اخبار

انتزاع حساب می تواند نحوه تعامل موسسات با اتریوم را تغییر دهد: بنیانگذار ایمنی

در قسمت 21 Hashing It Out، لوکاس شور، یکی از بنیانگذاران ایمنی، توضیح می دهد که انتزاع حساب می تواند نحوه تعامل دستورالعمل ها و DAO ها با بلاک چین اتریوم را تغییر دهد.

در قسمت 21 پادکست Hashing It Out ، الیشا اووسو آکیاو با لوکاس شور، یکی از بنیانگذاران و رئیس اکوسیستم در پروتکل نگهداری غیرمتمرکز، Safe صحبت می کند. لوکاس شور توضیح می دهد که چگونه انتزاع حساب یک بازنگری اساسی در فرآیندهای مدیریت دارایی منظم و بهبود گزینه های بازیابی کیف پول موجود است.

Safe Wallet از ویژگی‌های حساب هوشمند برای ایجاد کیف‌پول‌های «در دسترس» و «آسان برای استفاده» استفاده می‌کند که لوکاس شور معتقد است برای مؤسسات ورودی مهم است. Safe تجربه کاربری را فراهم می کند که در آن چندین کلید یک حساب واحد را کنترل می کنند. کاربران می توانند تصمیم بگیرند که چه تعداد کلید برای کارهای مختلف مانند تعامل با برنامه های غیرمتمرکز یا ارسال انواع تراکنش ها نیاز است، ویژگی که لوکاس شور آن را “مزیت امنیتی عظیم” می نامد.

“و این واقعاً مانند یک مزیت امنیتی بزرگ است زیرا می توانید بگویید حساب شما مانند پیکربندی دو از سه است. بنابراین شما سه کلید خصوصی دارید که به‌عنوان کنترل‌کننده حساب تنظیم شده‌اند، اما برای انجام تراکنش‌ها فقط به دو مورد از آنها نیاز دارید.

لوکاس شور همچنین استدلال کرد که چرا انتزاع حساب برای سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO) مهم است. لوکاس شور تاکید کرد که DAO ها می خواهند بین بسیاری از افراد در اطراف یک خزانه مشترک یا دارایی های مشترک هماهنگ شوند، که نیاز به راهی برای اعمال مالکیت و هماهنگی دارد. علاوه بر این، DAO ها می توانند از اتوماسیون سود ببرند، زیرا دریافت تاییدیه همه در یک مکانیسم حاکمیتی می تواند گران و زمان بر باشد.

“انتزاع حساب برای DAO ها یک ضرورت است.”

لوکاس شور همچنین روی بازیابی حساب بزرگنمایی می کند. لجر، ارائه‌دهنده کیف پول سخت‌افزاری، اخیراً پس از اعلام یک ویژگی جدید به نام Ledger Recover، با واکنش‌هایی مواجه شد. Schor اشاره کرد که او احساس بدی نسبت به لجر دارد زیرا او تشخیص می دهد که آنها از کجا می آیند و نیاز به راه حل بهبودی بهتری دارد. او همچنین نگرانی کاربرانی را که می‌ترسند اشخاص ثالث از نظر تئوری با تبانی حساب‌هایشان را تصاحب کنند، برجسته می‌کند.

به گفته Schor، انتزاع حساب می تواند مشکلات مربوط به بازیابی لجر را از طریق نوآوری هایی مانند نگهداری ترکیبی، که کیف پول های خودسرپرست و خدمات شخص ثالث را برای جلوگیری از بازیابی های مخرب احتمالی ترکیب می کند، حل کند.

سایر موضوعات تحت پوشش شامل استخدام توسعه دهندگان وب 3 پایدار و نحوه عملکرد Safe Core است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا