اخبار

کارمزدهای گاز اتریوم در بحبوحه شوق ERC-404 به بالاترین حد خود در 8 ماه گذشته رسید

هزینه های گاز در شبکه اتریوم به سطوحی رسید که از مارس 2023 مشاهده نشده بود زیرا معامله گران عجله داشتند تا از مراحل اولیه روند ERC-404 سرمایه گذاری کنند.

کارمزدهای گاز شبکه اتریوم به بالاترین حد خود در هشت ماه گذشته رسید، در میان شور و هیجانی که برای یک استاندارد توکن آزمایشی جدید و غیر رسمی با نام ERC-404 وجود داشت.

قیمت گاز شبکه اتریوم در 9 فوریه به میانگین اوج 70 gwei (60 دلار برای یک تراکنش استاندارد) رسید، که اوج هزینه گاز تا 377 gwei افزایش یافت – سطحی که از 12 می 2023 تاکنون نبوده است.

در حالی که دلایل افزایش قیمت گاز را می‌توان به عوامل مختلفی نسبت داد، اما زمانی که هیاهو در مورد استاندارد توکن ERC-404 در بخش کریپتو افزایش یافت، افزایش یافت.

هزینه های گاز در 9 فوریه تا 377 gwei افزایش یافت. منبع: اتراسکن

موج ERC-404 در 5 فوریه زمانی آغاز شد که پروژه ای به نام پاندورا استاندارد آزمایشی را راه اندازی کرد. از آن زمان تاکنون بیش از 6100 درصد رشد داشته و بیش از 474 میلیون دلار حجم داشته است.

ERC-404 قصد دارد توکن‌های غیرقابل تعویض ERC-721 (NFT) را به توکن‌های ERC-20 متصل کند و به آنچه برخی به عنوان NFT‌های کسری توصیف کرده‌اند اجازه دهد که به چندین کیف پول اجازه می‌دهد هر کدام بخشی از یک NFT را داشته باشند و از آن بخش برای تجارت با یا استفاده کنند. سهام برای وام

با وجود الصاق پیشوند “ERC” به نوع جدید توکن، این نام بسیار غیر رسمی است. یکی از توسعه دهندگان پروژه پاندورا که با نام مستعار «ctrl» نامیده می شود، در صحبت با کوین تلگراف در 9 فوریه گفت که تیم در حال کار بر روی «کاهش شدید» هزینه های گاز است.

ما در تلاش برای بهینه‌سازی گاز هستیم زیرا این بخش بزرگی از پذیرش و پروتکل‌هایی است که می‌خواهند یکپارچه شوند […] بنابراین در موارد خاص، ما می‌توانیم به طور بالقوه هزینه‌های گاز را بین 300 تا 400 درصد کاهش دهیم.»

طبق گفته کاربر مستعار X PopPunk، یکی از بنیانگذاران شرکت حسابرسی گاز Gaslite، یک توکن ERC404 تقریباً سه برابر مقدار گاز مورد نیاز برای یک تراکنش متوسط ​​NFT استفاده می کند.

بیشترین استفاده از شبکه در 9 فوریه ناشی از افزایش فعالیت در پروتکل تبادل غیرمتمرکز یونی سواپ است.

اکثریت قریب به اتفاق ETH سوزانده شده در هفته برای فعالیت در یونی سواپ استفاده شد. منبع: ultrasound.money

بر اساس داده‌های بیردی، جمع‌آوری ارزهای دیجیتال، بیشتر این فعالیت‌ها را می‌توان به حجم معاملات قابل توجهی که توسط پاندورا، دفراگس و فهرستی از پروژه‌های ERC-404 دیگر ایجاد شد که مجموعاً حجم معاملاتی بیش از ۶۰۰ میلیون دلار در هفته گذشته ایجاد کردند، ردیابی کرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا