اخبار

میمکوین ها را فراموش کنید، بیت کوین روند صعودی را پیش می برد — NBX Warsaw

موفقیت ETF های بیت کوین و تأثیر هاوینگ بیت کوین تأثیر قابل توجهی بر بازارهای ارزهای دیجیتال دارد.

بیت کوین، نه میمکوین ها، همچنان یک نیروی محرکه محوری در این روند صعودی به لطف صندوق های قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF) و تأثیر نصف شدن خواهد بود.

این یک نکته کلیدی از روز اول نمایشگاه Next Block در ورشو بود، زیرا کارشناسان برجسته صنعت در حال بازگشایی روندهای اصلی چرخه بازار فعلی بودند.

همانطور که چهار کارشناس روی صحنه به کوین تلگراف گفتند، بیت کوین همچنان یک نقطه کانونی و محرک احساسات در اواسط سال 2024 است.

گرت جنکینسون در حال مدیریت پنل در نمایشگاه Next Block در ورشو است. منبع: Simply Staking

آدریان زدونچیک، بنیانگذار پلتفرم آموزش تجارت The Birb Nest، گفت که داده های تاریخی در مورد نصف شدن های قبلی حاکی از پیشرفت قابل توجهی برای BTC در سال 2025 است.

آدریان زدونچیک گفت: «از سال 2011 تا اوج سال 2013، ما شاهد رشد 9000 درصدی افزایش قیمت بودیم.

آدریان زدونچیک با تاکید بر اینکه افزایش قیمت بیت کوین در سال 2017 و 2021 به ترتیب 3000 و 700 درصد افزایش ارزش بیت کوین را به همراه داشت، گفت که بیت کوین همچنان یک شاخص اصلی عملکرد بازار است:

«اینها حقایق هستند. هیچ راهی برای رد آن وجود ندارد. تاریخ نصف شدن بیت کوین باعث افزایش شدید قیمت شده است. از این رو با تکیه بر واقعیت ها، داده ها بسیار مطلوب هستند.»

بن یورک، معاون اکوسیستم در پلتفرم صرافی WooX نیز تاکید کرد که دیگر ابهام نظارتی در مورد بیت کوین وجود ندارد.

وی به اعتبار سنجی دولتی و نهادی با تایید ETF های بیت کوین در ایالات متحده و هنگ کنگ به عنوان نمونه های کلیدی این امر اشاره کرد.

او گفت: «این یک پیشنهاد بسیار جذاب برای جوانان در سراسر جهان است.

چراغ سبز نظارتی برای بیت کوین خوب است

انتقادات از ابزار بیت کوین نیز به دلیل گسترش شبکه لایتنینگ و سایر قابلیت هایی که به کاربر اجازه می دهد تا ضمانت کامل بیت کوین را حفظ کند، باطل می شود. یورک گفت که پذیرش خدمات بیت کوین مانند لایتنینگ در نهایت این استدلال ها را خنثی می کند.

“در ده سال گذشته، ما زیرساخت های زیادی را با برنامه هایی مانند لایتنینگ ایجاد کرده ایم. هنگامی که این برنامه ها شروع به کار کنند، ناظران ابزار مکان های بسیار کمی برای پنهان شدن خواهند داشت.

آدریان زدونچیک همچنین گفت که زمان بندی چراغ سبز نظارتی ETF های بیت کوین منعکس کننده فصلی بودن چرخه های سرمایه گذاری است، به طوری که ماه های تابستان اغلب عملکرد بازار S&P 500 و نزدک را هدایت می کند.

ETF ها به خوبی هماهنگ شدند زیرا تقاضا از سوی موسسات وجود داشت و زیرساخت قانونی وجود داشت. همه آن صندوق‌های بازنشستگی بزرگ، همه بانک‌های مرکزی که در واقع از سال 2025 به بعد وارد این فضا می‌شوند.»

آدریان زدونچیک همچنین روندهای تاریخی در مورد انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده را برجسته کرد که باعث افزایش عملکرد بازارهای سنتی که در سال های گذشته به بیت کوین سرازیر شدند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا