح مقاومت آن 1 شکسته شود و از آن فراتر رود و رمزارز را مستقیماً به قیمت صعودی 62.3 هزار دلار برساند. در این سطح قیمت ، ارز رمزنگاری شده در موقعیت صعودی قرار خواهد گرفت ، سطحی که مورد علاقه سرمایه گذاران سراسر جهان است.

اگر این روند ادامه پیدا کند ، ممکن است بیت کوین بتواند به قیمت ATH خود برسد و بیش از 32 درصد از مقاومت دوم آن فاصله داشته باشد. این قیمت که ما در مورد آن صحبت می کنیم ممکن است در سال 2021 تا 2022 به 100 هزار دلار برسد و افزایش یابد. البته اگر بازار صعودی همچنان به کریپتو ادامه دهد ، همه اینها می تواند اتفاق بیفتد.

در مقابل ، اگر بیت کوین نتواند بر بازار نزولی غلبه کند ، ممکن است قیمت رمزنگاری بیشتر سقوط کند. در نتیجه ، بیت کوین ممکن است اعتماد سرمایه گذاران خود را در کنار ارزش بازار از دست بدهد. با این حال آیا پیش بینی قیمت بیت کوین نزولی است یا صعودی؟

پیش بینی قیمت بیت کوین (BTC) در سال 2021

از همان روز آغاز به کار ، بیت کوین موقعیت اول را در بازار دارد. اما آیا به روزرسانی ها و تغییرات اخیر در بلاک چین به قیمت دارایی های دیجیتال کمک می کند تا بالاتر برود؟ اجازه دهید در این پیش بینی قیمت بیت کوین در سال 2021 تا 2025 اطلاعاتی کسب کنیم.

BTC / USDT پیش بینی قیمت (منبع: TradingView )
 • مقاومت 1 – 62،357 دلار
 • مقاومت 2 – 82،264 دلار
 • مقاومت بعدی- 100،038 دلار
 • پشتیبانی 1 – 44،273 دلار
 • پشتیبانی 2 – 37،264 دلار
 • پشتیبانی بعدی – 28،743 دلار

همانطور که در نمودار بالا نشان داده شده است ، می بینیم که بیت کوین به طرز تهاجمی وارد سال 2021 شد! به طور خاص ، بیت کوین توانست قیمت خود را از 30 هزار دلار به 64.8 هزار دلار برساند ، قیمتی که واقعاً مورد پسند سرمایه گذاران جهانی است.

علاوه بر این ، این افزایش قیمت بیت کوین باعث شد که این پلتفرم نرخ رشد عظیمی بیش از +1500 record را ثبت کند. با همه این دستاوردها ، می توان گفت که بیت کوین در شرایط خوبی برای جذب سرمایه گذاران به پلت فرم خود بود و پیش بینی قیمت بیت کوین را روشن کرد.

از سوی دیگر ، صعود صعودی بیت کوین به دلیل خونریزی که در بازار ارزهای دیجیتال تجربه شد ، مدت زیادی دوام نیاورد. از قیمت ATH 64.863.10 دلار ، قیمت بیت کوین به 28.893.62 دلار رسید. بله ، این یک سیگنال نزولی است که می تواند باعث ترس ، عدم اطمینان و شک (FUD) در بین سرمایه گذاران شود.

در این حالت ، بیت کوین باید راهی برای بازیابی آرامش پیدا کند و به موقعیت صعودی خود بازگردد. در غیر این صورت ، ممکن است خرس ها بیت کوین را با کاهش -42 درصدی نسبت به قیمت فعلی خود ، به 28،743 دلار کاهش دهند تا پیش بینی قیمت بیت کوین را کمی منفی تلقی کند.

با این حال ، اگر بیت کوین قادر به بازیابی و شکستن سطح فیبوناچی 0.618 باشد ، ممکن است بیت کوین موقعیت صعودی خود را بازیابد. جالب اینجاست که ارز دیجیتال بیت کوین ممکن است قیمت خود را به بیش از 62،357 دلار برساند و تا 100،000 دلار افزایش یابد. این افزایش قیمت به احتمال زیاد در صورتی اتفاق می افتد که ارز دیجیتال بیت کوین بار دیگر قیمت خود را مانند آنچه در ماه های گذشته اتفاق افتاده است ، افزایش دهد.

اگر این اتفاق بیفتد ، بیت کوین ممکن است افزایش قیمت خود را افزایش دهد و به قیمت بالای 82،264 دلار تا 100،000 دلار در سال 2021 برسد. البته این امر در صورتی امکان پذیر خواهد بود که بازار صعودی و سرمایه گذاران جهانی در کنار بیت کوین باقی بمانند تا پیش بینی قیمت بیت کوین را روشن و هیجانی کند.

پیش بینی قیمت بیت کوین 2021 – RVOL ، MA و RSI

از ابتدای سال 2021 ، قیمت BTC شاهد حرکتهای صعودی بسیار بیشتری نسبت به حرکت قبلی بوده است. به علاوه ، اینها بلافاصله با تجمیع ، نوسانات و اصلاحات دنبال می شود.

نمودار زیر حجم نسبی (RVOL) BTC را نشان می دهد. این یک شاخص است که به معامله گران نشان می دهد که چگونه حجم معاملات جاری در طول یک دوره زمانی نسبت به حجم معاملات قبلی تغییر کرده است. در حال حاضر ، RVOL BTC در زیر خط قطع قرار دارد که نشان دهنده شرکت کنندگان ضعیف تر در روند فعلی است.

BTC/USDT RVOL ، 50-MA و 200-MA (منبع: TradingView )

به علاوه ، میانگین متحرک بیت کوین (MA) در نمودار بالا نشان داده شده است. در حال حاضر ، BTC در وضعیت صعودی قرار دارد. قیمت BTC بالای 50 MA و 200 MA (بلند مدت) است ، بنابراین کاملاً در حالت صعودی قرار دارد. بنابراین ، در هر زمان احتمال تغییر روند وجود دارد تا پیش بینی قیمت بیت کوین را مطابق انتظارها به پایان نرساند.

BTC / USDT RSI (منبع: TradingView )

در همین حال ، شاخص قدرت نسبی (RSI) رمزنگاری در سطح 68.6 است. این بدان معناست که ارز دیجیتال تقریباً بیش از حد خریداری شده است. در این صورت ، معامله گران و سرمایه گذاران باید با احتیاط معامله کنند تا از ریزش غیرمنتظره قیمت جلوگیری شود. با این کار ، معامله گران می توانند از دست دادن حجم زیادی از وجوه خود جلوگیری کرده و پتانسیل سود خود را در معاملات به حداکثر برسانند.

پیش بینی قیمت بیت کوین 2021 – ADX ، RVI

پیش بینی قیمت بیت کوین را شروع خواهیم کرد ولی اجازه دهید اکنون میانگین شاخص جهت بیت کوین (ADX) را بررسی کنیم. به طور خاص ، ADX به معامله گران در یافتن قدرت یک روند و نه جهت آن کمک می کند. همچنین می توان از آن برای تعیین اینکه آیا بازار در حال تغییر است یا روند جدیدی در حال شروع است استفاده کرد. به طور خاص ، ADX به شاخص حرکت جهت دار (DMI) متصل است.

BTC/USDT ADX و RVI (منبع: TradingView )

نمودار بالا نشان دهنده ADX بیت کوین است. در حال حاضر ، بیت کوین در محدوده 73.3 قرار دارد ، بنابراین نشان دهنده یک روند قوی است. این نشان می دهد که قیمت ADX در آینده می تواند صعودی باشد. نمودار فوق شاخص نوسان نسبی (RVI) را نشان می دهد. پیش بینی قیمت بیت کوین تا چه قیمتی است؟

به طور دقیق ، RVI انحراف معیار تغییرات قیمت را در یک دوره به جای تغییرات قیمت مطلق اندازه گیری می کند. RVI زیر 50 سطح است ، این نشان می دهد که جهت نوسانات به سمت نزولی است. در حقیقت ، RSI در سطح 49 قرار دارد ، بنابراین سیگنال فروش بالقوه را تأیید می کند.

مقایسه بیت کوین با ETH ، ADA

بیت کوین بزرگترین رمزنگاری از نظر ارزش بازار است و روند صعودی را نشان داده است. نمودار زیر مقایسه قیمت بیت کوین ، اتریوم و کاردانو را نشان می دهد .

BTC Vs ETH Vs ADA مقایسه قیمت (منبع: TradingView )

از نمودار نشان داده می شود که قیمت بیت کوین با تأثیرگذاری بر ارزهای رمزنگاری جایگزین که به سادگی آلت کوین نامیده می شوند ، تأثیر قابل توجهی بر بازار رمز ارزها دارد. علاوه بر این ، مشخص شد که الگوی قیمت ETH و ADA همان BTC است. این نشان می دهد که قیمت BTC افزایش یا کاهش می یابد ، قیمت آلت کوین هایی مانند ETH ، ADA ، XRP ، DOT و بسیاری دیگر نیز به ترتیب افزایش یا کاهش می یابد.

آیا این میزان برای تبدیل بیت کوین به یک رمز ارز سودآور در سال 2021 تا 2025 کافی است؟ اجازه دهید ما در این پیش بینی قیمت بیت کوین را از سال 2021 تا 2025 بدانیم.

پیش بینی قیمت بیت کوین (BTC) در سال 2022

بر اساس آخرین به روز رسانی ها ، پیشرفت ها ، پیش بینی قیمت بیت کوین این پلتفرم نشان می دهد که BTC ممکن است بهترین سرمایه گذاری باشد زیرا قیمت می تواند افزایش یابد و تا پایان سال 2022 به حدود 120 هزار دلار برسد.

پیش بینی قیمت بیت کوین (BTC) در سال 2023

پیش بینی می شود که قیمت بیت کوین در سال 2023 به حداقل 130 هزار دلار برسد. قیمت بیت کوین می تواند تا پایان سال 2023 به حداکثر 155 هزار دلار برسد. علاوه بر این ، اگر سطح پشتیبانی بیت کوین بالاتر از 200 MA باشد ، اراده قطعا به 160 هزار دلار می رسد.

پیش بینی قیمت بیت کوین (BTC) در سال 2024

پیش بینی قیمت بیت کوین ما در بلند مدت بسیار خوش بینانه است. همانطور که در بخش بالا ذکر شد ، بیت کوین دارای تجزیه و تحلیل فنی موثر و عوامل اساسی است که به نفع آن جریان دارد و BTC می تواند به بیش از 200 هزار دلار برسد.

پیش بینی قیمت بیت کوین (BTC) در سال 2025

در چهار سال آینده ، قیمت بیت کوین می تواند تا 250 هزار دلار افزایش یابد. با این حال ، رسیدن به این سطح نمی تواند برای BTC بسیار دشوار باشد زیرا اهداف قیمت متوسط ​​، کوتاه مدت و بلند مدت برای خرید یا فروش سفارشات مشخص می شود. این نشان می دهد که طبق پیش بینی بیت کوین به احتمال زیاد در پنج سال آینده به سرعت به ATH جدید می رسد.

نتیجه گیری

با پیشرفت های مداوم در شبکه بیت کوین ، می توان گفت که بیت کوین سال خوبی را در سال 2021 در پیش دارد و پیش بینی قیمت بیت کوین را روشن تلقی میکند. به همین دلیل ، پیش بینی صعودی قیمت بیت کوین در سال 2021 ، 62،357 دلار است. از سوی دیگر ، پیش بینی نزولی قیمت بیت کوین برای سال 2021 ، 28743 دلار است.

پیش بینی قیمت بیت کوین بسیار روشن دیده می‌شود.

بیت کوین دوباره در حال صعود است ، فرصت سودآوری هرگز بیشتر نبوده است. و با توجه به اینکه انتظار می رود قیمت بیت کوین به 82،264.71 دلار تا 100000 دلار در هر BTC برسد ، برای شروع تجارت بیت کوین هرگز دیر نیست.

پیش بینی قیمت بیت کوین را تحلیل گران مثبت میدانند.

سوالات متداول

چگونه بیت کوین (BTC) بخریم؟
اکثر صرافی های رمزنگاری شده به کاربران امکان خرید بیت کوین را با ارز فیات یا مبادله مانند Binance ، Tokocrypto ، OKEx ، CoinTiger و Hotcoin Global می دهند.

هم چنین از این مقاله که بهترین صرافی ایرانی را معرفی کرده ایم دیدن نمایید

طبق پیش بینی قیمت بیت کوین آیا بیت کوین (BTC) می تواند به 100K برسد؟
بیت کوین یکی از دارایی های رمزنگاری فعال است که همچنان روند صعودی خود را حفظ می کند. اگر این روند صعودی ادامه پیدا کند ، BTC ممکن است بتواند از 62،357 دلار شکست بخورد و تا 100 هزار دلار پیش برود. البته اگر بازار صعودی همچنان به کریپتو ادامه دهد ، به احتمال زیاد این اتفاق می افتد.

آیا BTC از ATH فعلی خود پیشی می گیرد؟
بیت کوین یک سرمایه گذاری خوب در سال 2021 است ، این توکن می تواند توسط اکثر سرمایه گذاران رمزنگاری در نظر گرفته شود. با این حال ، BTC احتمال زیادی دارد که از ATH فعلی خود در حدود 64،863.10 دلار تا سال 2021 پیشی بگیرد. پیش بینی قیمت بیت کوین همیشه در بلند مدت روشن است.

آیا BTC سرمایه گذاری خوبی در سال 2021 است؟
بیت کوین در سال جاری به عنوان یکی از ارزهای رمزپایه در حال رشد شناخته می شود. همچنین ، همراه با دستاوردهای ثبت شده BTC در چند ماه گذشته ، می توان گفت که BTC در واقع یک رمز ارز بالقوه خوب برای سرمایه گذاری در این سال است.

آیا بیت کوین می تواند کاربران را ثروتمند کند؟
با توجه به تحقیقات و تجزیه و تحلیل ما ، پیش بینی قیمت بیت کوین 2021 نشان می دهد که این ارز دیجیتال در حدود 100000 دلار ارزش گذاری شده است. این می تواند سرمایه گذاران رمزنگاری را به زودی ثروتمند کند.

نظر شما درباره پیش بینی قیمت بیت کوین و آینده آن چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگران در میان بگذارید!

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۲ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا