اخبار

شرکت Grayscale اولین ETF اروپایی را راه اندازی کرد

شرکت Grayscale در حال آماده شدن برای عرضه ای است که می تواند عملکرد شرکت را در بازار تغییر دهد.

یکی از بزرگترین مدیران دارایی ارزهای دیجیتال جهان راه اندازی اولین ETF اروپایی خود را اعلام کرد که قرار است شاخص آینده مالی بلومبرگ Grayscale را دنبال کند و سرمایه گذاران را در معرض دارایی های دیجیتال، شرکت های مالی و فناوری قرار دهد.

انتظار می رود محصولات تازه وارد شده در بورس اوراق بهادار لندن (LSE)، بورس ایتالیا و Deutsche Borse Xetra عرضه شوند.

در ماه فوریه، گری اسکیل ETP خود را در ایالات متحده فهرست کرد و همان نوع قرار گرفتن در معرض را به سرمایه گذاران آمریکایی ارائه داد. شاخص آینده امور مالی شرکت‌هایی را که در سه بخش ارائه می‌شوند دنبال می‌کند: مبانی مالی، راه‌حل‌های فناوری و زیرساخت دارایی‌های دیجیتال.

«ستون» زیرساخت دارایی‌های دیجیتال شامل شرکت‌هایی است که در استخراج ارزهای دیجیتال، مدیریت انرژی و سایر فعالیت‌های مرتبط با اکوسیستم کریپتو دخیل هستند. راه حل های فناوری و بنیادهای مالی، ارائه دهندگان فناوری اقتصاد دیجیتال و موسسات مالی مانند مدیران دارایی و کارگزاری های درگیر در اقتصاد دیجیتال را ارائه می دهند.

اولین ETF اعلام شده با بلومبرگ بخشی از استراتژی توسعه Grayscale است زیرا این شرکت در حال کشف بازارهای جدید و ارائه بیشتر قرار گرفتن در معرض اقتصاد دیجیتال برای سرمایه گذاران است. افتتاح یک محصول جدید همچنین با افزایش تقاضای نهادی و خرده فروشی برای محصولات مرتبط با صنعت دارایی های دیجیتال مرتبط است.

به گفته رئیس جهانی سرمایه‌گذاری ETF در Grayscale، این شرکت معتقد است که اقتصاد دیجیتال به محرک اصلی اقتصاد سنتی در آینده تبدیل خواهد شد، به‌ویژه با توجه به اینکه سرمایه‌گذاران به راحتی در معرض شرکت‌های لوکوموتیو قرار می‌گیرند که قبلاً پذیرش مالی دیجیتال را تحت فشار قرار داده‌اند.

در حالی که Grayscale به پذیرش محصولات خود در دو قاره ادامه می دهد، محصولات “سنتی” آن مانند Grayscale صندوق بیت کوین با 30٪ تخفیف گسترده معامله می شوند زیرا معامله گران نهادی و خرده فروشی هنوز علاقه ای به دریافت راه حل های Grayscale ندارند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا