اخبار

ویتالیک بوترین اتریوم به آدام یادآوری می کند که بیت کوین توسط انسان طراحی شده است

ویتالیک بوترین به تناقضات در استدلال های یکی از سرشناس ترین ماکسیمالیست های بیت کوین اشاره کرده است.

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، به مدیر عامل Blockstream، آدام بک پاسخ داد و به او یادآوری کرد که بیت کوین در واقع توسط یک انسان ساخته شده است.

بوترین در یک تاپیک ویروسی در توییتر در مورد تناقضات در ارزش های خود صحبت کرد.

برنامه نویس اعتراف می کند که با وجود علاقه اش به تمرکززدایی و دموکراسی، بیشتر از مردم عادی در مورد بسیاری از مسائل سیاسی با نخبگان روشنفکر موافق است.

بک، یک ماکسیمالیست سرسخت بیت کوین، سپس توییت کرد که خود را با “plebs” یکی می داند، بنابراین “فرضیه استاد معمار” را رد کرد.

با این حال، بوترین به سرعت به بیت کوین ها یادآوری کرد که ارز دیجیتال اصلی نیز یک سیستم اجتماعی طراحی شده توسط انسان است. علاوه بر این، به گفته بوترین، این واقعیت که طرفداران ارز دیجیتال معتقدند پروتکل ساتوشی ناکاموتو کامل است، ثابت می کند که آنها در واقع فرضیه معمار اصلی را رد نمی کنند.

این اولین بار نیست که بک و بوترین در توییتر خود را قفل می کنند. آنها صداهای اصلی پشت شکاف قبیله ای بین حداکثری بیت کوین و طرفداران اتریوم هستند.

در سال 2019، بک در توییتی اعلام کرد که بیوسکام بدنام Theranos به طرز عجیبی شبیه اتریوم است و بوترین را به ارائه نادرست فناوری بلاک چین متهم کرد.

در سال 2020، یکی از بنیانگذاران اتریوم، رئیس Blockstream را متهم کرد که “تبلیغات قدیمی خسته” را پخش می کند، زیرا دومی دومین بلاک چین بزرگ را به طرح پونزی به سبک برنی مدوف تشبیه کرد.

بک، که در وایت پیپر ساتوشی ناکاموتو به آن اشاره شده است، شایعه شده است که خالق بیت کوین است. با این حال، او چنین اتهاماتی را رد کرده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا