اخبار

مایکل سایلور که 130000 بیت کوین دارد به سرمایه گذاران کریپتو مشاوره می دهد

مردی که 1.2 میلیارد دلار سرمایه خود را کاهش داده است، توصیه های خوبی برای دنبال کنندگان دارد.

مدیر عامل مایکرواستراتژی ، شرکتی که حدود 130000 بیت کوین را در اختیار دارد، توصیه هایی برای سرمایه گذاران کریپتو دارد که در حال بقای یک بازار نزولی دیگر در بازار ارزهای دیجیتال هستند .

سایلور در توییت اخیر خود به مشترکین خود گفت که “متواضع بمانند” و “نشستن را روی هم بگذارند”. به احتمال زیاد، مدیر عامل مایکرواستراتژی در تلاش بود به دنبال کنندگان خود بگوید زمانی که در بازار موفق هستند زیاد به فکر خود نباشند و با آرامش و بدون نگرانی در مورد ساختار بازار به افزایش سود خود ادامه دهند.

منبع: SaylorTracker

مطمئناً سایلور از توصیه‌های خود پیروی می‌کند زیرا مایکرواستراتژی با وجود مشکلات فعلی در کل صنعت به افزایش استک بیت کوین خود ادامه می‌دهد. علاوه بر این، به نظر نمی‌رسد سایلر نگران خرید بیت‌کوین بارها و نگه داشتن آن با ضرر 1.2 میلیارد دلاری باشد.

اما نکته اینجاست

متأسفانه، همانطور که توسط مدیر مالی مایکرواستراتژی بیان شده است ، هر شرکت کننده در بازار کریپتو یک شرکت بزرگ با توانایی تقریبا بی نهایت برای پشتیبان گیری از موقعیت بیت کوین خود نیست. اخیراً موقعیتی که این شرکت در اختیار داشت در حال نزدیک شدن به سطح مارجین بود که این اتفاق نیفتاد و شرکت مقداری از سرمایه خود را برای دفاع از موقعیت خود تزریق کرد.

شرکت سایلور با تأمین مالی مداوم موقعیت خود، می‌تواند به راحتی بیت کوین را حتی اگر به زیر 10000 دلار سقوط کند، نگه دارد. به گفته ردیاب سبد سهام سایلور، بیت کوین باید به زیر 30000 دلار برسد تا بار دیگر برای شرکت سودآور شود. در 5 آوریل، سایلر آخرین خرید بیت کوین شرکتش را به ارزش 4167 دلار اعلام کرد .

در زمان انتشار، بیت کوین با 1% افزایش در 24 ساعت گذشته با 20,914 دلار معامله می شود و در هفته گذشته در تلاش برای عبور از 22,000 دلار بوده است.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا