اخبار

انتشار خالص اتریوم از زمانی که مرج به 2400 رسید، آیا آزمایش کاهش قیمت شکست خورده است؟

رویای کاهش تورم از اتریوم دور می شود زیرا انتشار خالص دوباره مثبت است.

کاهش تورم اتریوم در ابتدا به عنوان سوخت اصلی برای رشد دومین ارز دیجیتال بزرگ در بازار در نظر گرفته شد. با این حال، فقدان فعالیت شبکه و وضعیت بد صنایع DeFi و NFT، نقص های اصلی مکانیسم را باز می کند.

چرا میزان سوختگی کاهش یافت؟

مکانیسم سوزاندن اتریوم یک سیستم نسبتا ساده با مجموعه ای از قوانین باز و قابل درک است. درصد مشخصی از کارمزد هر تراکنش به آدرس سوزانده می‌شود – کیف پول خاصی که هیچ شخصی نمی‌تواند به آن دسترسی داشته باشد – بنابراین، هر ETH ارسال شده روی آن از نظر فنی از گردش حذف می‌شود.

به عبارت ساده تر، هر چه تعداد تراکنش ها در شبکه بیشتر باشد، نرخ رایت بالاتری را شاهد خواهیم بود. در طول دوران DeFi و NFT، ماشین سوزاندن اتر تا 200 ETH در هر بلوک را از بین می برد که تقریباً 1 میلیون دلار در ATH ارزش دارد.

با سقوط پرمصرف ترین صنایع در شبکه، بار شبکه اتریوم به شدت کاهش یافت و باعث کاهش اندازه کارمزد، تعداد تراکنش ها در شبکه و کاهش نرخ سوخت شد.

با این حال، حتی بدون NFT و DeFi، اتریوم با موفقیت به اندازه کافی سکه می سوزاند تا کاملاً کاهش قیمت پیدا کند، اما پس از انفجار FTX که باعث خروج گسترده سرمایه از صنعت شد، فعالیت شبکه حتی بیشتر کاهش یافت و باعث کاهش شدید در سوزاندن فعالیت ها و عقب راندن انتشار سال به سال به بالای خط کاهش تورم.

در زمان انتشار، عرضه اتریوم در حال افزایش است و حداقل 2400 ETH جدید از زمان اجرای به‌روزرسانی مرج که مکانیسم اجماع PoW قدیمی را خاموش کرد، تولید شده است. با این حال، انتشار مثبت و عدم فعالیت شبکه امروز آینده بلندمدت اتریوم را تعیین نمی کند.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا