اخبار

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو می گوید گزارش ارزهای دیجیتال در هفته های آینده آماده است

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو می گوید که بانک مرکزی گزارش کامل ارزهای دیجیتال را در هفته های آینده منتشر خواهد کرد.

در سخنرانی در یک جلسه مجدد خود نامزدی به فدرال رزرو رئیس هیئت مدیره انجمن، پاول سناتور مایک کریپو از آیداهو در مورد زمانی که به انتظار گزارش که قبلا ذکر شد خواسته شده بود.

پاول گفت: “این گزارش واقعا آماده است و من انتظار دارم که آن را کنار بگذاریم، من از گفتن دوباره آن در هفته های آینده متنفرم، اما واقعاً در شرایطی است که آماده ارائه است.” دلار می تواند با استیبل کوین های خصوصی همزیستی کند.

“سخت بود و ما آن را کاملاً به جایی که نیاز داشتیم نرسیدیم، اما اکنون به طور موثر وجود دارد و من به شما خواهم گفت که ظرف چند هفته آینده آن را منتشر خواهیم کرد.

و اتفاقاً، این بیشتر تمرینی برای پرسیدن سؤال و نظرخواهی از مردم است تا موضع گیری های زیادی در مورد موضوعات مختلف، اگرچه ما برخی از مواضع را اتخاذ می کنیم.»

جلسه استماع پاول در همان روزی برگزار شد که تام ایمر، نماینده مینه سوتا، به طرز شومی در توییتر اشاره کرد مبنی بر اینکه قانون جدیدی در رابطه با ارزهای دیجیتال منتشر خواهد شد.

منبع: توییتر

در حالی که یک محیط رمزنگاری بیش از حد تنظیم شده توسط صنعت ترجیح داده نمی شود، وضوح در آن به طور کلی احتمالاً مورد استقبال قرار خواهد گرفت. گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) هفته گذشته به دلیل امتناع از بیان اینکه آیا اتریوم (ETH) یک اوراق بهادار است یا نه ، مورد انتقاد قرار گرفت .

جنسلر در مصاحبه ای با CNBC گفت: “من قصد ندارم در مورد هیچ موضوعی صحبت کنم.” من رئیس یک کمیسیون پنج نفره هستم که همچنین یک سازمان مجری قانون مدنی است، بنابراین ما در این نوع انجمن‌های عمومی که در مورد یک پروژه، یک شرایط احتمالی صحبت می‌کنند، دخالت نمی‌کنیم و در مورد آن مشاوره حقوقی می‌دهیم. امواج رادیویی.»

اظهارات جنسلر پس از مجموعه‌ای از لفاظی‌ها در سال گذشته بیان می‌شود که بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده اوراق بهادار ثبت نشده هستند، و البته شکایت SEC علیه آزمایشگاه‌های ریپل به اتهام انتشار XRP.

پل گروال، مدیر ارشد حقوقی Coinbase نیز در سال گذشته با عدم شفافیت SEC مخالفت کرد، زیرا تنظیم کننده مانع از انتشار پلتفرم Lend توسط صرافی ارز دیجیتال شد.

کمیسیون SEC به ما گفت که Lend را شامل یک اوراق بهادار می‌دانند، اما نگفتند چرا و چگونه به این نتیجه رسیده‌اند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید
عضویت